Blackout
Blackout

Blackout: Sightless Home v1.0.3 APK indir (Ücretsiz Ödüller) 2022

Harap bir malikanede kapana kısılmış hissettiniz mi? Değilse, daha fazla ayrıntı ve korkutucu gerçekler için Blackout: Sightless Home'a ​​gelin. Oyuncu bu yarım yamalak, komik hikayede karakter olacak ve büyüleyici detaylarla yüzleşecek. Oyun her zam

Android Android Aksiyon
5 ( 954 puan )
Fiyat: $0
İsim Blackout
Yapımcı Zzoo
Tür Aksiyon
Boyut 90MB
Versiyon 1.0.3
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Blackout is the most famous version in the Blackout series of publisher Zzoo
Mod Version 1.0.3
Total installs 10,000+

Harap bir malikanede kapana kısılmış hissettiniz mi? Değilse, daha fazla ayrıntı ve korkutucu gerçekler için Blackout: Sightless Home’a ​​gelin. Oyuncu bu yarım yamalak, komik hikayede karakter olacak ve büyüleyici detaylarla yüzleşecek. Oyun her zaman muazzam zorluklar yaratır ve gece hızla çökmeden onların üstesinden gelmemiz gerekir. Bu zorlu savaşın üstesinden gelmek için yeterli mizaca sahip güçlü bir insan olun.

Karartma : Görmeyen Ev Karartma : Görmeyen Ev

ANA YÖNE ODAKLI

Hiçbir şey göremediğiniz boş bir dünyada kaybolmuş gibiyiz. Her şey karanlığa düşmüş gibiydi ve gıcırdayan seslerden çok korkmuştu. Eğer korkak biriyseniz, Blackout: Sightless Home’un sunduğu büyük zorlukla yüzleşmek kesinlikle zor olacaktır. Ancak, en kolay yoldan çıkabilmek için kendinizi ana yöne yönlendirmeniz yardımcı olacaktır.

ZAMANLA KOŞ

Oyuncular, zorluğun ortaya çıktığını bilmeli ve durumu kendimiz kontrol etmeliyiz. Zaman değişmeye başlayacak ve hava çok kararmadan dışarı çıkmalıyız. Hava karardığında kesinlikle gücümüz kalmayacak ve burada bulunan karanlık sizi yoruyor. Zaman geçiyor ve zorluk yavaş yavaş sona erecek, ancak dışarı çıkamıyorsanız, ölmeniz gerekiyor demektir. Bu meydan okuma, zamana karşı yarışmanızı ve acele etmenizi gerektirir.

YAYILAN SES ESASINA GÖRE

Oyuncuların doğru yöne gitmek için dışarıdan gelen seslere güvenmeleri gerekir. Çıngıraklar ve hatta dışarıdaki hayvanların sesleri, tanımlamanıza yardımcı olacak ve daha spesifik olarak, oyuncunun sizi daha fazla yere götürebilmesi için o küçük el fenerini kullanması gerekiyor. Çevrenizi tanımlamanıza yardımcı olması için şeffaflık gibi ekstra bir özellik de kullanabilirsiniz.

Karartma : Görmeyen Ev Karartma : Görmeyen Ev

ANA ÖZELLİKLER

  • Blackout: Sightless Home’un sunduğu hikayede ana karakter olun ve durumlarda kendinize meydan okuyun.
  • Ötesine geçebilmek için yol hakkında doğru tahminlerde bulunmanız gerekiyor.
  • Etrafınızda karanlık bir gölge var ve sadece aydınlatmak için bir nesne olarak kullanılabilecek küçük bir el feneri alıyorsunuz.
  • Çıkış kapısını bulmak için o bölgeye gitmek için sesleri ve tüm sesleri dinlemelisiniz.
  • Ayrıca hızlı bir şekilde çıkmanız gereken yeri bulmak için delici bir ipucu kullanmalısınız.


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız Blackout ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir