Bicycle Stunts
Bicycle Stunts

Bicycle Stunts v2.9 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Bicycle Stunts APK bu macera oyununu seven herkes için toprak bisiklet turnuvaları düzenliyor. Oyuncuların katılan nesneyi değiştirmelerine ve gözlemlemek için daha geniş bir perspektifte rollerini üstlenmelerine izin verilir. Sürüşlerini kolaylaştır

Android Android Spor
4 ( 617 puan )
Fiyat: $0
İsim Bicycle Stunts
Yapımcı Supercode Games
Tür Spor
Boyut 265MB
Versiyon 2.9
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Bicycle Stunts is the most famous version in the Bicycle Stunts series of publisher Supercode Games
Mod Version 2.9
Total installs 100,000+

Bicycle Stunts APK bu macera oyununu seven herkes için toprak bisiklet turnuvaları düzenliyor. Oyuncuların katılan nesneyi değiştirmelerine ve gözlemlemek için daha geniş bir perspektifte rollerini üstlenmelerine izin verilir. Sürüşlerini kolaylaştırmak için stil ve ince ayarlara sahip eksiksiz bir araç koleksiyonu sunuyoruz. Sistem, özel gösterilerin kısa filme alınmış görüntüleri için geliştirilmiş performans ve artırılmış kalite için BMX Kontrol Cihazı için Süper Güçlendirme oluşturdu.

Bisiklet Dublörleri: BMX Bisiklet Oyunları

KATILIMCI VE ARAÇLARINIZIN DEĞİŞTİRİLMESİ

Maceracı off-road yarışlarına katılmak için belirli koşullara sahip olmanız gerekir. Yarışı ile Bisiklet Dublörleri en yoğun olacak. Bu nedenle, hazırlık ilk adımdır esastır. Oyuncuyu ve seçtikleri aracı gözlemleyebileceğiniz büyük kayanın üzerinde çeşitli bir menü açılacaktır. Cinsiyet kısıtlaması yoktur; hem küçük kızlar hem de daha kaslı erkekler bulabilirsiniz. Canavarları sever misin? Ayrıca oynamanız için bazı canavarlar da yarattık.

Parkuru tamamlamak için oyuncuların mükemmel bir Bisiklet Dublörleri bisikleti kullanmaları gerekir. Hız ve görünüm açısından farklı ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekiyor. Hepsi iyi bilinen modeller ve denemeye değer. Bakın, göz alıcı renkler ve kompakt şekil güçlü yönleridir. Bisiklet koleksiyonu her zaman deneyimlemeniz, çantanızda bulmanız ve sizin için kolay bisikleti bulmak için kullanmanız için hazır.

Bisiklet Dublörleri: BMX Bisiklet Oyunları

YOLDA ÖZEL BECERİLER GELİŞTİRİN

Her yerin küçük bir yolu olacak ve bunlar düz değil; Bisiklet Dublörlerinde yolculuğunuzu engelleyecek büyük kayalar olacak. Dört mevsim boyunca her yolculuk size yeni deneyimler kazandıracak. Oyuncuların virajları aşmak ve en güzel hareketli görüntüleri oluşturmak için nasıl ustaca hareket edeceklerini öğrenmeleri gerekir. Tamamladığınızda, her aşamayı hak ettiğiniz bir ödülle ödüllendirileceksiniz. Bozuk yolların üstesinden gelmek için maceraya ihtiyacı var. Bulutlar yeni bir yer olduktan sonra bu özel yolculuğa devam edecek misiniz?

Bisiklet Dublörleri: BMX Bisiklet Oyunları

TAM HEYECANLI YARIŞLAR

Bisiklet Dublörleri, yarış bittikten sonra diğer birçok oyuncuyla serbest stil yarışındaki başarılarınızı tanıyacak. İstediğiniz karakteri ve aracı seçin, görevlere çıkın ve manzaranın güzelliğinin tadını çıkarın. Görüntü ve ses sistemlerinin kombinasyonu en keyifli deneyimi sağlar. Beğendikten sonra, gelecek sürümlerin performansını iyileştirmemize yardımcı olmak için bir inceleme bırakmayı unutmayın.

Bisiklet Dublörleri: BMX Bisiklet Oyunları

ANA ÖZELLİKLER

  • Dünyanın her yerinden oynamaya açık bir bisiklet yarışına katılın.
  • Bisikleti modifiye et, istediğin bisikleti seç ve engebeli bölümlerin şokunu yaşa.
  • Onlarla unutulmaz aksiyon sahneleri oluşturmak için favori karakterlerinizi seçin.
  • Bugün seyahatinizin ilginç bir videosunu oluşturun.
  • Eşsiz bir 3D görsel sistem ve canlı ses kombinasyonunun keyfini çıkarın.


İndir (265MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bicycle Stunts ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir