File Cleaner
File Cleaner

Better File Cleaner v1.0.30.02 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) indir 2022


Better File Cleaner, cihazın birçok yönünü etkileyebileceğinden, birçok kişi tarafından kullanımı kolay temizleme özelliklerine sahiptir. Önemsiz dosyalar, kullanılmayan uygulamalar veya büyük dosyalar hızla gösterilebilir ve silinebilir.

Android Android Araçlar
5 ( 535 puan )
Fiyat: $0
İsim File Cleaner
Yapımcı MMedia Tech
Tür Araçlar
Boyut 7.4M
Versiyon 1.0.30.02
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
File Cleaner is the most famous version in the File Cleaner series of publisher MMedia Tech
Mod Version 1.0.30.02
Total installs 1,000,000+

İndir (7.4M)

Better File Cleaner, cihazınızda daha fazla bellek boşaltmak için güçlü bir temizleme özelliğine sahip bir uygulamadır. Bellek doluluğunun birçok olası nedeni vardır ve uygulama size uygun çözümleri sağlayacaktır. Aynı zamanda, kullanıcı dostu arayüz ve kompakt konfigürasyon, onu çeşitli cihazlar için uygun hale getirir.

Dosya Temizleyici, Önemsiz Dosya Temizliği – Depolama Alanında Yer Açın Dosya Temizleyici, Önemsiz Dosya Temizliği – Depolama Alanında Yer Açın

CİHAZ DEPOLAMA SAHİBİNİZİ KOLAYCA YÖNETİN

Better File Cleaner’da kullanıcılar, şu anda ne kadar alan kullandığınızı takip etmeyi kolaylaştıran çeşitli özellikler bulacaklar. Oradan silmek için gereksiz şeyler bulmak ve belirli bir miktarda alan boşaltmak mümkündür. Uygulamanın özellikleri tamamen alakalıdır ve kullanıcıların sahip olduğu kullanıcı dostu arayüz üzerinden erişmeleri için erişilebilirdir. Böylece, bu uygulamanın hangi özelliklere sahip olduğunu yavaş yavaş keşfedeceksiniz.

CİHAZINIZDAKİ GEREKSİZ DOSYALARI SİLİN

Better File Cleaner’ın müdahale edebileceği ilk dosya türleri, önemsiz dosyalar, küçük dosyalar ve daha önce gözden kaçırdığınız diğer birçok dosya türüdür. Zamanla, cihazınızda görünenlerin sayısı artar ve biraz yer kaplar. Dolayısıyla bu tür dosyaları silmek için biraz zaman ayırmanız gerekiyor. Uygulama ayrıca, kullanıcının buna ihtiyacı yoksa, bazı uygulamaların önbelleğini ve bazı boşaltma işlerini de temizleyebilir.

Dosya Temizleyici, Önemsiz Dosya Temizliği – Depolama Alanında Yer Açın Dosya Temizleyici, Önemsiz Dosya Temizliği – Depolama Alanında Yer Açın

LİSTEDEKİ BÜYÜK DOSYALARI YÖNETİN

Gereksiz dosyaları silmenin yanı sıra Better File Cleaner’da büyük dosyaları silme özelliğini de bulabilirsiniz. Spesifik olarak, uygulamanın size getirdiği bir listeye erişiminiz olacak ve bunları boyut, tarih ve diğer birçok kriter gibi bazı filtre kriterlerine göre bulabilirsiniz. Cihazınızın alanının çoğunu boşaltmak için kullanmadığınız eski dosyaları silebilirsiniz. Bu yüzden gereksiz şeyleri dışarıda bırakmamak için düzenli olarak yapılması gereken bir iştir.

CİHAZINIZIN HER YÖNÜNÜ KEŞFEDİN

Cihazdaki farklı klasörlerde başka dosya türleri olduğundan, Better File Cleaner’da geniş bir dosya listesi alırsınız. Böylece, cihazınızın klasöründe birçok yönü öğrenebileceğiniz üçüncü özellik olan dosya gezginine geleceksiniz. İhtiyacınız olan şeyleri kolayca bulabileceksiniz ve tabii ki gereksiz şeyleri de bulacak ve sonra onları silmenin bir yolunu bulacaksınız.

SIK KULLANDIĞINIZ UYGULAMALARI YENİDEN DÜZENLEYİN

Alanınızın azalmasının nedenlerinden biri, göz ardı ettiğiniz uygulama dosyalarıdır. Bazı uygulamalar uzun süredir kullanılmasa da kullanıcılar silmeden görünmeye devam ediyor. Böylece, cihazınızdaki kaldırılabilir uygulamaların bir listesini bulabileceksiniz ve bu uygulamaları temizlemeye karar vermek için yeterince genel bir bakışınız olacak.

Dosya Temizleyici, Önemsiz Dosya Temizliği – Depolama Alanında Yer Açın Dosya Temizleyici, Önemsiz Dosya Temizliği – Depolama Alanında Yer Açın

TAM SİZİN İÇİN KOMPAKT BİR UYGULAMA

Bu uygulama, gerekli konfigürasyon çok yüksek olmadığı için birçok farklı cihaz için uygundur. Aynı zamanda, sahip olduğu güçlü bir nokta, içerdiği tamamen mütevazi bir kapasitedir ve herhangi bir cihaz onu tutabilir.

Cihazınızda hızla yer açmanıza yardımcı olacak faydalı temizleme özellikleri, örneğin:

  • Uygulamanın kullanımı kolay arayüzüne erişebilir ve çeşitli dosya silme özelliklerini bulabilirsiniz.
  • Küçük, gereksiz dosyalar cihaza dağılmış durumda ve önbellek dosyaları birkaç saniye içinde bulunup silinecek.
  • Büyük dosyalar, silmeyi düşünmeniz için kriterlere göre filtrelenmiş bir liste olarak gözünüze gösterilebilir.
  • Cihazınızın klasörlerinde farklı özellikler bulabilir ve ihtiyacınız olmayanları silebilirsiniz.
  • Uygulamalar, yalnızca bellekte yer açmak için sık kullandığınız uygulamaları tuttuğunuz için yeniden düzenlenebilir.


İndir (7.4M)

Artık indirmeye hazırsınız File Cleaner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMMedia Tech

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir