BitTorrent®
BitTorrent®

BitTorrent v7.2.2 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


BitTorrent, torrent indirmeyi tamamen kolay hale getiren bir uygulamadır. İhtiyacınız olan dosyaların kaynağını bulacak ve dilediğiniz gibi indirme işlemini gerçekleştireceksiniz. Aynı zamanda torrent indirmenin geleneksel indirmelere göre bazı avant

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 452 puan )
Fiyat: $0
İsim BitTorrent®
Yapımcı BitTorrent Inc
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 39MB
Versiyon 7.2.2
MOD Profesyonel / Ücretli Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
BitTorrent® is the most famous version in the BitTorrent® series of publisher BitTorrent Inc
Mod Version 7.2.2
Total installs 10,000,000+

İndir (39MB)

BitTorrent, torrent indirmeyi tamamen kolay hale getiren bir uygulamadır. İhtiyacınız olan dosyaların kaynağını bulacak ve dilediğiniz gibi indirme işlemini gerçekleştireceksiniz. Aynı zamanda torrent indirmenin geleneksel indirmelere göre bazı avantajları olacaktır ve belirli bir dosyayı indirirken dikkatli olmanızı gerektirir. Ayrıca uygulama size tamamen işinize yarayacak heyecan verici özellikler de getiriyor.

BitTorrent®- Torrent İndirmeleri BitTorrent®- Torrent İndirmeleri

Torrenting’in YARARLILIĞINI DENEYİN

BitTorrent®’de, kullanıcılar torrent indirmeyi ve bu şekilde indirmenin belirli faydalarını tam olarak deneyimleyeceklerdir. Bu, torrent indirme kaynakları veya bağlantıları aracılığıyla herhangi bir dosyayı indirmenize yardımcı olacak bir araç olacaktır. Ayrıca istediğiniz dosya türlerini kolayca indirebilirsiniz. Aynı zamanda aktarım işlemi sırasında bazı geleneksel dosya indirme sitelerinde olduğu gibi herhangi bir aktarım ve kapasite sınırlaması sorunu ile karşılaşmazsınız.

BİRÇOK KİŞİ TARAFINDAN KOLAYCA YAPILAN TORRENLER NASIL İNDİRİLİR

BitTorrent® ile ilgili bir şey öğrendikten sonra, indirmek istediğiniz dosyaları veya torrent bağlantılarını sağlayan kaynakları aramaya başlayacaksınız. Aradığınız dosyanın farklı bir seçimini göreceksiniz ve indirme işlemini başlatmak için üzerine tıklamanız gerekiyor. İndirme aracı seçeneği görünecek ve bu uygulamayı seçeceksiniz. Hemen, ekran uygulamaya geri dönecek ve bir dosyanın indirilmeye başladığını göreceksiniz. Arkadaşınızdan bir torrent indirme dosyası açabilirsiniz.

BitTorrent®- Torrent İndirmeleri BitTorrent®- Torrent İndirmeleri

BOYUT SINIRSIZ BİRÇOK FARKLI DOSYA TÜRÜNÜ İNDİRİN

BitTorrent® ile torrent indirmenin diğer bazı geleneksel indirme yöntemlerinden daha kullanışlı özelliklere sahip olacağı söylenebilir. Özellikle, herhangi bir dosyayı indirirken boyut ve aktarım açısından sınırlı olmayacaksınız. Başka bir deyişle, her şey cihazın wifi bağlantısının mı yoksa internet verilerinin mi sabit olduğuna bağlıdır. Aynı zamanda, çok sayıda indirme dosyası kaynağına erişebileceksiniz, böylece oyunlardan medya dosyalarına kadar istediğiniz herhangi bir dosyayı indirebileceksiniz.

MEDYA DOSYA OYUNCU DESTEĞİ

Oyuncuların bulabileceği bir diğer ilginç nokta, oynatıcıya ekli medya dosyalarının BitTorrent®’de indirilmesidir. Özellikle, büyük bir film dosyası indiriyorsanız, filmi depolamak için bu işlemi beklemeniz gerekecektir. Ancak bu, cihazınızda film izleyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Bir film izleyip film dosyanızı indirmek için geçen süreyi unutacağınız söylenebilir ve diğer bazı medya dosyaları için de geçerlidir.

BitTorrent®- Torrent İndirmeleri BitTorrent®- Torrent İndirmeleri

GÖRÜNÜMÜ SİZE UYGUN OLARAK UYARLAYIN

Kullanıcılar, değerli indirme özelliklerinin yanı sıra, kullanıcı deneyimini sağlamaya yardımcı olan bazı özellikler de bulur. Spesifik olarak, özelliklerini öğrenmek için basit ve geliştirilmiş bir arayüz bulacaksınız. İsteklerinize bağlı olarak karanlık bir tema da uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda, varsayılan İngilizce dilinin yanı sıra, uygulamanın özelliklerini hızlı bir şekilde kavramak için başka dillere de geçebileceksiniz.

Torrent İNDİRME HAKKINDA NOTLAR

Torrent indirme, esasen birleştirilmiş bir eşler arası dosya paylaşım yöntemidir. Oradan, toplanan dosyalar yavaş yavaş indireceğiniz son bir dosyada birikecektir. Bu nedenle, indirme işlemi sırasında bazı bağlantı sorunlarınız varsa dosyaları hızlı bir şekilde indirmeye devam etmek gibi bazı avantajlar sağlar. Farklı kaynaklardan sağlanan dosyaları araştıracağınız için, sorunlu dosya veya virüslerle karşılaşmamak için indirmelerinizde dikkatli ve düşünceli olmalısınız.


İndir (39MB)

Artık indirmeye hazırsınız BitTorrent® ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir