BetterSleep
BetterSleep

BetterSleep: Sleep Tracker v20.20 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

BetterSleep: Sleep Tracker, iyi ve derin bir uyku çekmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Birçok psikolog uykularını korumayı tavsiye etti. Günümüz yaşamında uyku, sağlığı iyileştirmeye ve insanların daha iyi bir zihniyete sahip olmalarına yardımcı

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 239 puan )
Fiyat: $0
İsim BetterSleep
Yapımcı Ipnos Software
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 173MB
Versiyon 20.20
MOD Premium / Ücretli Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
BetterSleep is the most famous version in the BetterSleep series of publisher Ipnos Software
Mod Version 20.20
Total installs 10,000,000+
 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti.

BetterSleep: Sleep Tracker, iyi ve derin bir uyku çekmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Birçok psikolog uykularını korumayı tavsiye etti. Günümüz yaşamında uyku, sağlığı iyileştirmeye ve insanların daha iyi bir zihniyete sahip olmalarına yardımcı olmak için önemli bir faktördür. Bu nedenle bu uygulama, tüm insan ihtiyaçlarını karşılamak için birçok değerli özellik sunmuş ve yaratmıştır.

BetterSleep: Uyku izleyici BetterSleep: Uyku izleyici

İZLEME VE SİZE İYİ UYKU VERMEK

BetterSleep’e gelen kullanıcılar, hızlı ve rahat bir şekilde iyi bir gece uykusuna kabus görmeden veya ara sıra uyanmadan dalacaklar. Burada bulunan premium seslerle, kullanıcılar uyuşukluk ve zihin rahatsızlıklarına neden olmadan iyi uyku alışkanlıklarını sürdüreceklerdir. Herkesin uyku ve uyku zamanı farklı olacaktır, ancak derin bir uykunun tadını çıkarmak için en iyi zamanı nasıl dengeleyeceğinizi ve düzenleyeceğinizi de bilmelisiniz! Uykudaki tüm planlar, ruh halinize ve günlük aktivitelerinize göre sizin tarafınızdan seçilecek ve ayarlanacaktır.

UYKU BİLİMİ HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

BetterSleep size uyku bilimini getirecek ve uykunun yararları konusundaki anlayışınızı genişletmenize yardımcı olacaktır. Birçok insan uykunun yaşamda çok önemli olmadığı konusunda özneldir. Bu aslında insanların cehaletinden ve öznelliğinden kaynaklanmaktadır, ancak gerçekler gösteriyor ki uyku insan sağlığının büyük bir yüzdesini oluşturuyor. Pozitif ve enerjik bir iş günü geçirmek istiyorsanız, derin bir uykuya ihtiyacınız var, o zaman ruhunuz heyecanlanacak ve zihniniz açık, esnek ve verimli çalışması kolay olacak. Bu uygulamada yer alan faydalı bilimsel bilgilerin onlara daha fazla deneyim ve iyi bir gece uykusu kazandırdığı söylenebilir.

BetterSleep: Uyku izleyici BetterSleep: Uyku izleyici

ZAMANINDA UYKU ALIŞKANLIKLARI YARATIN

BetterSleep sayesinde geç yatamazsınız çünkü düzenli olarak zamanında yatmanız gerektiğini size hatırlatacaktır. Yatağa gitme zamanı geldiğinde, kısa mesajınıza bir bildirim gönderilerek, onu unutmanızı ve görmezden gelmenizi imkansız hale getirir. Bunun gibi şeyler yavaş yavaş erken yatmayı, geceleri çok fazla kalkmamayı alışkanlık haline getirecektir. Bu nedenle, baş ağrısı ve uyku sorunları riskini azaltacak ve bunun yerine garantili sağlığa sahip olacaksınız. Zamanında yatmak birçok psikolog tarafından tavsiye edilmiş ve ertesi gün açık bir zihne ve heyecanlı bir ruha sahip olmanıza yardımcı olacağı için insanlara bunu yapmalarını tavsiye etmektedir.

300’DEN FAZLA FARKLI UYKU SESİ KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN

BetterSleep’te kullanıcılar, çeşitli ritimler ve tınılarla 300’den fazla sesi deneyimleme ve keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Zihninizin rahatlamasına ve daha kolay uykuya dalmasına yardımcı olmak için uyurken doğanın seslerini dinleyebilirsiniz. Bu tür sesler rüzgarın hafif esintisi, kuşların cıvıltısı veya bir derenin sesi olabilir. Ayrıca, keşfetmeniz için daha birçok çekici ses sizi bekliyor. Yatmadan önce dinlemek için en uygun ve tatmin edici sesi kendiniz seçin.

BetterSleep: Uyku izleyici BetterSleep: Uyku izleyici

KEYİF ALACAĞINIZ 100’DEN FAZLA HİKAYENİZ VAR

Yatmadan önce dinlemek ve daha iyi uyumak için ilginç bir hikaye seçme hakkınız var. Hikayeler çok çeşitli konu ve içeriğe sahiptir. Efsanelerle ilgili masallar veya hikayeler, ilginç çizgi film hikayeleri, hatta bilimkurgu ile ilgili hikayeler dinleyebilirsiniz. Size en şaşırtıcı ve heyecan verici içeriği getirmeyi vaat eden birçok ünlü antoloji içerir.


İndir (173MB)

Artık indirmeye hazırsınız BetterSleep ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir