Beggar Life 3
Beggar Life 3

Beggar Life 3 v1.3.9 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Beggar Life 3 şu anda oyun pazarındaki en popüler benzersiz oyundur. Gerçek bir dilenciye dönüşecek ve benzeri görülmemiş bir heyecan yaşayacaksınız.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 706 puan )
Fiyat: $0
İsim Beggar life 3
Yapımcı manababa
Tür Macera Oyunları
Boyut 106
Versiyon 1.3.9
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Beggar life 3 is the most famous version in the Beggar life 3 series of publisher manababa
Mod Version 1.3.9
Total installs 1,000,000
  • Para harcadıkça artar


İndir (106)

Üretici, önceki iki bölümde çok başarılı olmasının yanı sıra yaygın destek aldıktan sonra, sıcaklığı korumak ve yalnızca bu bölümde en çok bulunan birçok yeni özelliği eklemek için 3. sürümü yayınlamaya devam etti. İyimser dilenci hayatını deneyimleyelim ve oyunun size getirdiği büyüleyici alanın tadını çıkaralım.

Dilenci hayatı 3 – mağaza kralı

PARA KAZANMAK İÇİN TAKAS TEKLİFİ ÜRÜNLER

Önceki iki bölümle aynı oynanışla, oyunu kontrol etmek ve verilen görevleri tamamlamak için sadece fare tıklamaları yapmanız yeterli. Beggar Life 3’ten başlayarak, arabalarda satılan sokak yemekleriyle bir satıcı olarak atanacaksınız. Daha önce ünlü Tycoon oyunundan ilham alarak gerçek bir patron gibi iş yapma hissini yaşayacaksınız. Göreviniz, karakteri canlandırmak ve ardından mağazaları uygun şekilde düzenlemek ve yemeklerinizi desteklemek için müşterileri çekmek. Bu sayede, nasıl iş yapılacağını öğrenme ve bir mağaza zincirinin işleyişi hakkında ufkunuzu genişletme fırsatına sahip olacaksınız.

Dilenci hayatı 3 – mağaza kralı

BECERİLERİNİ TAMAMEN KULLANIN VE EKSTRA GELİR KAZANIN

Beggar Life 3, oyunun getirdiği çekici özelliklerle size unutulmaz deneyimler yaşatacak. Canlı grafikler ve basit oynanışla tasarlanan, yiyecek dükkanlarının oynanışına ve işleyişine çabucak aşina olacaksınız. Yeni mağazalar oluşturmak ve işinizi daha da büyütmek için ekrana dokunun. Bu oyunda ihtiyacınız olan tek şey, verilen oyun hedeflerini hızla fethetmek için çevik manipülasyon ve iyi becerilerdir. Müşterilere en özenli şekilde hizmet etmeyi unutmayın.

Dilenci hayatı 3 – mağaza kralı

İŞİNİZİ GENİŞLETİN VE DAHA FAZLA MAĞAZA OLUŞTURUN

Beggar Life 3’te iki aç eli olan fakir bir dilenciden şehrin en zengin patronu olma fırsatına sahip olacaksınız. Yani bu yoğun oyuna katılırken, mevcut pandemiden artık sıkılmayacaksınız, kendi yolculuğunuza başlayacak ve mümkün olduğunca çok para kazanacaksınız. Zincir mağazalarda satılan yemeklerden bolca para topladıktan sonra mağazanızı ünlü kılmak için daha fazla büyütebilir ve yükseltebilirsiniz. İlk bölümlerdeki tüm görevleri tamamladıktan sonra oyun size yeni şehirler verecek. Kilidi açmak ve yeni topraklara maceraya atılmak için her seviyenin gereksinimlerini hızla yerine getirin.

Dilenci hayatı 3 – mağaza kralı

MÜŞTERİLERİ YÜKSELTİN VE MAĞAZA İÇİN HİZMET PERSONELİ KİRALAMA

Oyuncular için deneyimi iyileştirmek için üretici, oyuncuların Beggar Life 3 ile en rahatlatıcı anlara sahip olmaları için her güncellemede sürekli olarak yeni özellikler ekledi. başarılı işadamı. Ayrıca şubeleriniz için daha fazla personel istihdam edebilirsiniz. Ayrıca, erişim hızının ve müşteri sayısının sürekli artması ve mağazanın gelirinin en etkileyici sayıya ulaşmasını sağlayacak şekilde müşterileri de yükseltebilirsiniz. Başarı ve zengin olmak, çabalarınıza ve sıkı çalışmanıza bağlıdır, bu yüzden bu oyunda birçok heyecan verici şeyi keşfetmek için şimdi deneyimleyin.

Dilenci hayatı 3 – mağaza kralı

ANA ÖZELLİKLER

– Önceki 2 bölümün başarısından sonra geri döner ve oyuncuları zavallı bir dilenci rolünde heyecan verici maceralara götürmeyi vaat eder
– Göreve zahmetsiz bir işlemle başlayın, müşterilere benzersiz sokak yemeklerini ziyaret etmelerini sağlamak için ekrana dokunun ve ekstra para kazanın destek için müşterileri çekerek gelir
– İyi iş bu oyunda önemli bir faktördür, bu yüzden 2 boş el ile bir işe başladıktan sonra patron olmak için becerilerinizi en iyi şekilde kullanmanız gerekir.
– Her seviyede kazanılan parayla işinizi genişletin ve besin zincirinizi geliştirmek için daha fazla yeni şehir keşfetme fırsatına sahip olacaksınız.
– Mağazalarınız için daha fazla personel alın ve müşterilerinizi yükseltin. Dilenciden ünlü bir iş adamına dönüşme hissini yaşamak istiyorsanız bu oyun tam size göre.


İndir (106)

Artık indirmeye hazırsınız Beggar life 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir