Black Commando
Black Commando

Black Commando v1.64 MOD APK (Tanrı Modu/Aptal Düşman) indir 2022


Kara Komando, terörle mücadele ekibi üyesi olarak seçildiğiniz heyecan verici bir kampanyadır. Oyuncular daha fazla silah kuşanmalı ve tehlikeli terörist ordusunu kovalamak için yolculuğa başlamalıdır.

Android Android Aksiyon
5 ( 471 puan )
Fiyat: $0
İsim Black Commando
Yapımcı Blue Raven Studio
Tür Aksiyon
Boyut 88MB
Versiyon 1.64
MOD Tanrı Modu/Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Black Commando is the most famous version in the Black Commando series of publisher Blue Raven Studio
Mod Version 1.64
Total installs 1,000,000+

İndir (88MB)

Black Commando, zorlu atış mücadelelerinde oyunculara katılır. Görevi terör ordusunu püskürten organizasyona hizmet etmek olan bir özel kuvvetler askeri olarak oynadığınızda bu, hayatınızda beklenen karşılaşma olacaktır. Pek çok tehlikeli durum sizi şaşırtmaya gelir, ancak uyarı sistemimiz varken endişelenmeyin. Yolculuk, silahlar ve küçük el bombaları da dahil olmak üzere gerekli ekipmanlarla başlayabilir!

Kara Komando: Özel Operasyonlar

ETKİLEYİCİ ARAYÜZ TASARIMI

Ana ekran yatay olacaktır; Kara Komando, maçın tüm sahnesini kapsamak ve şiddet alanının genişliğini hissetmenizi sağlamak istiyor. Son derece yüksek kaliteli 3D grafikler, bombalar tarafından yok edildiğinde harap olmuş bir şehri tasvir edecek. Askeri uçaklar ekibinizi aramak için gökyüzünde hareket ediyor; bulunmamak için taşınırken doğru kararlar verin. Binalar ve bazı konteynerler gibi devasa engeller güvenli bir şekilde durmanıza yardımcı olacaktır.

Ekranın etrafı siz ve savaş hakkında gerekli bilgilerle dolu olacak. Bir düşmanı öldürürken biriktirdiğiniz jeton sayısı doğrudan ödül olarak sayılacak ve yanında öldürdüğünüz asker sayısı olacak. Ek olarak, sağlık ve sağlık göstergelerinin miktarı da doğrudan arayüzde güncellenir, böylece onları kontrol edebilirsiniz. Kaydırmak için sanal bir anahtar, birden çok yönde gezinmenize yardımcı olur ve başka bir nişan alma anahtarı, iyileştirilmiş performans sayesinde daha esnek olacaktır.

Kara Komando: Özel Operasyonlar

SAVAŞ BAŞLAMADAN ÖNCE GEREKLİ EKİPMANI SEÇİN

Black Commando’daki her çatışma belirli bir zaman ve yerde gerçekleşecek. Kayıt olmaları ve eğlenceye katılmaları için oyunculara farklı gereksinimler atanacaktır. Ancak, ekipmanınızı değiştirmeniz faydalı olacaktır. Silahlar her birey için gerekli bir öğe olarak kabul edilir. Menüde büyük hasarlı birçok farklı çeşit var ve onlar sizin için mükemmel bir seçim olacak. Koleksiyon iki bölüme ayrılıyor: tabancalar ve pompalı tüfekler; Akıllıca seçim!

Kara Komando: Özel Operasyonlar

HEYECAN VERİCİ BİR MACERADA GÖREVLERE DEVAM EDİN

Çözülmesi gereken görevler Kara Komando’nun posta kutusunda olacak. Oyuncular savaşı koşarak, ateş ederek ve rakibin cebinden kaynak toplayarak yaşarlar. Bu özel karşılaşma size en önemli karakterlerle yüzleşmeniz için birçok fırsat verecek. Başkaları aniden orduyu pusuya düşürdüğünde takım arkadaşınız size eşlik edecek ve sizi destekleyecektir. Macerayı hızlı bir şekilde tamamlamak için ideal bir atış noktası seçmeli ve efsanevi nişancı olmalısınız.

BİR TAKIM OYUNU İÇİN DOĞRU TAKTİKLERLE GELİN

Black Commando, oyuncuların ve takım arkadaşlarının zorluklarla daha iyi başa çıkmasına yardımcı olan uzun vadeli stratejiler için uygun olacaktır. Profesyonel silahlı adamlar, güç eşitsizliği açısından açığı kapatmayı hedefliyor ve terör ordusu yakında yok edilecek. Şu anda, para biriktirin ve en havalı silahlara sahip olmaları için onlara ödeme yapın. Bir silahlı adam için gerekli becerilere sahip olduğunuzda bu oyunda ustalaşacaksınız.

Kara Komando: Özel Operasyonlar

ANA ÖZELLİKLER

  • Son derece tehlikeli teröristleri kovalamak, şehrin güvenliğini korumak ve verilen görevleri yerine getirmek için kampanyaya katılın.
  • Kadroyu yeniden düzenleyin ve zaferi elde etmek için birçok özel strateji uygulayarak diğer oyuncularla takım kurun.
  • Silahları donatın, dükkanı ziyaret edin ve uzun veya kısa silahlara anında sahip olun. Kampanyaya katılarak elde ettiğiniz jetonlarla satın alın.
  • Diğer insanların terk edilmiş eşyalarını toplayın ve cebiniz için bozuk para arayın; gelecekteki yükseltmeleri destekleyecekler.
  • Profesyonel görseller ve sesin yardımıyla gerçekçi 3D çekim alanının keyfini çıkarın.


İndir (88MB)

Artık indirmeye hazırsınız Black Commando ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir