Bitdefender Mobile Security & Antivirus
Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Bitdefender v3.3.159.1907 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Bitdefender, çeşitli çevrimiçi kötü amaçlı içeriğe, sitelere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı güçlü ve çok yönlü bir mobil güvenliktir. Ayrıca her şeyi güvende tutmak için olağanüstü veri koruması ve gerçek zamanlı izleme özelliklerine sahiptir.

Android Android Araçlar
4 ( 611 puan )
Fiyat: $0
İsim Bitdefender Mobile Security & Antivirus
Yapımcı Bitdefender
Tür Araçlar
Boyut 52MB
Versiyon 3.3.159.1907
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Bitdefender Mobile Security & Antivirus is the most famous version in the Bitdefender Mobile Security & Antivirus series of publisher Bitdefender
Mod Version 3.3.159.1907
Total installs 10,000,000+

İndir (52MB)

Bitdefender, insanlara cihazlarını internetten veya kötü amaçlı dosyalardan kaynaklanan çeşitli tehlikelerden koruyan güvenilir sistemler ve özellikler sunar. Ayrıca, kullanıcıların riskler hakkında daha fazla bilgi edinmeleri ve bunları en etkili şekilde önlemeleri için faydalı bilgilerle birlikte gelir. Bunun da ötesinde, kullanıcıların birden fazla hesabına bağlanarak kullanılan her veriyi takip etmelerine olanak tanır ve cihazın veya diğer şeylerin güvenliğini koruyabilen pratik çözümler sunar.

Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs

TÜM KÖTÜ DOSYALARI VE DAHA FAZLASI İÇİN YERLEŞİK DOSYA TARAYICILARI

Bitdefender, kullanıcının cihazındaki tüm dosya ve verilerin taranmasını ve herhangi bir sorunu çözmeye adanmış AI’ları sunacaktır. Kullanıcılar, tarama özelliğini çeşitli modlarda özelleştirebilir ve hızlı taramalar, doğrudan taramalar ve toplam sistem taramaları gerçekleştirebilir. Her modun farklı zamanlamaları ve performansı vardır ve sonuç olarak, tüm kullanıcının özelleştirmelerine göre çeşitlendirilirler, ancak üretken ve hassas olmayı garanti ederler.

ÇEVRİMİÇİ ERİŞİM İÇİN KORUMAYA GÖZ ATIN VE KORUMAYI ETKİNLEŞTİRİN

Kullanıcılar, sistemin entegre arama motorunu doğrudan kullanabilir ve kötü niyetli veya kararsız web siteleriyle ilgili bilgilere erişebilir. Elbette uygulama tüm uygulamaları tarayabilir ve kullanıcıya şüpheli ve tehlikeli uygulamaları ve daha fazlasını bildirebilir. Bu arada, kullanıcılar için siber saldırıları veya ilgili sorunları önlemek için web işleme için bir koruma katmanını otomatik olarak etkinleştirir.

Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs

VERİ İHLALLERİ İÇİN ÇOKLU HESAPLARI İZLEYİN

Çoğu kullanıcı, genellikle yabancıların verilerini veya belgelerini çeşitli yollarla veya dikkatsizlik yoluyla çalabileceğinden korkar. Bu nedenle, Bitdefender, herhangi bir ilerlemeyi izlemelerine veya güvenlik çıkarları olup olmadığını bildirmelerine yardımcı olmak için herhangi bir platform veya uygulamada kullanıcıların hesaplarıyla senkronizasyon sunacaktır. Tabii ki tüm süreç devam ederken, kullanıcılar bazı geçici güvenlik sistemlerini etkinleştirmek ve önemli dosyaları çalınmadan önce saklamak için uygulamayı kullanabilirler.

ÖZEL KONULAR İÇİN ÇEŞİTLİ UYGULAMALARA ERİŞİMİ KISITLAYIN

Kullanıcılar genellikle uygulamalara veya kişisel içeriğe başkalarının erişimine sahipse, erişimi sınırlamak için uygulamayı kullanabilirler. Bu özellik işlevsel ve çok yönlüdür ve kullanıcıların her uygulama için farklı parolalar oluşturmasına ve her parolayı kendi verilerine kaydetmesine olanak tanır. Multimedya, belgeler ve oyunlar gibi tüm verilerinin açığa çıkmasını veya çalınmasını istemiyorlarsa erişimi kısıtlamak da yararlıdır.

Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs

İLERİ DENEYİM İÇİN TÜM SİSTEMİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Bitdefender ile ilgili en iyi şey, kullanıcıların daha fazla deneyime veya yeni potansiyele sahip olması için sistemde kapsamlı kişiselleştirmesidir. İstenmeyen veri erişimini ortadan kaldırmak için tüm normal eylemleri sınırlarken, her şey kullanıcı tarafından en üst düzeyde geliştirilecek veya gevşetilecektir. Elbette, her ayar kullanıcının hesabıyla senkronize olacak ve cihazın güvenlik sistemini kişiselleştirme konusunda onlara her zaman daha fazla yeni fikir verecektir.

Kullanıcılar tüm kişisel bilgileri veya cihazları korumak için her zaman mutlak güvenlik ararlarsa Bitdefender en iyi seçeneklerden biridir. Hepsinden iyisi, neredeyse tüm özellikleri AI ile entegredir, bu nedenle efekt üstündür ve bol miktarda kişiselleştirme vardır, bu nedenle kullanıcıların cihazın koruması söz konusu olduğunda her zaman daha fazla seçeneği vardır.

Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs

  • Kullanıcıların tüm tehlikeleri mümkün olan en kısa sürede önlemelerine yardımcı olmak için kötü amaçlı dosyaları, uygulamaları ve daha fazlasını algılayan yenilikçi ve etkili sistem tarayıcıları.
  • Riskli uygulamalar, web siteleri ve hizmetler hakkında, kullanıcıların bunlarla tüm etkileşimleri sanal olarak engellemelerine yardımcı olmak için yerleşik çevrimiçi bilgiler.
  • Durumlarını izlemek ve pratik çözümlerle veri ihlallerini önlemek için çeşitli hesaplarla senkronize edin.
  • Yabancıların özel bilgilere ve daha fazlasına erişmesini önlemek için birden çok uygulamaya, sisteme ve dosyaya kısıtlamalar koyun.
  • Kullanıcılar için kapsamlı ve mükemmel kişiselleştirme özellikleri, uygulamayı sorunsuz deneyimler için optimize ederken korumayı en üst düzeye çıkarır.


İndir (52MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bitdefender Mobile Security & Antivirus ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir