Blacksmith: Ancient Weapons
Blacksmith: Ancient Weapons

Blacksmith: Ancient Weapons v2.1.6 APK (Ücretsiz Yükseltme) indir

Demirci: Antik Silahlar MOD APK, oyuncuları yetenekli demirciler dünyasına götürdü; çok fazla zaman harcayarak 80'den fazla farklı araç yapabilirsiniz, bu nedenle doğru zamanda tamamlanabilir. Demirci bir milyarder olmak için bu işi kullanarak gelir

Android Android Gündelik
5 ( 904 puan )
Fiyat: $0
İsim Blacksmith: Ancient Weapons
Yapımcı Fumb Games
Tür Gündelik
Boyut 39.38 M
Versiyon 2.1.6
MOD Ücretsiz Yükseltme    
Orjinal Google Play
Blacksmith: Ancient Weapons is the most famous version in the Blacksmith: Ancient Weapons series of publisher Fumb Games
Mod Version 2.1.6

Demirci: Antik Silahlar MOD APK, oyuncuları yetenekli demirciler dünyasına götürdü; çok fazla zaman harcayarak 80’den fazla farklı araç yapabilirsiniz, bu nedenle doğru zamanda tamamlanabilir. Demirci bir milyarder olmak için bu işi kullanarak gelir elde etmek için oyuna katılın.

Pek çok çeşit kullanılmış olmasına rağmen, aletler demir bakırdan yapılmıştır, ama belki de onları tam olarak nasıl yaratacağınızı merak ettiniz mi? Değilse, Blacksmith: Ancient Weapons size sayısız farklı silah yaratmak için bir demirci olma bilgisini sağlar. Sonunda çok çalışan demirciler olun, birçok altın para kazanmak kendiniz ve oyun içinde bir demirci ustası için zengindir.

DEMİRCİLER İÇİN ANLAMLI SİLAHLAR.

Blacksmith: Ancient Weapons’ta insanlar gerçek bir demirciye sahip olma hissini yaşayacaklar. Sıradan bireyler için aletler hiçbir zaman pek mantıklı gelmiyor, gerçekten sadece sizin için savaşacak bir şey, aynı zamanda demirci için de, eliniz titizlikle düzenli gibi şeyler yapıyor. Ve bu oyun size demircilerin yaptıkları silahlar hakkında ne düşündükleri izlenimini verecektir.

Blacksmith Ancient Weapons MOD APK Blacksmith Ancient Weapons MOD APK Download Blacksmith Ancient Weapons MOD APK for Android

Ayrıca bu aletler demircilerin kanı, alın teri ve kırıntıları kullanılarak üretildiği için hepsini sevmek, sevmek ve bunlara iyi bakmak önemlidir. Kaynak işi bir süredir sizinle bağlantılı olduğu için size temel bir sağduyu yaratır ve bu zor görev hakkındaki duygularınızı aktarır. Lütfen çalışmanın ve yarattığınız araçların tadını çıkarın.

YETENEKLİ BİR DEMİRCI ÇOKLU SİLAHLAR ÜRETİR.

Genel oyuna varmak; Rakipler için 80’den fazla çok sayıda savaş silahının üretiminde etkili olan deneyimli bir demircisiniz. Zorunlu uzmanlığa sahipseniz, bu silahların yapımı muhtemelen kolay olacaktır. Ek olarak, on ikiden fazla farklı silah döverek, kötü bir demirci olmadığınızı gösteren usta bir demircisiniz.

Birincil aracın her zaman çatışmalarda savaşan bir araç olduğunu hatırlamak çok önemlidir, bu nedenle insanlar genellikle bunu unutsa da, zafere ulaşmada ayrılmaz bir figürdür ve onu üreten insanlar savaşa katkıda bulunur. Silah yapmak zor olduğu için demirci gerçekten çok yetenekli silahlar üretebilir.

YOĞUN ÇALIŞARAK KURULU BİR DEMİRCI OLUN.

Oyuncuyu işi tamamlamanın ilerlemesinden emin olma yeteneğine sahip olmak için zor çalışmaya zorlar. Çabalar, işle ilgili geliştirmeden daha doğru veya daha hızlı performans göstermenize yardımcı olabilir. Bir silah çoğu aşamadan geçmeli ve tamamlanması çok zaman almalıdır, böylece oyuncu düzenli olarak çalışmalı ve işin en iyi şekilde yapıldığından emin olmaya çalışmalıdır.

Ayrıca çok çalışmak, yarattığınız ürünün kalitesinin itibarını artırmasını sağlayacaktır. Oyuncu, en hızlı ürünü yaratma sürecinin tamamını desteklemek için işi düzenli olarak izlemelidir; öğe, günümüzde yetenekli bir usta olmanızı tavsiye ederek kolayca tamamlanabilir.

İŞİNİZDEN ÇOK FAZLA KAZANIN

bol bol ürün yaratmak ciddi para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kendi işinizden zengin olabilir, kendinizi kanıtlamak için milyarder olabilirsiniz. Bir demircinin çok parası var, çok zor ve hızlı kullanıyorsun. Herkesin silahlarını yaratma yeteneğini bilmesini sağlamak için oyundaki en zengin kişi olun.

Herkes için bir oyun vardı, iyi bir demirci olarak boş zamanınızı öldürüyor ve farklı silahlar geliştirmeye zorlu bir şekilde çalışıyordu. Bu çevrimiçi oyunda bir ton para kazanmak, sizi zor bir çalışan olarak gösterecek ve bu oyunda bir yerden bir milyarder olacak.

fonksiyonlar:

  • Oyun sizi, neredeyse hiç kimsenin tanımını düşünmediği ve anlamadığı bir iş olan bir demirci bulmakla bağlantı kurmaya götürüyor.
  • Silahlar, birçok kişinin unuttuğu önemli bir savaş aracı olma eğilimindedir ve aletlerin yaratıcısının da eşit bir rolü vardır.
  • Oyuncular, ürünü programa göre veya daha hızlı tamamlayabilmek için çaba göstermelidir; bu işte son derece uzman olduklarını açıklıyor.
  • Savaşa hizmet eden 80 farklı alet yapıyorsun, bu da alet üretme konusunda gerçekten yetenekli olduğunu gösteriyor.
  • Çok para kazanalım; Çevrimiçi oyunda mutlak en başarılı demirci ustası olmak, insanların sizi büyütmesi gerekecek.


İndir (39.38 M)

Artık indirmeye hazırsınız Blacksmith: Ancient Weapons ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFumb Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir