BlackPlayer EX Müzik Çalar
BlackPlayer EX Müzik Çalar

BlackPlayer EX Müzik Çalar v20.61 APK + MOD (Yamalı/Ekstra) indir


Müzik her zaman eğlenmemize ve rahatlamamıza yardımcı olabilecek sanatlardan biri olmuştur. Yoğun çalışma günlerinin ardından rahatlatıcı müzik eşliğinde rahatlayabilirsiniz. Çok depresif ve kötü bir ruh halindeyken, duygularınızı tazelemek için müzi

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 917 puan )
Fiyat: $0
İsim BlackPlayer EX Müzik Çalar
Yapımcı FifthSource
Tür Müzik ve Ses
Boyut 15MB
Versiyon 20.61 build 399
MOD Yamalı/Ekstra Mod
Orjinal Google Play
BlackPlayer EX Müzik Çalar is the most famous version in the BlackPlayer EX Müzik Çalar series of publisher FifthSource
Mod Version 20.61 build 399
 • Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekli değildir;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;


İndir (15MB)

Müzik her zaman eğlenmemize ve rahatlamamıza yardımcı olabilecek sanatlardan biri olmuştur. Yoğun çalışma günlerinin ardından rahatlatıcı müzik eşliğinde rahatlayabilirsiniz. Çok depresif ve kötü bir ruh halindeyken, duygularınızı tazelemek için müzik dinleyebilirsiniz. Hayatımızda müziğin vazgeçilmez bir yeri vardır. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile her platformda müzik dinleyebilirsiniz. Online olarak müzik dinleyebilir veya telefonunuza indirebilirsiniz. Cihazınızdaki müzik çalardan çok sıkıldıysanız BlackPlayer EX Music Player size yenilik getirecek.

DİNLEMEK, KEYİF ALMAK İÇİN EN İYİSİ

BlackPlayer EX Music Player bir müzik çalardır ve birçok farklı işlevi birleştirir. Şu anda, uygulama Google Play’de mevcuttur ve ücretlidir. Buna rağmen birçok kişi kullanıyor. Eşzamanlı olarak, uygulama hala önemli miktarda kurulum aldı ve kullanıcılardan olumlu geri bildirimler aldı. Bu da kullanım sırasında memnun kaldıklarını göstermektedir.

BlackPlayer EX Müzik Çalar BlackPlayer EX Müzik Çalar

Bu uygulama basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Uygulamanın rengi ve teması tercihinize göre değiştirilebilir. Aynı zamanda rengi ve görünümü yaratıcı bir şekilde değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Elbette beklenmedik sonuçlar olacak ve hepsi Ayarlar bölümünde. Üreticiler, kullanıcı deneyimini sağlamak ve sorunlarını çözmek için onlara bir bağlantı sağlamıştır. İçinde merak ettiklerinizi ve uygulama ile ilgili yaşadığınız sorunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca, bunun için onlarla birçok şey hakkında konuşabileceğiniz bir topluluk var.

BLACKPLAYER EX MUSIC PLAYER’IN BENZERSİZ İŞLEVLERİ

Bir müzik çalar vardır, bu nedenle bu uygulamanın ana rolü müzik parçalarını saklamak ve yönetmektir. Kütüphanede bulunan tüm müziklerinizi görüntüleyebilir, çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Harika müzikler ekleyebilir, duymak istemediğiniz parçaları çıkarabilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz. Müzik dinleyicileri her zaman bunu kullanır. Yeni bir şarkı olduğunda, onu çalma listesine eklerler. Aynı temada birçok şarkının bulunduğu bir albüm oluşturuyorsunuz.

GÜÇLÜ ARAMA SİSTEMİ

Ayrıca, ihtiyaçlarınıza göre kendi müziğinizi kolayca arayabilirsiniz. Bu uygulamada, tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak bir filtre olacaktır. Basit aramalar ile istediğiniz şarkıyı veya sanatçıyı bulabilirsiniz. Kitaplığınızda çok fazla farklı şarkı olması durumunda, bu işlev kullanışlı hale gelir ve arama işlevini optimize eder. Ayrıca, her sanatçının fotoğrafının yanı sıra albüm boyutunu da ayarlayarak galeriyi yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu, daha fazla şarkı veya sanatçıya göz atmanızı sağlar.

BlackPlayer EX Müzik Çalar BlackPlayer EX Müzik Çalar BlackPlayer EX Müzik Çalar

EKLENEN SÖZLER SENİ EKRANA ÇIKAR

Aynı zamanda müzik dinlerken şarkı sözleri de içerebilir, böylece isterseniz eşlik edebilirsiniz. Bu, herhangi bir müzik dinleyicisinin bekleyeceği olumlu bir şeydir. Stresli saatlerin ardından müzik dinleyerek ve şarkıya eşlik ederek rahatlamayı deneyebilirler. Bu, etkili stres giderme yöntemlerinden biri olarak kabul edilebilir. Sevdiğiniz müziği söyleyebilmeniz ve dinleyebilmeniz harika. Ayrıca, dikkat edilmesi gereken bir işlev, şarkı sözlerini görüntüleyebilmek ve düzenleyebilmektir. Şarkı sözlerini inceleyebilir ve resmi şarkı sözlerine uyacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu, şarkı sözlerini takip ederken müzik dinlemenizi sağlar.

TÜM İÇERİĞİ, TÜM DOSYA TÜRLERİNİ DESTEKLEYİN

BlackPlayer EX Music Player’ın mp3 dışında FLAC ve WAV gibi birçok müzik dosyasını destekleyebildiğini fark ettiniz. Bu, dinleyicinin beğendiği müziğin mp3 formatında olmaması durumunda müziği dinlemesini mümkün kılar. Bunun da ötesinde, dikkat etmeniz gereken benzersiz bir özellik de şarkılarınızı Equalizer üzerinden ayarlayabilmenizdir. Bas artırma veya azaltma, Sol / Sağ ses dengesi vb. gibi bazı şarkı öğelerini değiştirebilirsiniz. Şarkının öğelerini tercihlerinize daha iyi uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu, sevdiğiniz müzikle harika bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

BlackPlayer EX Music Player, müzik dinleme deneyiminizi daha da kolaylaştıran benzersiz ve kullanışlı bir müzik çalardır. Arayüz ayarlamaları için bir kitaplık düzenlemesi ile uygulama daha kullanıcı dostu hale gelir ve tercihlerinize göre uyarlanır. Aynı zamanda şarkıdaki bazı unsurları ayarlamak çok kolay oldu!


İndir (15MB)

Artık indirmeye hazırsınız BlackPlayer EX Müzik Çalar ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFifthSource

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir