Black Desert Mobile
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile MOD APK indir v4.5.21 (Sınırsız Para) 2022


Birçok kişi telefon oyununun bir PC/konsol oyunu kadar iyi grafiklere ve sofistike bir oynanışa sahip olamayacağını yanlışlıkla düşünmüştür. Bu gerçeğin bir parçası çünkü son beş ila yedi yıl boyunca bir telefon oyunu ancak yetersiz bir temelde oynay

Android Android Oyun
5 ( 298 puan )
Fiyat: $0
İsim Black Desert Mobile
Yapımcı PEARL ABYSS
Tür Oyun
Boyut 85MB
Versiyon 4.5.21
MOD Sınırsız para/elmas
Orjinal Google Play
Black Desert Mobile is the most famous version in the Black Desert Mobile series of publisher PEARL ABYSS
Mod Version 4.5.21
  • Harcadıkça Paran Artar.


İndir (85MB)

Birçok kişi telefon oyununun bir PC/konsol oyunu kadar iyi grafiklere ve sofistike bir oynanışa sahip olamayacağını yanlışlıkla düşünmüştür. Bu gerçeğin bir parçası çünkü son beş ila yedi yıl boyunca bir telefon oyunu ancak yetersiz bir temelde oynayabilir. O zamanlar 2D grafik oyunları oldukça büyüktü ve oyunlar 8 bit grafiklerden daha hafif görünüyordu (belki de Ninja School veya Alphalt gibi mobil oyunlar oynamaya başladığım için Oyun, sıra tabanlı yatay ekran veya kaydırma ekranı kadar basit Ancak 2017-2018, sevilen bir dizi PC/konsol oyununun mobil versiyona dönüşmesiyle mobil oyun sektöründe ileriye doğru atılmış önemli bir adımdır.Bugün bahsetmek istediğim şey Black Desert Mobile APK oyunudur.

PC/Konsol platformundan yeniden üretilebilir

Bu, oyun yapılandırma gereksinimlerini ve oyun alanını karşılamak için oyun zamanından, korkunç bir makine inşa etmek için paradan tasarruf etmede oyuncular için harikadır. Bundan bahsetmişken, herkes üretim ekibinin dönüşümündeki verimliliği biliyor. League of Legends ve PUBG gibi yeni oyunlar, Tencent, NetEase gibi sektördeki büyük isimler tarafından… Arena of Glory veya Rules of Survival gibi mobil cihazlarda yeni oyunlara dönüştürüldü… viral oyuncu topluluğudur. Ayrıca birçok insanın çocukluğunu hatırlamanın bir yolu olarak akıllı telefona aktarılan ve çok sayıda indirme toplayan birçok eski oyun var.

PC pazarındaki büyük oyunlar, şirketin kârını optimize etmek için mobil oyunlara dönüştürüleceğinden, bu eğilim giderek daha yaygın hale geliyor. Sadece bu değil, akıllı telefondaki gişe rekorları kıran uyarlamalar giderek gelişti, oyun içeriğinin yanı sıra grafik kalitesine yönelik yüksek talebi de karşılıyor. Ve son zamanlarda, Black Desert Mobile APK adını ünlü oyun yapımcısı Pearl Abyss tarafından desteklendiği için mobil platformda bir süper PC piyasaya sürüldü . Oyun topluluğuna, oyunun bir PC oyununun mobil platformda neredeyse aynı şekilde oynanabileceğini herkese kanıtlayacağına söz verdiler. Fragmanlar, gerçek bir Hollywood filmi olarak grafiklere yönelik iddialarının ikna edici bir gösterimi olarak yayınlandı.

Üstün grafikler

Bu, Pearl Abyss ve amiral gemisi ürünü Black Desert Online’ın piyasaya sürülmesi hakkında biraz bilgi . Bu bilgisayardaki gişe rekorları kıran, Gamer topluluğu ve çok beğenilen uzmanlar tarafından 2016 yılında Yılın MMORPG’si olarak adlandırıldı. Bu oyun geliştiricisi 2010 yılında Kore’de kuruldu ve platforma çok şey kattı. Güney Kore, Japonya, Rusya, Kuzey/Güney Amerika, Avrupa, Tayvan ve diğer 100 ülke gibi önemli ülkelere çevrimiçi oyun kültürü.

Ve MMORPG Black Desert Online’ın muazzam başarısı sayesinde dünya çapında 8 milyon kişi tarafından sevilen bir isim haline gelerek oyun pazarının sarsılmasına neden oldu. Aralık 2104’te piyasaya sürülen MMORPG Black Desert Online, tüm dünyada başarıya ulaştı. Kore – oyunun ana vatanı, oyuncu sayısı yıllar içinde istikrarlı bir şekilde arttığından oyun geliştirme için hala verimli bir zemin iken, Japonya’da en popüler oyunlardan biri haline geldi. Ve Rusya, Kuzey Amerika, Tayvan gibi diğer bölgelerde de birçok oyuncuyu ele geçirdi.

Oyun, orijinal PC’nin tüm tuhaflıklarıyla neredeyse tamamlandı, ancak oyuncuların ilgisini çekebilecek bazı küçük değişiklikler var. Oyuncuların oyun tarzlarına göre seçebilecekleri Ranger, Warrior, Berserker, Valkyrie ve Witch gibi beş sınıf olacak. Her karakter sınıfı, kendi becerilerinde farklı güçlü ve zayıf yönleri içeren benzersiz yeteneklere sahip olacaktır. Bir karakter seçin ve tüm farklı rakiplerle karşı karşıya kaldığınızda dezavantajınızdan ve dezavantajınızdan nasıl yararlanacağınızı öğrenin.

Özetle

Bu karakterler, faydalar için savaşmak için kanlı savaşlar ve günlük yaşam sağlamak için günlük görevler ile güzel, büyük bir gerçek yaşam dünyasında yaşayacaklar. Dev ve güçlü patronlar her zaman zindanlarda sizi bekliyor ve yıkıma girmenizi bekliyor. Ama tek başına bu kadar çok rastgele katılımcıya ihtiyacın olamaz, canavarları alt edebilmek için canavarlar canavarlar yapıyorlar. Ama yine de, yeni zirveleri fethetmek için tanıdıkların yanı sıra daha fazla deneyim kazanabilmeleri ve öğrenebilmeleri için organize edilmiş loncalar var.

Becerilerini geliştirmek için savaşması gereken oyuncular için stresli bir PvP modu da var. Savaşlardan çıkın; balıkçılık, madencilik, işleme ve toplama dahil olmak üzere çeşitli yaşam becerileri içeriği gibi düzenli faaliyetler olacaktır.


İndir (85MB)

Artık indirmeye hazırsınız Black Desert Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir