Behind The Frame
Behind The Frame

Behind the Frame: The Finest Scenery v2.0.2 APK + OBB indir (Tüm Bölümlerin Kilidi Açık) 2022


Behind the Frame: The Finest Scenery, içeriği ve konusu anlamlı olmakla birlikte, yavaş tempolu bir macera oyunudur ve rahatlamayla doludur. Oyuncular ayrıca hayatın yeni güzelliklerine ve herkesin etrafındaki dar yolda gizlenmiş dünyanın özüne hayra

Android Android Macera Oyunları
4 ( 249 puan )
Fiyat: $0
İsim Behind the Frame
Yapımcı Akupara Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 37M
Versiyon 2.0.2
MOD Tüm Bölümlerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Behind the Frame is the most famous version in the Behind the Frame series of publisher Akupara Games
Mod Version 2.0.2
Total installs 1,000

İndir (37M)

Behind the Frame: The Finest Scenery, içeriği ve konusu anlamlı olmakla birlikte, yavaş tempolu bir macera oyunudur ve rahatlamayla doludur. Oyuncular ayrıca hayatın yeni güzelliklerine ve herkesin etrafındaki dar yolda gizlenmiş dünyanın özüne hayran kalacaklar. Ayrıca, oyuncuların yolculuk boyunca en çok etkilendikleri anları çizmeleri ve renklendirmeleri için ressamca bir öğeyi birleştirir.

ESTETİK PERSPEKTİFLİ SÜRÜKLEYİCİ HİKAYE

Behind the Frame’in en göze çarpan özelliği duygusal ve anlamlı kurgusu ve her şey bir sanatçı kızın bakış açısından anlatılıyor. Bir sanatçının bakış açısı sıradan insanlar için her zaman olağandışıdır, gözlerindeki her şey insan yaşamı gibi belirli bir rengi temsil eder. Binanın diğer tarafında eski bir ressamı görene kadar yolculuğu başlamıştır ve yavaş yavaş birçok yeni olasılık açmaktadır.

Çerçeve Arkası: En Güzel Manzara

ZARİF VE GÜZEL EL ANİMASYONLU GÖRSELLER

Bir sanatçının bakış açısından anlatılan hikayenin yanı sıra oyun, her karede benzersiz ve büyüleyici bir tarza sahip elle animasyonlu grafikler kullanıyor. Ortamdaki her jest ve hareket canlılık açısından da zengindir ve kelimelerin açıklayamayacağı çok sayıda yeni güzellik yaratır. Bunun da ötesinde, oyuncu etkileşimi de renkli ve yankı uyandırıyor, bu da sanatsal oyun boyunca görsellere yapılan yatırımın inceliğini ve karmaşıklığını gösteriyor.

Çerçeve Arkası: En Güzel Manzara

KEYİF ALACAK ÇEŞİTLİ HİKAYELER VE ANLAR

Çerçevenin Arkasında, oyuncunun yolculuğunda birçok farklı tempo ve tarzda anlatılan sayısız sevimli küçük hikaye yer alacak. Emirlere uymak yerine rastgele gelecekler, günümüz dünyasında hayatın veya kaybolan renklerin birçok anlamını fark etmelerini sağlayacaklar. Harika olan şey, hikayelerin hepsinin, oyuncuların aldıkları her düşünceyi veya özü ifade etmek için bir resim çizmeleri için fikirlere sahip olmasıdır.

Çerçeve Arkası: En Güzel Manzara

ÇİZİM İÇİN MÜKEMMEL VE ​​OTANTİK ARAÇLAR

Oyundaki ana karakter sonsuz bir tutkuya sahip bir ressam ama bunu oyuncuya dinamik olarak göstermiyor. Bu nedenle, sadece hayatta karşılaştığı mutlak sanatsal öğenin peşinden koşan profesyonel bir ressam olma hayalini gerçekleştirmeleri gerekecek. Neyse ki, tüm çizim araçları, her ayrıntıda mükemmel bir şekilde karışmaları veya eşleşmeleri için çeşitli renkler de dahil olmak üzere, tuval resimleri için ince ve gereklidir.

Çerçeve Arkası: En Güzel Manzara

RESİMDE EKSİK PARÇA VE RENKLERİ ARAYIN

Behind the Frame, çizimleri oluştururken oyuncuları bir şeylerin peşinden koşmaya zorlamaz, aksine onların benzersiz gözleriyle olayları anlamlı bir şekilde görmelerini ister. Hayatlarındaki veya anlarındaki her şey bir rengi temsil eder ve doğru renkleri seçerek resmi tamamlarlar. Ancak, kendi hevesleriyle yapmaları gereken son bir çizim vardır ve o da en güzel çizimdir.

Çerçeve Arkası: En Güzel Manzara

HOBİLERİNİZLE RAHATLAYICI BİR HAYATIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyundaki sanatçı tüm hayatını çizime odaklar ama etrafındaki şeyler onu devam ettirir. Oyuncu çizim yaparken durabilir, etrafa bakabilir ve oyunun içinde yaşamak gibi gerçekçi bir ortamda nesnelerle etkileşime girebilir. Her etkileşim, sanatçının hayatında gerçek ama duygusal bir gerçeklik gösteren etkileyici ve derinlemesine tepkilere sahiptir.

Behind the Frame: The Finest Scenery, oyuncuların kaybettiklerini bulmaları için neredeyse yeni bir yolculuktur. İçinde tüm yolculuklar, hikayeler ve etraflarındaki nesneler belirli renklerdir ve oradan oyuncunun son bir çizimi tamamlamak için onları makul bir şekilde seçmesi yeterlidir ve bu onların hayatıdır.

  • İnsanların günlük yaşamında yankılanan saf estetik stilleri ve anlamlı fikirleri kucaklayan muhteşem hikaye anlatımı stilleri.
  • Panoramik bir dünyaya ve mükemmel renklere dalmışken herhangi bir hızda keyfini çıkarabileceğiniz rahatlatıcı bir oyun.
  • Sevdikleri herhangi bir şeyi boyamak ve çizmek için mutlak özgürlük, ardından hikayelerden veya etkileşimlerden aldıkları renklerle tamamlayın.
  • Diğer insanların eylemlerini bir sanatçı gözüyle gözlemleyin, ardından yaşamlarının, duygularının ve kişiliklerinin ardındaki doğal rengi fark edin.
  • Mükemmel ve egzotik elle canlandırılan görsel grafikler, bir macera oyununun sağduyusunu fazlasıyla aşıyor.


İndir (37M)

Artık indirmeye hazırsınız Behind the Frame ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir