BimmerCode For BMW
BimmerCode For BMW

BimmerCode for BMW and MINI v4.9.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


BMW ve MINI için BimmerCode, aracınızın birçok özelliğinin ve yönünün özelleştirilmesini sunar. Kolayca bulabileceğiniz ve ayarlarınızı yapabileceğiniz birçok farklı parçayı kapsar. Aynı zamanda kullanıcıların da uygulamanın desteklediği listeyi görm

Android Android Araçlar
5 ( 238 puan )
Fiyat: $0
İsim BimmerCode for BMW
Yapımcı SG Software GmbH & Co KG
Tür Araçlar
Boyut 6MB
Versiyon 4.9.2-10341
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
BimmerCode for BMW is the most famous version in the BimmerCode for BMW series of publisher SG Software GmbH & Co KG
Mod Version 4.9.2-10341
Total installs 100,000+

İndir (6MB)

BMW ve MINI için BimmerCode, aracınızın birçok özelliğinin ve yönünün özelleştirilmesini sunar. Kolayca bulabileceğiniz ve ayarlarınızı yapabileceğiniz birçok farklı parçayı kapsar. Aynı zamanda kullanıcıların da uygulamanın desteklediği listeyi görmeleri ve akıllı telefonları ile arabaları arasında bağlantı kurabilmeleri için uygun bir adaptör bulmaları gerekiyor. Göz ardı edemeyeceğiniz birçok heyecan verici ayar olacak.

BMW ve MINI için BimmerCode BMW ve MINI için BimmerCode

ARACINIZIN ÖZELLİKLERİNİ AYARLAYIN

Bir arabanız varsa ve bazı parametrelerini keşfetmek veya ayarlamak istiyorsanız, BMW ve MINI için BimmerCode bunu yapmanız için uygun bir seçimdir. Bir arabanın birçok yönünü etkiler ve elbette kullanmak için birçok farklı seçeneğiniz olacaktır. Aynı zamanda, bu aynı zamanda birçok araba kullanıcısı arasında popüler bir uygulamadır, bu nedenle bazı manuel dosyaları bulmak çok kolaydır.

BAĞLANTIYI YAPIN VE UYGULAMAYI KULLANMAYA BAŞLAYIN

BMW ve MINI için BimmerCode kullandığınızda, bir OBD2 adaptörü ve bir akıllı telefon olmak üzere iki şey hazırlamanız gerekir. Özellikle, OBD2 adaptörünü yerine oturtmanız ve bağlantı işlemine başlamanız gerekir. Uygulamayı yükleyecek ve bu adaptöre bağlanmaya başlayacaksınız; bundan sonra bir dizi ayar gözünün önüne gelecek ve hiç şüphesiz zaman ayırıp uyum sürecini daha kolay atlatacaksın.

BMW ve MINI için BimmerCode BMW ve MINI için BimmerCode

ARACIN BİRÇOK YÖNÜ ÜZERİNDEKİ ETKİ

Yukarıda belirtildiği gibi, BMW ve MINI için BimmerCode ile ince ayar yapabileceğiniz birçok özellik bulabilirsiniz. Düşük yakıt uyarısını, dijital hızı, ekran çözünürlüğünü ve diğer birçok faktörü ayarlayabilirsiniz. Bu nedenle, ayarlamanızdan sonra bazı faktörlerde bir değişiklik bulacaksınız.

BİRÇOK FARKLI ARAÇ DESTEKLEYİN

BMW ve MINI için adaptör satın almaya ve BimmerCode’u yüklemeye başlamadan önce, uygulamanın desteklediği araçların listesini nasıl bulabileceğinizi öğrenmeniz gerekir. Özellikle uygulama birçok BMW, MINI ve hatta Toyota Supra modelini destekler. Kendiniz için bir liste kontrol edebilir ve araç tipiniz destekleniyorsa, kullanımınız için güvenle bir adaptör yatırımı yapabilirsiniz, birçok kez işinize yarayacaktır.

ARAÇ ÜZERİNDEKİ ANDROID EKRANINI BASİT BİR ŞEKİLDE AYARLAYIN

Uygulamanın iyi kullanımlarından biri, aracınızın Android ekranını, orijinal ekrana kıyasla daha rahat görülecek şekilde sıfırlamaktır. Adaptör üzerinden aracınıza bağlanmanız ve uzman modunu açmanız gerekecektir. Aynı zamanda, yalnızca iki öğeye dikkat etmeniz gerekecek: çözünürlük boyutu ve ekran değişkeni. Daha sonra Android ekranınızda kurmaya devam edeceksiniz. Bunlar izlenecek ana adımlardır ve internette daha ayrıntılı nasıl yapılır bulabilirsiniz.

BMW ve MINI için BimmerCode BMW ve MINI için BimmerCode

KOMPAKT UYGULAMA KOLAY KURULUMU

Uygulamayı kullanıcı yapan bir faktör, size getirebileceği kompaktlıktır. Cihaz içerisinde çok yer kaplayan küçük kapasitesi ile güvenle kullanabileceğiniz gibi birçok farklı sistemde de stabil olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda, uygulamanın sunduğu tüm potansiyelden yararlanırken araç üzerinde etkileyebileceğiniz birçok potansiyel ve yön olacaktır. Gerçekten de, kullanımınızı optimize etmek için aracınızı özelleştireceksiniz.

Kullanıcılar, uygulamanın getirdiği değerli araç ayarlama özelliğini görmezden gelemezler:

  • Uygulama, kullanımınızı ve sürüşünüzü optimize etmek için bulabileceğiniz çok çeşitli özellikler ve ince ayarlar sunar.
  • Akıllı telefonunuzu sürdüğünüz araca bağlamak için bir OBD2 adaptörü hazırlamanız ve uygulamayı yüklemeniz gerekecek.
  • BMW, MINI’ye ait farklı araçların bir listesi, kullanıcılar tarafından adaptör aramayı düşünebilmeleri için kolayca bulunabilir.
  • Aracın Android ekranının çözünürlüğünü değiştirmek gibi, kullanıcıların uygulamayı kullanarak yapabilecekleri birçok yararlı ayar özelliği vardır.
  • Kompakt bir uygulamadır ve birçok farklı cihazda kararlı bir şekilde çalışabilir ve getirdiği potansiyeli bulacaksınız.


İndir (6MB)

Artık indirmeye hazırsınız BimmerCode for BMW ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir