Bitcoin Mining
Bitcoin Mining

Bitcoin mining v1.3 APK indir (Sınırsız Para, Bitcoin) 2022


Bitcoin madenciliğine adım attığınız zamanki gibi otantik bir bitcoin madenciliği deneyimine sahip olmaktan daha iyi ne olabilir? Milyonlarca oyuncunun kalbini ona çevirmesinin nedeni budur. Şimdi, bitcoin ile unutulmaz deneyimlerle resmi olarak işle

Android Android Simülasyon
5 ( 382 puan )
Fiyat: $0
İsim Bitcoin mining
Yapımcı AlexPlay LLC
Tür Simülasyon
Boyut 55M
Versiyon 1.3
MOD Sınırsız Para, Bitcoin
Orjinal Google Play
Bitcoin mining is the most famous version in the Bitcoin mining series of publisher AlexPlay LLC
Mod Version 1.3
Total installs 1,000,000+

İndir (55M)

Bitcoin madenciliğine adım attığınız zamanki gibi otantik bir bitcoin madenciliği deneyimine sahip olmaktan daha iyi ne olabilir? Milyonlarca oyuncunun kalbini ona çevirmesinin nedeni budur. Şimdi, bitcoin ile unutulmaz deneyimlerle resmi olarak işleme girmeye hazır mısınız? Bir gün bu sanal para biriminden zengin olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Değilse, hemen bu oyuna gelmekten çekinmeyin. Oyunun bu ayrıntılı açıklamasıyla sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacağız.

Bitcoin madenciliği: hayat kralı, boşta madenci simülatörü Bitcoin madenciliği: hayat kralı, boşta madenci simülatörü

OTOMATİK BİR BITCOIN MADENCİLİK MAKİNESİ GÖRÜNÜMÜNE SAHİP SON VERSİYON

Şimdi yeni güncellenen sürümde bu oyunda yenilikleri keşfedelim. İlk olarak, oyuncular ekranda otomatik bir madencilik makinesinin belirdiğini görünce şaşırdılar. Onun sayesinde para toplamak için sürekli izlenmeniz gerekmeyebilir ve her şeyde sizinle ilgilenecek bu makine var.

REKLAM İZLEYEREK VE DAHA FAZLA PARA ALIRKEN

Bununla da kalmayıp, Bitcoin madenciliği özellikle oyuncularla ilgileniyor, bu yüzden bir özelliği daha başlattı. Bu sizin için harika ve değerli özelliklerden biri olarak kabul edilir. Harika reklamlar gördüğünüzde ve daha fazla para kazandığınızda ne düşünüyorsunuz? Kuşkusuz kötü bir özellik değil, değil mi? Şu anda borsada finansla ilgili faydalı içeriğe sahip birçok reklam olacak. Tam bir video izlediğinizde, daha fazla para alacaksınız. Bu küçüktür, ancak sahip olduğunuz varlık sayısını artırmaya önemli ölçüde katkıda bulunur.

İMPARATORLUĞU KUR VE GELİŞTİR

Bitcoin madenciliğine geldiğinizde hemen belirli bir imparatorluk alacaksınız. Bu yer oyuncuya aittir ve görev, onu diğer holdinglerle rekabet edebilmek için sürekli olarak geliştirmektir. Bitcoin sayesinde elde ettiğiniz gelirle, çiftliğiniz için en modern teknolojiye ve ekipmana yatırım yapmak için kullanabilirsiniz. Sadece bu değil, onu sürekli olarak yeni zirvelere geliştiriyorsunuz.

Bitcoin madenciliği: hayat kralı, boşta madenci simülatörü Bitcoin madenciliği: hayat kralı, boşta madenci simülatörü

NASIL PARA KAZANABİLİRSİNİZ?

Ayrıca otomatik madencilik dışında birçok farklı şey sayesinde bitcoinden de gelir elde edilmektedir. Özellikle, önemli miktarda bitcoin almak için birkaç boş çiftlik oluşturabilirsiniz. Orada durmakla kalmayıp, bir çiftlik evinin aksine bir ev, tüm ekipman ve mobilyalarla kaplanmıştır. Daha fazla paraya sahip olmanız da iyi bir fikirdir.

Ayrıca, bilmeyenleriniz için bitcoin ile zengin olmanın birkaç yolu daha var. Bitcoin madenciliği, genellikle arbitraj ticareti olarak bilinen bir özelliği tanıtmak istiyor. Düşük bir fiyata aldığınızı anlamak daha kolaydır, ancak sattığınızda fiyat inanılmaz derecede büyük bir sayıya ulaşmıştır. Kar, bu iki zaman noktası arasındaki fiyat farkıdır. Kulağa kolay geliyor, ancak fiyatın ne zaman dipte olduğunu ve ne zaman tepenin kolay olmadığını anlamak.

ŞANS, HEDEFİNİZİ ETKİLİYOR MU?

Bu sadece her oyuncunun kişisel deneyimine dayalı olabilir. Birçok başarısızlıktan sonra, ancak büyük miktarlarda para almayı başarabilirsiniz. Bununla birlikte, oyuncuların ilk andan itibaren büyük vuruş yapmak için sezgilerine güvenerek şanslı olduğu birçok durum vardır. Bitcoin fiyatının yükselişi ve düşüşü sürekli hareket ediyor ve asla sabit kalmıyor. Bununla birlikte, küçük bir sır, bitcoin’in her zaman döngüsel olmasıdır.

GÜVENLİ BİR GELİR KAYNAĞI SAĞLAMAK İÇİN BİR İŞ KUR

Belirli bir miktar kar elde ettikten sonra, oyuncular bunları meşru amaçlar için kullanabilirler. Bu sizin merkezi oltanız çünkü bitcoin piyasası sürekli değişiyor. Bir gün zengin olabilirsin ama ertesi gün bir dilenciden daha fakir olabilirsin. Bu nedenle Bitcoin madenciliği önerilmiştir ve işinizi kurmanıza olanak tanır. Uzaktan kumandanız altında çalışacak ve her zaman önemli bir aylık geliri olacaktır.

Bitcoin madenciliği: hayat kralı, boşta madenci simülatörü Bitcoin madenciliği: hayat kralı, boşta madenci simülatörü

BAZI ÖZELLİKLER

  • Dünyanın finansını değiştiren bitcoin’in ortaya çıkışı, bu eşsiz simülasyon oyununun doğuşunun itici gücü oldu.
  • Zengin olma kariyeri için tonlarca altın ve nakit toplamak için bitcoin madenciliği ile bir ineğe dönüşeceksiniz.
  • Halihazırda kazandığınız paraya dayanarak hemen halka açık bir işletme açmaktan çekinmeyin.
  • Alış ve satış fiyatları arasındaki farka bağlı olarak, bekleyemeyeceğiniz büyük karlar var.
  • Siz oyunda değilken otomatik olarak bitcoin madenciliği yapan bir madenci edinin. Sonuç olarak, varlıklarınızı önemli ölçüde iyileştirebilirsiniz.


İndir (55M)

Artık indirmeye hazırsınız Bitcoin mining ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAlexPlay LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir