Bikayi
Bikayi

Bikayi v2.8.0.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Kullanıcılar işlerini büyütebilir veya heyecan verici ve ilgi çekici çevrimiçi iş portföyleri oluşturabilir. Herkes Bikayi'yi kullanabilir ve bir cep telefonu numarası kaydederek çevrimiçi mağazanızı açabilir. Ardından mağazanıza bir isim verecek ve

Android Android İş
5 ( 969 puan )
Fiyat: $0
İsim Bikayi
Yapımcı Bikayi - Setup online Shop Take Payments orders
Tür İş
Boyut 17MB
Versiyon 2.8.0.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Bikayi is the most famous version in the Bikayi series of publisher Bikayi - Setup online Shop Take Payments orders
Mod Version 2.8.0.1
Total installs 5,000,000+
 • Facebook Mağazasının Kilidi Açıldı
 • SMS Yayınının Kilidi Açıldı
 • Premium Temaların Kilidi Açıldı
 • Reklam İzleme Kilidi Açıldı
 • Facebook Piksel Kilidi Açıldı
 • Google Analytics Kilidi Açıldı
 • Ödeme Formu Kilidi Açıldı
 • Paytm Ödeme Kilidi Açıldı
 • Kilitli Olmayan Temaları Düzenle


İndir (17MB)

Kullanıcılar işlerini büyütebilir veya heyecan verici ve ilgi çekici çevrimiçi iş portföyleri oluşturabilir. Herkes Bikayi’yi kullanabilir ve bir cep telefonu numarası kaydederek çevrimiçi mağazanızı açabilir. Ardından mağazanıza bir isim verecek ve kendinize uygun işletme formunu seçeceksiniz. Kullanıcılar klasörler oluşturacak, bu kategorilere ürünler ekleyecek ve her şeyi sipariş almaya hazır hale getirecek.

TAMAMEN ÜCRETSİZ BİR MAĞAZA SİSTEMİ KURUN

Bikayi’ye gelen kullanıcılar, tek kuruş harcamadan kendi iş mağazalarını oluşturmakta özgürler. Kuyumcular, manavlar, giyim mağazaları gibi sayısız işletme türüyle… beğendiğiniz bir işletme biçimini seçmekte rahat olacaksınız. Kullanıcıların ayrıca uygulamada ücretsiz ve inanılmaz derecede hızlı kategoriler oluşturmasına izin verilir.

Bikayi: Whatsapp Kataloğu ve İşinizi Kolaylaştırın

ÖZEL DANIŞMANLAR SAĞLAYIN

İş ve ticarette yeniyseniz, şüphesiz birçok zorluk ve sürprizle karşılaşacaksınız. Bu nedenle Bikayi, size ayrıntılı ve ayrıntılı talimatlar verecek en yetenekli iş uzmanlarını size sağlamıştır. Bu iş danışmanları, çok etkili iş geliştirme stratejileriyle birlikte makul pazarlama stratejilerine sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

ÜCRETSİZ HIZLI İŞLEM

Çevrimiçi ödemelerde, oyuncunun bu işlemler için herhangi bir ücret ödemesi gerekmez. Uygulama ayrıca cüzdanınızı şarj etmeniz için size birçok gelişmiş promosyon kodu ve yeni yenilikçi deneyimler sunar. Ayrıca sektördeki en iyi kargo firmalarıyla da ortaksınız, Shiproket, Pickrr, Ecom Express;… Ayrıca Bikayi, birden fazla teslimat adresi sunuyor ve siparişinizde GPS konumunu takip edebilirsiniz.

Bikayi: Whatsapp Kataloğu ve İşinizi Kolaylaştırın Bikayi: Whatsapp Kataloğu ve İşinizi Kolaylaştırın

ÖDEME FORMUNU ÖZELLEŞTİR

Siz değerli müşterilerinize direkt ödeme yapabilmek için ödeme ağ geçidinizi entegre edebilirsiniz. İyi bir hizmet anlayışı ve ürün kalitesi ile işletmenizin sipariş sayısı artmakta ve maksimuma ulaşmaktadır. Ayrıca müşterilerden gelen siparişleri ve istekleri de gizleyebilirsiniz. İşletme makbuzlarının istatistiklerini ve hesaplanmasını kolaylaştırmak için ödeme formlarını uygulamadan manuel olarak da ayarlayabilirsiniz.

TEMALARI KENDİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

Bu uygulama, kendiniz için en heyecan verici ve tatmin edici konuları özgürce seçebilmeniz için çeşitli farklı temalar sağlar. Ayrıca konuları kendi tercihlerinize ve isteklerinize göre uyarlama hakkına da sahipsiniz. Kullanıcılar ayrıca kendi stil ve markalarıyla kendi banner ve logolarını oluşturabilirler. Bununla da kalmayıp Bikayi sayfaları ile dinamik sayfalar oluşturabilirsiniz.

ÖZEL ALANLARINIZI VE MAĞAZALARINIZI ENTEGRE EDİN

Özel alan adlarını mağazalarla entegre edebilir ve bu mağazaları Google, Facebook, Instagram, SMS, Gmail,… ve diğer yüzlerce benzer platformla entegre edebilirsiniz. Elektronik web siteleri ile online mağaza uygulamalarını da indirebilirsiniz. Ayrıca uygulama, daha kolay yakalayabilmeniz için pazarlama mesajlarını da görüntüler. Bu uygulama aynı zamanda dünyada kullanmak için birçok farklı dil türü ekler.

Bikayi: Whatsapp Kataloğu ve İşinizi Kolaylaştırın Bikayi: Whatsapp Kataloğu ve İşinizi Kolaylaştırın

ANA ÖZELLİKLER

 • Birçok farklı işletme türüyle ücretsiz bir çevrimiçi mağaza kurmanıza olanak tanır; Uygulamada hızlıca kategoriler seçebilir ve oluşturabilirsiniz.
 • Etkili iş stratejileri geliştirmenize ve işinizi daha güçlü ve daha zengin hale getirmenize yardımcı olacak çok çeşitli mükemmel iş uzmanları sağlayın.
 • İşlemler tamamen ücretsizdir ve müşterilerin daha rahat ödeme yapabilmeleri için ödeme ağ geçidi entegrasyonunuzla birlikte birçok indirim kodu sunar.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız farklı güzel ve renkli temayı gözlerinizin önünde açarak beğeninize ve isteklerinize göre özelleştirin.
 • Etki alanlarını, nakliye ortaklarını entegre edin ve Bikayi mağazasını diğer uygulama platformlarıyla entegre edin ve ürünlerinizi bu platformlarda listeleyin.


İndir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bikayi ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir