Beta Maniac
Beta Maniac

Beta Maniac v0.5.0 APK indir (Reklam Yok) 2022


Beta Maniac, kullanıcılara belirli uygulamaların en son özelliklerini, son sürüme eklenmeden önce cihazlarında deneyimleme şansı veren bir uygulamadır. Kullanıcıların bu özelliği kullanmasına izin veren ilk uygulama olduğu söylenebilir. Ayrıca uygula

Android Android Araçlar
4 ( 239 puan )
Fiyat: $0
İsim Beta Maniac
Yapımcı Mirko Dimartino
Tür Araçlar
Boyut 12M
Versiyon 0.5.0
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Beta Maniac is the most famous version in the Beta Maniac series of publisher Mirko Dimartino
Mod Version 0.5.0

İndir (12M)

Beta Maniac, kullanıcılara belirli uygulamaların en son özelliklerini, son sürüme eklenmeden önce cihazlarında deneyimleme şansı veren bir uygulamadır. Kullanıcıların bu özelliği kullanmasına izin veren ilk uygulama olduğu söylenebilir. Ayrıca uygulama, kullanıcıların en güvenli şekilde test etmesine yardımcı olmak için her zaman hafif ve güvenlidir. Bu uygulama, kullanıcıların periyodik olarak beta programları taramasına ve sınırlı sayıda program geri döndüğünde size bildirim göndermesine ve hızlı bir şekilde kaydolmasına olanak tanır.

beta manyağı

UYGULAMA BETA PROGRAMLARI İLE KOLAY YÖNETİM

Beta Maniac, yakın zamanda geliştirilen nispeten yeni bir uygulamadır. Açıklamaya göre, bu uygulama, kullanıcıların bazı uygulamaların beta sürümlerini deneyimlemek için kullanmasına izin veriyor. Bir uygulamayı seviyorsanız ancak henüz test etme fırsatınız olmadıysa, onu keşfetmek için bu uygulamayı kullanarak birleştirmelisiniz. Özünde, kullanıcı yalnızca izin verilen süre boyunca kullanılır ve onunla ilgili tüm faaliyetlerinizi doğrudan durdurur. Kullanıcıların son derece kullanışlı bazı beta programlarını test etmelerini sağlayan en yenilikçi uygulama olduğu söylenebilir. Bu uygulama, kullanıcılardan hızla birçok olumlu geri bildirim aldı ve günümüzde yaygın olarak kullanılıyor.

beta manyağı

SINIRLI BETA PROGRAMLARINA KATILIN

Ayrıca Beta Maniac, kullanıcıların sınırlı beta programlarına katılmalarına da izin verir. Whatsapp veya Linked In gibi sınırlı sayıda uygulama için resmi olarak dağıtılan uygulamalar, kullanıcıların herhangi bir ücret ödemeden son derece kolay bir şekilde deneyimlemelerine izin verebilir. Ayrıca, bazı diğer sınırlı beta programları Premium özelliklere sahiptir; uygulama hala kullanıcıların kolayca kullanmasına izin veriyor. Bu verimli uygulama sayesinde sınırlı beta programlarına sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı denilebilir. Üstelik bu uygulama sayesinde kapalı veya açık beta sürümlerine ilk ulaşan olma fırsatına sahip olacaksınız.

beta manyağı

SINIRLI BETA PROGRAMI DÖNDÜĞÜNDE BİLDİRİM GÖNDER

Daha önce deneyimleme fırsatı bulamadığınız bazı uygulamalar için, Beta Maniac, bu beta programlar tekrar yola çıktığında sizi doğrudan bilgilendirecektir. Yani daha önce sınırlı bir sürüm olmasına rağmen o uygulama daha fazla açılmaya devam ettiğinde cihazınıza otomatik olarak bildirim gönderecek ve onu kullanabilirsiniz. Bu uygulama aracılığıyla, kullanıcılar belirli bir zamanda doğrudan beta sürümünü başlatabilir.

beta manyağı

UYGULAMALARIN VE OYUNLARIN BETA DURUMLARINI SAĞLAR

Beta Maniac, bir uygulamanın beta durumunu üç farklı simge aracılığıyla görüntüler. Beta sürümünde olan uygulamalarda, o bilgi simgesi yanında görünecektir. Yeşil simge, uygulamanın önceki uygulamanın beta sürümüne kaydolduğunu belirtmek içindir. Ayrıca mavi renkli simge, kullanıcının kaydolmadığı bir beta olduğunu ve beta testleri çalıştıramayacağını gösterir. Diğer düğme grileşir ve betaya katılmak için yer olmadığını gösterir. Kullanıcı gri simgeli bu uygulamaya tıklarsa, betaya katılmak için yer oluşana kadar uygulama sizi bilgilendirecektir.

Yukarıda bahsedilen özellikler, bu uygulamanın günümüz kullanıcıları için kullanışlı olduğu kanıtlanmıştır. Bu uygulama, kullanıcıların sınırlı beta programları deneyimlemelerine ve bu programlara abonelikleri hızlı ve basit bir şekilde kolayca yönetmelerine olanak tanır. Sezgisel bir arayüz ile kullanıcılar onu son derece hızlı bir şekilde kullanabilir.

beta manyağı

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların favori uygulamalarının en son beta sürümlerini deneyimleyebilecekleri ve yayınladığınız açık veya kapalı betaya ilk erişebilecekleri bir uygulamadır.
  • Kullanıcının cihazında yüklü olan bu uygulamaların beta sürümlerinin kullanımına izin verir ve kullanıcının cihazlarından biri katılmaya uygun olduğunda önceden bir bildirim gönderir.
  • Uygulama, kullanıcının yüklü uygulamanın beta programlarını periyodik olarak taramasını sağlar ve kullanıcının bir önceki bildirime tıklayarak bu programlara abone olmasını sağlar.
  • Kullanıcılar, mevcut beta programlarını uygulamadan doğrudan yönetebilir ve en iyi betaların keyfini çıkarmak için tercihe göre listeyi filtreleyebilir.
  • Bu uygulama ile, kullanıcılar yeni bir beta başlatıldığında bir bildirim alabilir veya deneyimlemek istedikleri zaman betaya katılabilirler.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Beta Maniac ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir