Blast Waves
Blast Waves

Blast Waves v1.1.4 APK MOD (Sınırsız Para/Elmas) indir 2022


Güçlü ordunuzla atış oyunlarını seviyorsanız, Blast Waves APK sizin için harika bir strateji oyunudur. Doğru atışlar oluşturmak için her hareketinizi strateji oluşturmanız gerekecek. Tek amacınız düşmanlara karşı savaşmak ve savaşlarda uzun süre haya

Android Android Rol Oyunu
4 ( 144 puan )
Fiyat: $0
İsim Blast Waves
Yapımcı Kyle Barrett
Tür Rol Oyunu
Boyut 125M
Versiyon 1.1.4
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Blast Waves is the most famous version in the Blast Waves series of publisher Kyle Barrett
Mod Version 1.1.4
Total installs 100+

İndir (125M)

Güçlü ordunuzla atış oyunlarını seviyorsanız, Blast Waves APK sizin için harika bir strateji oyunudur. Doğru atışlar oluşturmak için her hareketinizi strateji oluşturmanız gerekecek. Tek amacınız düşmanlara karşı savaşmak ve savaşlarda uzun süre hayatta kalmaya çalışmak, böylece ordunun güçlü bir komutanı olabilirsiniz.

Patlama Dalgaları

KLASİK EYLEM ROL YAPMA OYUNU

Blast Waves, klasik rol yapma oyununa ek olarak, bağımlılık yaratan savaş mekanikleri ve benzersiz piksel grafikleriyle de oyuncuları memnun ediyor. Sen cyborg ordusunun liderisin ve uçsuz bucaksız bir galakside savaşıyorsun. Oyun size heyecan verici deneyimler getirecek ve bu yeni içerikle gözlerinizi telefon ekranından alamayacaksınız. Tüm düşmanları yenebilmek ve galaksiyi koruyabilmek için akıllı taktikleriniz varsa, bu yardımcı olacaktır.

OYUNCULARIN DİKKATİNİ ÇEKEN YÜKSEK HIZLI OYUN

Blast Waves’deki durumlar sürekli ve yoğundur, sürekli hareket etmenizi ve tüm düşmanları tek seferde vurabilmeniz için esnek olmanızı gerektirir. Aynı zamanda, seviyeyi olabildiğince çabuk tamamlamak için stratejik zekanızı ve 100’den fazla çeşitli silahı kullanmalısınız. Seviyeleri kazandıktan sonra, silahlar, zırhlar ve gelecekteki savaşlar için gerekli bazı ekipmanlar gibi yeni öğelerin kilidini açacaksınız.

Patlama Dalgaları Patlama Dalgaları

Oyunda önemli olan şu ki, değerli şutlar yaratmak için atış stratejinizde dikkatli ve benzersiz olmanız gerekiyor. Bu, savaş alanı durumunu iyi gözlemlemenizi ve kullanılacak savaş silahının türünü göz önünde bulundurarak birlik sayısını belirleyebilmenizi gerektirir. Oyundaki atış ve mermi sayısı gerekli oyun sayısına göre sınırlı olduğu için dikkatli bir şekilde hesaplamanız gerekir. Ayrıca çekim yapmadan hareket ederseniz zaman çabuk geçer, birçok fırsatı kaçırırsınız.

OYUNCULARIN KEŞFEDİLMESİ VE DENEYEBİLMESİ İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Roguelike hayatta kalma ve Komuta dahil olmak üzere iki oyun modu vardır. Her oyun modunun, oyuncuların yeteneklerine bağlı olarak seçebilecekleri kendi zorlukları vardır. Roguelike modunda, ilk savaşlardan zorlu galaktik çatışmalara kadar karakterlere eşlik edeceksiniz. Bundan sonra, savaş durumunu iyileştirmek için yavaş yavaş beceri ve silah toplayacaksınız. Komuta modunda oyuncular, asker inşa etmek, eğitmek ve organize etmek, askerleri tehlikeden çıkarmak için savaş alanındaki generalleri kontrol etmek gibi ateş etmenin yanı sıra başka işler de yapacaklar.

Patlama Dalgaları Patlama Dalgaları

ANA ÖZELLİKLER

  • Savaş modu: Birçok şiddetli savaşta sıfırdan bir komutan karakteri oluşturun.
  • Kontrol modu: oyuncular, ezici düşman kuvvetlerine karşı bir orduya liderlik etmek için hayatta kalma seviyelerinin üstesinden gelmelidir.
  • Oyun modları: Komuta ve Roguelike, oyuncular kendi yeteneklerine göre özgürce seçim yapabilir.
  • Oyuncuların kilidini açabileceği 100 çeşit silah, zırh ve teçhizat.
  • Oyunculara meydan okumak için 6 benzersiz biyom ve aşırı çevresel zorluklar.


İndir (125M)

Artık indirmeye hazırsınız Blast Waves ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir