Personality Development
Personality Development

BestifyMe – Kişisel Gelişim v4.2.25 APK + MOD (Premium) 2022


Kişilik Geliştirme, insanların duygularını geliştirmek veya onlara çeşitli avantajlar sağlamak için eylem veya kelimelerle kullanıcıların kişiliklerini değiştirmek için uzman tavsiyesi içeren kapsamlı ve harika bir rehberdir.

Android Android Araçlar
5 ( 437 puan )
Fiyat: $0
İsim Personality Development
Yapımcı BestifyMe
Tür Araçlar
Boyut 14M
Versiyon 4.2.25
Orjinal Google Play
Personality Development is the most famous version in the Personality Development series of publisher BestifyMe
Mod Version 4.2.25
Total installs 1,000,000+

İndir (14M)

Kişilik Gelişimi, kullanıcıların kişiliklerini öğrenmelerini veya geliştirmelerini her zaman tam olarak destekleyen birçok faktörün geniş bir birleşimidir. İnsanlar istedikleri kişi olabilseler de, sosyalleşmek veya bazı sosyal bilgileri kullanmak onlara günlük yaşamlarında birçok konuda yardımcı olabilir. Buna ek olarak, uygulama, insanların günlükleri veya yaşamla ilgili makaleler de dahil olmak üzere diğer birçok şey aracılığıyla değişikliklerini takip etmeleri için birçok kullanışlı özellik ile birlikte gelir.

Kişilik Gelişimi Uygulaması

SOSYAL İPUÇLARI VEYA DAHA FAZLASI HAKKINDA YENİ MAKALELER OKUYUN

Kullanıcılar Kişilik Gelişimine ilk geldiklerinde, gerekli sosyal selamlamalarla ilgili makaleleri okumak ilgilerini çekebilir. Makaleler ayrıca ilgi çekici ve her kullanıcının zevkine uygun yüksek kalitededir ve farklı yaş gruplarının önemli konularını vurgulamaktadır. Ayrıca, kullanıcıların şimdi veya gelecekte kişiliklerini geliştirmek için dersler çıkarması için her zaman benzersiz sonları vardır.

BASİT DOKUNMALARLA HERHANGİ BİR MAKALE YAZIN VEYA BEĞENİN

Harika makaleler okumanın yanı sıra, kullanıcılar basit ama anlamlı eylemlerle yazara yüksek puanlar gönderebilir. Hepsinden iyisi, kendileri hakkında bir makale yazabilir ve edindikleri görgü kuralları hakkında deneyimlerini veya derslerini anlatmak için topluluğa gönderebilirler. İnsanlar gönderiler aracılığıyla özgürce etkileşime girebilir ve en canlı ve arkadaş canlısı kullanıcı topluluğunu oluşturmak için kişisel görüşlerini ifade edebilir.

Kişilik Gelişimi Uygulaması Kişilik Gelişimi Uygulaması

BELİRLİ ÖZELLİKLERİN GELİŞTİRİLMESİ HAKKINDA REHBER İSTEYİN

Birçok kullanıcı genellikle belirli kişilik özelliklerini geliştirmek veya kaldırmak ister, bu nedenle Kişilik Geliştirme, kullanışlı ve çok yönlü bir filtre sunar. İnsanların ilgili makalelere erişmesini kolaylaştıracak veya herhangi bir sorun yaşarsa kullanıcının kişiliğinde büyük bir fark yaratacaktır. İçerik filtreleme ayrıca yeni olanaklar açar ve bazı sosyal sorunlara yanıt vermeye veya başkalarıyla kibar ve saygılı bir şekilde etkileşime geçmeye yardımcı olur.

SOSYALLEŞMEDE YENİ RUTİNLER VEYA ALIŞKANLIKLAR ÖĞRENİN

Uygulama, insanları daha ayrıntılı talimatlarla tanıştıracak ve iyimser olmak veya yeni kişilikler oluşturmak için birçok alışkanlık oluşturmalarına yardımcı olacak. Değişiklik yapmak uzun zaman alabilse de, gerekli birkaç sorunu daha fark etmelerine ve her zaman etraflarındakilerin ifadelerini etkili bir şekilde gözlemlemelerine yardımcı olur. Kullanıcılar, etkili ve saçma olmayan çeşitli iletişim alışkanlıkları oluşturarak, insanların gözünde kolayca yeni bir imaj oluşturabilirler.

Kişilik Gelişimi Uygulaması

SİZE ÖZEL YENİ TEKLİFLERİ OKUYUN

Bir kullanıcı, Kişisel Gelişim üzerinde uzun bir zaman geçirdikten sonra, uygulama otomatik olarak filtreler ve yaşamla ilgili birçok yüksek kaliteli alıntıyı önerir ve olumlu bir hayat yaşar. İnsanlar olumsuz olmayı seçebilse de, bu alıntılar esas olarak ruhu vuracak ve dünya ne kadar berbat olursa olsun herkesin daha iyi olmasını isteyecektir. İnsanlar ayrıca alıntıları kopyalayabilir, geniş çapta paylaşabilir ve hatta en etkileyici içeriği toplayabilir.

Kişiliğinizi değiştirmenin veya iyileştirmenin etkili yolları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Kişilik Gelişimi harika seçeneklerden biridir. Uygulama ayrıca, en makul şekilde iletişim kurmanın daha fazla yolunu öğrenmek için kapsamlı etkileşim ve samimi bir toplulukla birlikte gelir.

Kişilik Gelişimi Uygulaması

ÖZELLİKLERİ

  • Her gün yeni makaleler okuyun ve olumlu bir kişilik geliştirmek için uygun veya saygılı bir şekilde başkalarıyla sosyalleşin veya hareket etme konusunda daha iyi bilgi edinin.
  • Diğer kullanıcılardan daha fazla ders veya hikaye öğrenmek için geniş ve samimi bir topluluğu keşfedin ve etkileşime geçin, ardından geniş çapta paylaşın veya makalelerde eylemlerini övün.
  • Zamanla içsel benliğinizi geliştirmek için günlüklerinizi not edin veya yardımcı rehberler aracılığıyla daha iyi sosyalleşme için yeni davranışlar veya selamlar uygulayın.
  • Kullanıcıların uygulamadaki etkinliklerine veya toplulukta geçirdikleri zamana bağlı olarak, günler için yeni rastgele alıntılar alın.
  • Hikayelerinizi topluluklarla paylaşın ve dünya çapındaki en olumlu kullanıcılardan faydalı yorumlar ve düşünceler alın.


İndir (14M)

Artık indirmeye hazırsınız Personality Development ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir