Bhop Pro
Bhop Pro

Bhop pro v2.0 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Oyuncuların bulabileceği bunny hop deneyimi Bhop Pro'da tamamen etkileyici hale getirildi.  Oyuncular, farklı zorluklarla seviyelerin üstesinden gelmek için bu beceriyi öğrenmek ve geliştirmek için zaman harcayacaklar. Bu nedenle, oyuncular birçok he

Android Android Simülasyon
5 ( 956 puan )
Fiyat: $0
İsim Bhop Pro
Yapımcı begma
Tür Simülasyon
Boyut 113MB
Versiyon 2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Bhop Pro is the most famous version in the Bhop Pro series of publisher
Mod Version 2.0
  • Oyunda her kasa açtığınızda paranız 1.000 artıyor.
  • Oyunda değerli bıçak ve eldivenlerin çıktığı güçlendirici kasaların sayısı sınırsızdır, istediğiniz kadar açabilirsiniz. Değerli eşyaları satabilir ve marketten istediğiniz bıçak – pelerin – eldiveni satın alabilirsiniz.
  • Sınırsız Para
  • Engelli Eğitimi
  • NOT: Oyun parası 500.000'i geçmeyin, aksi takdirde çok oyunculu bölümde engellenebilirsiniz.


İndir (113MB)

Oyuncuların bulabileceği bunny hop deneyimi Bhop Pro’da tamamen etkileyici hale getirildi. Oyuncular, farklı zorluklarla seviyelerin üstesinden gelmek için bu beceriyi öğrenmek ve geliştirmek için zaman harcayacaklar. Bu nedenle, oyuncular birçok heyecan verici ödülün ve oyuncuları bekleyen engebeli arazilerle sürekli güncellenen yeni ortamların kilidini açabilir.

bhop pro apk indir modkiwi com 1

BUNNYHOP HİSSİNİ DENEYİMLEYİN

Oyuncular, Bhop pro APK dünyasında bunny hop yapma hissini yaşayacaklar. Basit bir tasarıma sahip, ancak çeşitli özelliklere sahip bir dünyadır. Böylece her ortam size üstesinden gelmeniz gereken zorluklarla birlikte yeni deneyimler getirecektir. Ek olarak, bazı durumlarda oyuncunun tarafında heyecan verici ve dikkatli seviyeler aracılığıyla becerilerinizi geliştirmek için zaman harcayacaksınız.

Bunny hop’u deneyimlemeye başladığınızda, oyuncunun seviyenin sonundaki nihai hedefe ulaşması zaman alacaktır. Oyuncular, yalnızca iki düğmeyle kontrol ile FPS atış oyunlarının perspektifini yaşayacaklar: bir joystick ve harita üzerinde farklı yerlere gidebilmeniz için bir atlama düğmesi. Küçük bir bıçakla donatılmış olsanız da, bu oyunu etkilemiyor çünkü düşmanları alt etmeyeceksiniz, sadece tavşan zıplamanızı geliştirmeye çalışıyorsunuz.

bhop pro apk indir modkiwi com 2

ZOR SEVİYELERİ AŞMAK

Bhop pro’da oyuncu karakteri kontrol edecek ve düşmeden ulaşabileceğiniz alanlar arasında hareket etmeye çalışacak. İşlem, nihai konuma ulaşılana kadar kesintisiz olarak devam edecektir. Aynı zamanda bunny hop söz konusu olduğunda, bazı ortamlar oyunculara belirli korkular getirdiği için zorlu eğlence zamanları yaşayacaksınız. Böylece uygulamayı her farklı alana uyarlamak için karakteri kontrol etmek ve pratik yapmak için zaman harcayacaksınız.

Ortamda gidebileceğiniz alanlar veya şekiller olacak ve bunlar düz veya üzerinde durabileceğiniz bir çatı gibi olabilir. Zıplama sırasında, mükemmel bir şekilde iniş yapmak ve güvenli alandan düşmekten kaçınmak için karaktere yön vereceksiniz. Ayrıca başarısız olursanız yine bölüme tekrar başlayabilirsiniz ve bazı bölümlerde online savaş odalarında tek başınıza değil diğer oyuncularla birlikte oynayacaksınız.

bhop pro apk indir modkiwi com 3

Bir grup karakter ve birlikte tek seferlik bir ayrılış olacak. Bu, benzersiz becerilere sahip olacakları için aynı ilerlemeye sahip olacakları anlamına gelmez. Böylece, seviyedeki farklı arazilerde nasıl gezineceklerini öğrenirken, çok yetenekli oyuncuların alanlar arasında hızla hareket ettiğini görebilirsiniz. Birçok farklı seviyeyi deneyimlediğinizde ve hareketleri doğru bir şekilde yaptığınızda ve çok fazla baskı yapmamanız gerektiğinde bunu da yapabileceksiniz.

BİRÇOK ETKİLEYİCİ ORTAM GÜNCELLENDİ

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu oyundaki seviyelerin hepsi farklı özelliklere ve araziye sahiptir ve oyuncular için mükemmel bir meydan okuma olacaktır. Bu oyunu oynarken fark etmeniz gereken bir özellik ise kapalı bir alanda bazı bölümlerin olacağı ve karşınıza çıkan alanlar arasında hareket etmeniz gerektiğidir. Aynı zamanda oyun sırasında havada asılı kalan ve araziler arasındaki mesafe oldukça uzun olan, bu da zıplamanızı ve isabetli bir şekilde inmenizi gerektiren ortamları da deneyimleyebiliyorsunuz.

Yukarıdaki faktörlerden, Bhop pro’nun oyunculara getirdiği zorluğu görebilirsiniz, ancak yine de bazı heyecan verici şeyler var. Oyuncular, elde ettikleri ortamları fethetmek ve istedikleri sonuçları elde etmek için zaman harcayacaklar. Spesifik olarak, herkes diğer oyunculara karşı en iyi sonuçları elde etmek ister ve oyunun sürümleri aracılığıyla güncellenen yeni ortamlarda zorluklar arayacaktır.

bhop pro apk indir modkiwi com 4

ÖDÜLLERİNİZİ ALIN VE SEVİYE YÜKSELTİN

Bıçak bu oyunda çalışmasa da oyuncular bunu göz ardı edemeyecekleri bir dekorasyon olarak göreceklerdir. Bhop pro’da oyuncular, FPS oyunlarındakine benzer birçok farklı bıçak tasarımı bulabilirler. Ayrıca her yeni bıçak, kullanıcıya benzersiz bir deneyim getiriyor ve maça başlamak için doğru olanı seçecek. Oyuncular yeni bir bıçağa sahip olma şansı için farklı sandıklar açabilirler.

Oyun sırasında oyuncular, oyuncuların FPS başlıklarına benzer şekilde elde edebilecekleri bir sıralama sistemi bulacaklar. Puan kazanmak ve sıralamalarını yükseltmek için birçok farklı maçtan geçecekler. Oyuncuları bu oyunun seviyelerine katılmaya ve diğer oyuncularla rekabet etmeye motive edecek faktörlerden birinin bu olduğu söylenebilir. Yani, basit bir oyun yolu ile oyuncular keyifli vakit geçirecekler.


İndir (113MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bhop Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir