Blade Bound
Blade Bound

Blade Bound v2.23.0 APK MOD (Hasar/Yetenek) 2022


Oyuncular sıkıldıklarında veya en heyecan verici duyguları bulmak istediklerinde, günümüzde en çok sevilen türlerden biri olan hack-n-slash aksiyonunu her zaman arayacaklardır. Ayrıca, her zaman bir rol yapma macerası unsuruyla birlikte gelir ve oyun

Android Android Rol Oyunu
5 ( 95 puan )
Fiyat: $0
İsim Blade Bound
Yapımcı Artifex Mundi
Tür Rol Oyunu
Boyut 970MB
Versiyon 2.23.0
MOD Hasar/Yetenek
Orjinal Google Play
Blade Bound is the most famous version in the Blade Bound series of publisher Artifex Mundi
Mod Version 2.23.0
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı [x1 – x1000]
  • Savunma çarpanı [x1 – x1000]
  • Sınırsız yetenek


İndir (970MB)

Oyuncular sıkıldıklarında veya en heyecan verici duyguları bulmak istediklerinde, günümüzde en çok sevilen türlerden biri olan hack-n-slash aksiyonunu her zaman arayacaklardır. Ayrıca, her zaman bir rol yapma macerası unsuruyla birlikte gelir ve oyuncuları, ele geçirdikleri her şeyle savaşmanın keyfini çıkarmaları için fantezi dünyalarına getirir. Özelliklerine uyan ve topluluk tarafından sıcak bir şekilde karşılanan bir oyun olan Blade Bound, zengin, hızlı tempolu oynanışa ve oyuncuların zevk alması için sürükleyici bir hikayeye sahiptir. Bu oyuna gelen oyuncular, en heyecan verici dövüş hissinin tadını çıkaracak, hatta tanrılara karşı savaşacak ve adını tarihlerine kazıyacak.

Blade Bound (MOD, One Hit/No Skill CD)

GÜZEL KESİM İLE SÜRÜKLEYİCİ BİR HİKAYE

Blade Bound, seviyeli oyun alanı stilini uygulamasına ve hikayeyi birçok farklı bölüme ayırmasına rağmen, oynanış ve ara sahne sayesinde oyuncuların büyüleyici içeriğini başarılı bir şekilde aktarıyor. Eşzamanlı olarak oyunun en büyük heyecanı oyunun başlangıcında, oyuncuların tanrının gücünü hissetmesi için getiriyor ve oradan zafer için savaşmaya başlıyor. Arsa, oyunculara macerada kendilerini kanıtlamaları için birçok büyüleyici fırsat bile veriyor. Diğer oyunların çoğu olay örgüsü öğelerine çok az odaklanır, ancak Blade Bound, oyuncuların kalbinde harika anlar bile bırakan potansiyel ve etkileyici bir hikaye sözü verir.

Blade Bound (MOD, One Hit/No Skill CD)

BÜYÜLEYİCİ İÇERİKLERLE DERİNLİKLİ OYUN

Blade Bound sürekli bir aksiyon oyunudur, bu nedenle çoğu oyuncu savaşı tanrıların becerisi, ekipmanı ve gücü gibi birçok faktöre bağlıdır. Bu doğru, farklı tanrıçalar her zaman oyuncuyu korur ve yeteneklerine bağlı olarak oyuncuya kendilerini ifade etmeleri için çeşitli beceriler kazandırır. Sırada, çevik, manevra kabiliyeti yüksek ve kullanıcıların 3D yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla kolayca kontrol etmeleri için otomatik odaklı savaş mekaniği var. Bu, oyuncuların komboyu diğer oyunlardan çok daha kolay yürütmesini sağlarken, aynı zamanda odakta kalır ve her şeyden kaçar. Sonuncusu, oyuncuların tüm yolculuk boyunca tüm gizli potansiyelini keşfetmeleri ve geliştirmeleri için her biri farklı özelliklere sahip bir görev sistemi ve silah yükseltmeleridir.

Blade Bound (MOD, One Hit/No Skill CD)

HIZLI MÜCADELE VE GÜÇLÜ BECERİ

Oyunun savaş ve kontrol sistemleri mükemmel bir şekilde optimize edilmiştir, bu da mutlak hassasiyet ve etkileyici savaş esnekliği sağlar. Oyun, oyuncuların esnek bir şekilde hareket etmelerine ve hayatta kalmalarını artırmalarına olanak tanıyan, atlatma yoluyla bir karşı saldırı işlevi bile sunar. En etkileyici şey, patronun savaşlar vermesidir ve her seviyenin, oyuncuları eğlendirmek veya üstesinden gelmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için özel tasarımlara sahip patronu vardır. Oyun, oyuncunun silahlarına ve ekipmanına dayalı olarak oyunun savaş içeriğini daha da genişletebilir. Oyun, oyuncuların araştırma yapması için mükemmel olan her şeyi geliştirir ve savaş stratejilerini etkili bir şekilde geliştirir.

Blade Bound (MOD, One Hit/No Skill CD)

GÜÇLÜ KALEM VE EKİPMAN TOPLA

Oyunun silah sistemi, oyuncuların yeni silahlar almak için özel görevleri tamamladığı diğer oyunlara kıyasla sıra dışı. Bununla birlikte, tüm silahlar temel döngüyü takip eder ve oyuncu, düşmanlara büyük hasar vermek için ona güvenmelidir. Olabilecek en kötü şey, düşmanın oyuncunun temel silahına karşı koyması ve herhangi bir hasar vermemesidir. Sırada zırh ve kalıntılar var ve oyuncular performans ve güç için bunları silahlarla eşleştirebilir ve hatta oyunda her bir silahın ne kadar şaşırtıcı olduğunu keşfedebilir.

Blade Bound (MOD, One Hit/No Skill CD)

DAHA BÜYÜK İLERLEME İÇİN TANRIÇAĞINIZI ALIN

Eşlik eden oyuncular güzel tanrıçalar olacak ve birçok güçlü yeteneğe sahip olacaklar. Hepsi, oyuncuların oyun boyunca kolayca bulabilecekleri özel eserler içinde saklanıyorlar ve performansları tamamen farklı. Birkaç tanrıça oyuncuya doğrudan yardım edebilir, ancak birkaçı pasif güçler haline gelebilir ve tüm yolculuk boyunca oyuncuyu güçlendirebilir. Oyuncular tanrıçaları yükselttikçe güçleri daha üstün ve daha güçlü hale gelir, hatta savaşta araçsal olan becerilerin kilidini açar.

Blade Bound (MOD, One Hit/No Skill CD)

GÜCÜNÜZÜ TEST ETMEK İÇİN SONSUZ ARENADA SAVAŞ

Blade Bound APK bir oyuncunun dünyasına girdikten sonra heyecanının ve saldırganlığının tatmin edilemeyeceğini bilir. Böylece oyun, arenada savaş modunu tanıtıyor ve aynı zamanda oyuncuların nadir yükseltmeleri topladığı yer. Arena, oyuncunun taktik yeteneği ve dayanıklılığına meydan okuyan iki kategoriye ayrılmıştır. Arenada can sıkıcı olan şey, tür veya elemental olsunlar, düşmanların görünüşlerinin rastgele olmasıdır. Bununla birlikte, arenanın ödülü cömerttir, hatta oyuncunun dövüş sırasındaki başarısına göre ölçeklenir. Her gün arenalara katılmak, kendinizi geliştirmek için büyük bir fırsattır ve yükseltme için birçok ödülle ödüllendirileceksiniz.

Blade Bound’un izlenimi ve eğlencesi sonsuzdur, hatta oyunculara sürprizler getirmek için sürekli olarak gelişmektedir. Savaş sırasında oyuncular yeni içerik ve oyun öğelerine de erişebilecek ve bu da oyunu daha canlı ve oyuncular için daha heyecanlı hale getirecek.


İndir (970MB)

Artık indirmeye hazırsınız Blade Bound ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanArtifex Mundi

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir