Big Farm
Big Farm

Big Farm v10.6.26929 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Çiftlik oyunları uzun bir süredir herkes için muazzam bir çekiciliğe sahipti. Gerçek bir çiftçi veya sadece bir çiftçi olmak istiyorsanız, çalışkan olmak ve kendi çiftliğinize bakmak için Big Farm: Mobile Harvest'e gelin.KomploHikaye George amcanız s

Android Android Klasik
4 ( 275 puan )
Fiyat: $0
İsim Big Farm
Yapımcı Goodgame Studios
Tür Klasik
Boyut 93MB
Versiyon 10.6.26929
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Big Farm is the most famous version in the Big Farm series of publisher Goodgame Studios
Mod Version 10.6.26929

İndir (93MB)

Çiftlik oyunları uzun bir süredir herkes için muazzam bir çekiciliğe sahipti. Gerçek bir çiftçi veya sadece bir çiftçi olmak istiyorsanız, çalışkan olmak ve kendi çiftliğinize bakmak için Big Farm: Mobile Harvest’e gelin.

büyük-çiftlik-mobil-hasat

Komplo

Hikaye George amcanız size eski bir çiftlik evi verdiğinde başlar, göreviniz onu en parlak günlerine geri getirmektir. Elbette bu çiftliği yönetmeye, onu kurak bir araziden verimli bir çiftlik evine dönüştürmeye dahil olacaksınız, ancak kendinize böyle büyük bir çiftlik inşa etmeyi göze alamazsınız. Lütfen komşular size yardımcı olacaktır. Hikaye George amcanız size eski bir çiftlik evi verdiğinde başlar, göreviniz onu en parlak günlerine geri getirmektir. Elbette bu çiftliği yönetmek, kurak bir araziden verimli bir çiftlik evine dönüştürmekle ilgileneceksiniz, ancak böyle büyük bir çiftliği karşılayamazsınız. Lütfen komşular size yardımcı olacaktır.
Oyun, kendi “küçük köyünüzü” inşa etmenize, pirinç, sebze ve tabii ki hayvan yetiştirmenize olanak tanır. Big Farm: Mobil Hasat şık APK sevimli küçük telefonunuz için size taze, eğlenceli ve harika bir atmosfer getirecek.

büyük-çiftlik-mobil-harvest-1

Çalışkan bir çiftçi ol

Diğer çiftlik oyunlarında olduğu gibi, başladığında oyunculara çiftçilik için küçük bir arazi parçası verilecek. Bitkiler oyunun zamanlayıcısına göre büyüyecek ve elbette beklemeniz gerekiyor veya daha hızlı hasat süresini azaltmak için gübreleri kullanabilirsiniz. Bitki yetiştirmenin yolu basittir: oyuncu sadece çıplak arazilere dokunur ve sepete getirilen tohumu eker. Birçok yaygın ve inanılmaz bitki var. Organik bitkiler tekrar kullanılabilir oldukları için uzun vadede daha karlı olmanızı sağlar. Arkadaşlar tarafından ekilen ve yeniden dikilen yüksek boyutlu transgenik bitkiler süper büyüktür, onları satarsanız da karlı olur. Daha fazla sığır ve kümes hayvanı yetiştirin, büyümelerini ve süt veya et üretmelerini bekleyin.

büyük-çiftlik-mobil-harvest-1-1

Üretilen ürünlerin ticareti

Her hasattan sonra kazandığınız para ile çok iş yapabilirsiniz. Gübre veya bitki çeşitleri satın alın, ekim için araziyi genişletmeye devam edin. Hatta satılık yiyecek almak için iyi çekçek satın alın. Sonuçta, göreviniz mümkün olduğunca çok para kazanmak.
Diğer tüm çiftlik oyunları gibi, Android için Big Farm: Mobile Harvest Mod , göz alıcı manzara ve yakınlaştırma ve kaydırma modunun yanı sıra güzel ayrıntılara sahip harika bir grafiklere sahiptir. Oyunda kahramanı kontrol etmenin yolu oldukça basit. Oyundaki ana karakter oldukça basittir.

büyük-çiftlik-mobil-hasat-1-1-1

Artık ekranda görünen dokunmatik düğmelere ihtiyacınız olmayacak. Sadece vurmak yerine, karakteriniz oraya hareket edecek. Big Farm: Mobile Harvest’in bize getirdiği bir diğer artı nokta ise topluluk unsuru. Oyuncular dünyanın her yerinden insanlarla arkadaş olabilir, çiftliklerini ziyaret edebilir, onlarla ticaret yapabilir ve eşya alışverişinde bulunabilir ve birbirlerine yardım edebilirler. Ayrıca dönemsel olarak çiftliğinize gelecek olan, ürün almak veya satmak istedikleri birkaç sanal karakter vardır.

büyük-çiftlik-mobil-hasat-1-1-1-1

Grafikler, ses

Big Farm APK diğer çiftlik oyunlarından daha düşük olmayan güzel bir 3D grafiklere sahiptir. Kıyasla olabilir Hay Day veya Big Little Farmer . Daha verimli çalışmak için yakınlaştırabilir veya çiftliğinizi yukarıdan görüntülemek için uzaklaştırabilirsiniz. Çiftliğini her ziyaret ettiğinizde kendinizi huzurlu, mutlu hissedeceksiniz. Oyundaki ses gürültülü, hareketli değil, bunun yerine sadece country müziği o kadar yumuşak ki oyuncuların aklına girebiliyor.

büyük-çiftlik-mobil-hasat-1-1-1-1-1

Big Farm: Mobil Hasat diğer işlevi

  • Ücretsiz oynayın, Facebook veya Google+ gibi sosyal ağ hesaplarıyla oturum açın.
  • Arkadaşların ve komşuların yardımıyla konağı restore etmek için zorlu görevleri yerine getir
  • Gerçek çiftçilik faaliyetlerini en aza indiren kolay kontrol, ilginç dokunuşlar.
  • Kişisel karaktere sahip ilginç hayvanları yetiştirin ve onlara özen gösterin.
  • Kendi cennetini yarat.
  • Çiftliğinizi gerçek hissettirecek ilginç evcil hayvanlar ve sesler.
  • Akıllı bildirim sistemi (Hay Day gibi ne zaman hasat yapabileceğinizi bilirsiniz)


İndir (93MB)

Artık indirmeye hazırsınız Big Farm ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir