Bistro Heroes
Bistro Heroes

Bistro Heroes v4.5.0 APK indir (Menü/Hasar/Tanrı Modu) 2022

Bistro Heroes APK oyuncuların yemeklerini geliştirecekleri ve çeşitli savaşlara katılacakları bir strateji oyunudur. Kahraman karakterlerin savaşa katılması için biraz paraya ihtiyacınız olacağından bu iki oyun birbirine bağlıdır. Aynı zamanda, savaş

Android Android Rol Oyunu
5 ( 64 puan )
Fiyat: $0
İsim Bistro Heroes
Yapımcı Team Tapas
Tür Rol Oyunu
Boyut 146MB
Versiyon 4.5.0
MOD Menü/Hasar/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Bistro Heroes is the most famous version in the Bistro Heroes series of publisher Team Tapas
Mod Version 4.5.0
Total installs 1,000,000+
MENÜ MODU Hasar çarpanı [x1 – x1000] Saldırı hızı çarpanı [x1 -x10] Tanrı modu Sınırsız altın Sınırsız orman (her zaman aktif) Sınırsız yıldız (her zaman aktif)

Bistro Heroes APK oyuncuların yemeklerini geliştirecekleri ve çeşitli savaşlara katılacakları bir strateji oyunudur. Kahraman karakterlerin savaşa katılması için biraz paraya ihtiyacınız olacağından bu iki oyun birbirine bağlıdır. Aynı zamanda, savaşlar belirli miktarda malzeme verecektir. Yani bu, getirebileceği eğlence ve sevimlilik nedeniyle görmezden gelemeyeceğiniz bir oyun.

Bistro Kahramanları

ETKİLEYİCİ KOSTÜMLERİ VE MOBİLYALARIYLA CADDESİ ETKİNLİĞİ

Bistro Heroes’da oyuncular, keşfedebileceğiniz birçok heyecan verici şeyin olduğu heyecan verici olayı görmezden gelmemelidir. Spesifik olarak, Cadılar Bayramı etkinliği gerçekleşiyor ve benzersiz çağırma sancaklarını kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Afişlerin çoğu, toplayabileceğiniz ve karakterin gücünü artırmaya katkıda bulunabileceğiniz yeni kostümler ve mobilyalar sunar. Ayrıca yeterli yıldızınız varsa, etkinlik sırasında mevcut olan görünümlerden birini değiştirebilirsiniz.

Bistro Kahramanları

DESTINY RESTORAN İLE TANIŞIN

Bistro Heroes’da oyuncuların yaşadığı hikaye, Coq au Vin ve Ayran’ı yolda yürürken göreceğiniz ve yorulduklarıdır. Ancak şans eseri, hâlâ faaliyette olan bir restoranla karşılaştılar. Bir parça yemek istediler ama restoranın malzemeleri tükendi. Bu nedenle, bu iki karakter, restoran sahibine geri getirmek için malzemeleri bulmaya başlayacak. İlginç olan nokta, bunun aynı zamanda bu restoranın gelişimi için ilk adım olmasıdır.

Oyunda birçok farklı seviyeye katılacak ve belirli yemekleri pişirmek için ilgili malzemeleri toplayacaksınız. Verilen listedeki yemekleri göreceksiniz ve her yemekte geçmeniz gereken seviyeyi göreceksiniz. Aynı zamanda her yiyeceğin değeri farklı olacak ve belirli bir miktar kazanmanıza yardımcı olacaktır. Yoldan geçen her vatandaş yemeğinizi alacak ve size uygun bir miktar ödeyecek.

Bistro Kahramanları

ÇEŞİTLİ MAÇLARA KATIL

Bistro Heroes’da yemekleriniz için malzeme bulmanız gerektiğinde, onları bulmak ve farklı düşmanlarla yüzleşmek için yolculuğunuza başlayacaksınız. Etkileyici büyüklükte büyüme gösteren orman hayvanlarıdır. Aynı zamanda bu iki karakterin hareket etmesi için ekrandaki konuma dokunarak karakterin oyun ekranında makul bir şekilde hareket etmesini kontrol edeceksiniz. Tabii ki, bir düşmana yaklaştığınızda, yanlarındaysa iki kız onlara saldırır.

Küçük boyutlu düşmanları yenmenin yanı sıra, büyük boyutlu patronlar da ilgilenmeniz gereken bir konu. Çoğu zaman, bu düşmana saldırmaya öncelik vermeniz ve ardından kalan düşmanları çıkararak bölümü tamamlamanız gerekecek. Aynı zamanda, saldırı becerileri ile menzilli saldırılara odaklanacak Coq au Vin ve savunma ve destek karakteri olan Ayran gibi karakterlerin özel becerilerini de bulacaksınız.

Bistro Kahramanları

KARAKTERİN GÜCÜNÜ ARTIRIN

Bistro Heroes’da karakterinizi güçlendirmenin birçok yolu var. En iyi yol, karakterler için kostümlerin kilidini açıp mobilya satın alabilmenizdir. Aynı zamanda sahip olduğunuz kahramanlara belirli sayıda istatistik ekleyecekler. Ayrıca, yükseltme bölümünde belirli bir statüyü de yükseltebilir ve hangi statüye öncelik vermeniz gerektiğini seçebilirsiniz. Tabii ki, yükseltme yapmak için belirli bir miktar paraya ihtiyacınız olacak.


İndir (146MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bistro Heroes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir