BitLife - Life Simulator
BitLife - Life Simulator

BitLife – Life Simulator v3.2.14 APK + MOD indir (Menü/Bitizenship, God Mode) 2022

BitLife – Life Simulator, bir kişinin ana rahminden ölüme kadar geçen tüm sürecini simüle eden bir simülasyon oyunudur. Oyun, stüdyo Candywriter, LLC'nin yapım ekibi tarafından geliştirildi. Simülasyon ve simülasyon oyunlarının hayranı iseniz, kesinl

Android Android Simülasyon
4 ( 621 puan )
Fiyat: $0
İsim BitLife - Life Simulator
Yapımcı Candywriter
Tür Simülasyon
Boyut 119MB
Versiyon 3.2.14
MOD Menu/Bitizenship, God Mode
Orjinal Google Play
BitLife - Life Simulator is the most famous version in the BitLife - Life Simulator series of publisher Candywriter, LLC
Mod Version 3.2.14
  • Bitizenship ve God Mode satın alındı;
  • Time Machine'i ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  • Kilidi açılmış uygulama içi Satın alındı

BitLife – Life Simulator, bir kişinin ana rahminden ölüme kadar geçen tüm sürecini simüle eden bir simülasyon oyunudur. Oyun, stüdyo Candywriter, LLC’nin yapım ekibi tarafından geliştirildi. Simülasyon ve simülasyon oyunlarının hayranı iseniz, kesinlikle benzer oyunlara aşina bir oyun stüdyosu burasıdır. Bu oyun, şirketin emülatör koleksiyonunun bir parçasıdır. Ancak bu oyun bir önceki oyunla aynı veya benzer olmayacak.

YENİ BİR HAYATA BAŞLARKEN

Bu bölümde, oyuncuların yeni deneyimler yaşamasına yardımcı olan benzersiz yeni noktalar var. Doğumdan yetişkinliğe kadar bir insanı hayal etmeye hazır mısınız? Bir kişinin hayatındaki tüm olaylar telefonunuzda simüle edilir. Size yeni bir hayat veren tamamen yeni bir oyuna geliyor. Hayatınız için yeni bir başlangıç, karakteriniz bebeklik döneminde başlayacak. Ebeveynlerin bilgileri, nasıl doğduğunuz, kardeş ilişkileri karakterinizin etrafında döner. Bu karakter sizin istediğiniz gibi yaşayacak ve bu da sizin hayatınızı yeniden kurmanız için düşünülmüş. Mutluluk ve sağlık düzeyiyle ilgili rastgele bir istatistik, karakterinizin doğum ve ölüm süreci boyunca sürekli olarak güncellenecektir. Karakterinizin ömrünü uzatmak istediğinizde ekranın ortasında çıkan Age butonuna tıklayın.

BitLife – Yaşam Simülatörü BitLife – Yaşam Simülatörü

KARARLARINIZI YAPIN

Her kahramanın zaman çizelgelerinde eylemleri seçerek karakteriniz için olaylar dizisini yaratırsınız. BitLife – Life Simulator, karakteriniz için farklı aşamalarda bir dizi olay yaratacaktır. Anneniz tarafından aşı yaptırmanız kadar basit, oyun size annenizin elini ısırarak protesto etme seçeneği sunacak ya da itaatkar bir şekilde oturarak iyi bir çocuk olacaksınız.

Oyuncu, okula gitme yaşı olan 6 yaşına geldiğinde, bir öğrenci olarak, oyuncular okuldaki birçok öğretmen ve arkadaşla etkileşime girebilir. Ayrıca kulüplere, hayır kurumlarına vb. katılma seçeneğiniz de var. Oyun, kilometre taşları birçok insanın hayatı gibi olacak şekilde tasarlanacak. Liseye git ve sonra mezun ol. Bu aşamada ne yapmak istediğinize siz karar vereceksiniz. Üniversiteye gitmeyi veya iş bulup askerlik yapmayı seçerek eğitiminize devam edebilirsiniz.

DAHA İYİ YAŞAMAK İÇİN SAĞLIKLI OLUN

BitLife – Life Simulator’da karakterinizin temel istatistiklerini düşünün: Mutluluk, Sağlık, Zeka, Görünüm. En çok dikkat etmeniz gereken şey Sağlıktır, sağlıkla birlikte yaşam aktivitelerine daha fazla katılımınız olacaktır. Görünüm faktörünü çok önemsemeyin çünkü geleceğinizi etkilemez ve estetik cerrahiye gittiğinizde değişebilir. Birçok seçeneğiniz olsa da her seçim farklı sonları, hatta ölümü beraberinde getiriyor.

BitLife – Yaşam Simülatörü BitLife – Yaşam Simülatörü BitLife – Yaşam Simülatörü

Örneğin orduya katılmaya karar verirseniz, hayatınızı tehlikeye atacak bir mayın tespit görevini tamamlamanız gerekecek. Bu nedenle 18 yaşında olduğunuz dönüm noktasının hayatınızda önemli bir dönem olduğu söylenebilir. Ancak, yanlış bir karar verdiğinizde, tüm çabalar ödüllendirilir, ancak düzeltmeye çalışırsanız, hayat Gelecekteki yaşamınız kesinlikle daha kolay olacaktır. Hatalar düzeltilemiyorsa, zamanda geriye gitmek ve fikrinizi değiştirmek için Zaman Makinesi özelliğini kullanabilirsiniz.

KENDİNİZE GÜVENLİ BİR EKONOMİ ELDE ETMEK VE EVLENMEK İÇİN PARA KAZAN

BitLife – Life Simulator’da çalışmaya karar vermenin yanı sıra, mali durumunuzu nasıl düzgün bir şekilde kontrol edeceğinizi de bilmeniz gerekir. Kim olursanız olun, paranızı mali durumunuzu iyi yönetmek için nasıl kullanacağınızı bilirsiniz. Gayrimenkul yatırımı yapmak, araba satın almak, şirket kurmak veya kumarhanelere de para harcayabilirsiniz. Tüm seçimleriniz daha sonraki hayatınızı belirler. Menü çubuğunda bir Varlık kategorisi olacak ve burası varlıklarınızı kontrol ettiğiniz yerdir.

Kariyeriniz geliştiğinde veya flört etmek için yeterince büyüdüğünüzde, flört etmek için birçok insan sizi çevreleyecek. Bir kez bir kızınız olduğunda, o kızla evleneceksiniz. Ancak, ailenizi mutlu etmek için de seçenekleriniz olacak. Bütün aileler barışçıl değildir. Evlensen bile, bazı kızlar seninle flört etmeye gelir. Bir ilişki yaşamaya veya aile hayatınıza sadık kalmaya karar vermek farklı yönlere gider.

BitLife – Life Simulator’da hayata daha geniş bir bakış açısıyla sahip olacaksınız. Oyuncular farklı sonlara giden farklı yollardan gidecekler. Bir kişinin büyüme sürecini sadece telefon ekranında kaydırarak bileceksiniz. Her gün daha iyi yaşamak için yeni bir başlangıç ​​yapma konusunda iyimser olun.


İndir (119MB)

Artık indirmeye hazırsınız BitLife - Life Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCandywriter, LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir