Beyblade Burst Rivals
Beyblade Burst Rivals

Beyblade Burst Rivals v3.11.1 APK (Sınırsız ParaSınırsız Para/Ücretsiz Seviye Atlama/Kademe Yükseltme) indir


BEYBLADE BURST RIVALS Mod APK, BEYBLADE BURST video oyunu serisinin resmi hızlı tempolu 3'lü eşleştirme bulmaca savaş oyunudur!

Android Android Bulmaca
5 ( 160 puan )
Fiyat: $0
İsim Beyblade Burst Rivals
Yapımcı Epic Story Interactive
Tür Bulmaca
Boyut 324.58 M
Versiyon 3.11.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Beyblade Burst Rivals is the most famous version in the Beyblade Burst Rivals series of publisher Epic Story Interactive
Mod Version 3.11.1
  • Sınırsız Para
  • Ücretsiz Seviye Atlama
  • Ücretsiz Katman

  • Tüm para birimleri harcandığında artar (satın almak için minimum tutar gerekir)
  • Artış Miktarını özelleştirmek için kaydırıcı
Uyarı : Geliştiriciler yasaklamaya başladı. Hesabınızın sürmesini istiyorsanız kötüye kullanmayın.

İndir (324.58 M)

Sorunlu çevrimiçi oyun türü için, 3’lü eşleştirmenin olabileceği çeşitli çevrimiçi oyun türlerine sahip olacaksınız. Tamamlayıcı – 3, gyro çevrimiçi oyununu önerir, bu tür oyunlarda genellikle çizgi romanlarda veya çizgi filmlerde karşılaşırsınız. Beyblade Burst Rivals MOD APK, 3’lü eşleştirme hakkında ayrıntılı olarak keşfetmeye çalışmak isteyenler için 3’lü eşleştirme oyunu hakkında bir bulmaca çözme oyunudur.

Beyblade Burst rakipleri

BEYBLADE BURST RIVALS MOD APK – JİROSKOP DÜNYASI

Beyblade Burst Rivals, çok sayıda ilginç savaş içeren bir jiroskop savaşıdır. Bir cayro düzenleyici olacak ve çeşitli jiroskop türlerinin ilginç yönlerini bulmak için mücadeleye katılacaksınız.

BİR RAKİP SEÇ

Jiroskoplarla ilgili savaşa girerken, stratejinize göre başlangıç ekranı için bir rakip seçmeye bakmalısınız. İyi bir başlangıç, jiroskopa alışmayı ve bir sonraki dövüşe geçmeden önce gücünüzü ortaya koymayı mümkün kılar.

Beyblade Burst rakipleri Beyblade Burst rakipleri

BÜYÜK GYDRO’YU ÜRETİN

Rakipleriniz üzerinde bir izlenim bırakmanıza yardımcı olmak ve aynı zamanda en iyi cayro fırlatma becerilerinizi sergilemenize yardımcı olmak için, gerçekten açılı bir dönüş oluşturabilecek ve ardından hoş bir genel performans bırakabilecek bir konumda olan bir döndürücüye sahip olmalısınız. Bir cayro, enerjiyi hızlı bir şekilde artırmaya yardımcı olmak için sahibinin mücevher renklerini üstte toplu olarak bir araya getirmesi nedeniyle gücünü eşit şekilde ortaya çıkarır. Bu, rakiplerinize karşı olağanüstü bir genel performans sağlayan etkili jiroskoptur.

SADECE HER ZORLUĞU FETHET

Artık güçlü rakiplerden korkmanıza gerek yok çünkü artık maçları kazandıktan sonra en iyi çarka sahipsiniz. Tüm zorluklarda tüm rakipleri yenerek daha harika dönüşler elde etmek için kazanma şansınızı artırmak için güçlü rakipler seçme konusunda tam güveniniz var.

Beyblade Burst rakipleri Beyblade Patlama Rakipleri Beyblade Burst rakipleri

PERFORMANS UZMANLIĞI BECERİLERİ

Güzel cayro gösterileri size zahmetsizce zafer getiriyor. Becerilerinizle birlikte, etkileyici cayro kasırgaları oluşturun ve ayrıca rakibinizin jiroskopunu mücadeleden uzaklaştırma yeteneği, işte o zaman nihai süper kılıç ustasını, en iyi jiroskop sanatçısı hissedersiniz.

İNANILMAZ GRAFİKLER

Beyblade Burst Rivals‘a katılarak, cayro performansıyla kendinize meydan okumakla kalmayacak, aynı zamanda bu ünlü sinema filmi Beyblade Burst Rivals‘un olay örgüsüne dalacaksınız. Çevrimiçi oyuna baktığınızda ilginç ve etkileyici kişilik tasarımı ve ayrıntılarıyla insanları kendine çeken bu 3’lü eşleştirme bulmaca çözme oyunu, video oyununa benzersiz bir işlev kazandırarak, insanların gerçek hayattaki mücadele alemine girdiğini hissettiriyor.

Beyblade Burst Rivals MOD APK ile kaçıramayacağınız yerler ve ilginç şeyler:

  • Harika gyro tv şovu göster.
  • Ses efektleri bu çevrimiçi oyunun çekiciliğini artırıyor.
  • Kendi cayro koleksiyonunuzu yaratın.

Beyblade Burst Rivals MOD APK‘sını bulmak için birçok ilginç şey var.


İndir (324.58 M)

Artık indirmeye hazırsınız Beyblade Burst Rivals ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEpic Story Interactive

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir