Beelinguapp: Learn Spanish, English, French & More
Beelinguapp: Learn Spanish, English, French & More

Beelinguapp v2.798 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Beelinguapp, kullanıcıların dil becerilerini geliştirmelerini sağlayan tamamen özelleştirilebilir iki dilli bir okuma deneyimi sunar. Yararlı arama özelliği ile zamanınızı istediğiniz kitabı arayarak geçireceksiniz. Aynı zamanda kullanım sırasında ek

Android Android Eğitim
5 ( 777 puan )
Fiyat: $0
İsim Beelinguapp: Learn Spanish, English, French & More
Yapımcı Beelinguapp Languages
Tür Eğitim
Boyut 24M
Versiyon 2.798
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Beelinguapp: Learn Spanish, English, French & More is the most famous version in the Beelinguapp: Learn Spanish, English, French & More series of publisher Beelinguapp Languages
Mod Version 2.798
Total installs 1,000,000+

Beelinguapp, kullanıcıların dil becerilerini geliştirmelerini sağlayan tamamen özelleştirilebilir iki dilli bir okuma deneyimi sunar. Yararlı arama özelliği ile zamanınızı istediğiniz kitabı arayarak geçireceksiniz. Aynı zamanda kullanım sırasında ek özellikler alırsınız ve kitaptaki bilgileri takip etmeyi kolaylaştırırsınız. Yani bu uygulamada görmezden gelemeyeceğiniz bir araçtır ve birçok kullanıcı için uygundur.

İKİLİ HİKAYE OKUMA UYGULAMASI

İki dilli bir belgeyi okumak, kullanıcıların okuma becerilerini geliştirmelerine ve işte tam bir kolaylıkla yeni kelimeler öğrenmelerine olanak tanır; bu yöntem Beelinguapp’ta yeniden üretilir. Bu uygulamada desteklenen birçok farklı dili öğrenebilirsiniz ve elbette her zaman okumaya devam etmenizi sağlayacak özellikler olacaktır. Ayrıca okuduğunuz kitapların çoğunda yerleşik ses vardır ve telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olur.

Beelinguapp: İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Daha Fazlasını Öğrenin Beelinguapp: İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Daha Fazlasını Öğrenin

KULLANIMI KOLAY UYGULAMA ARAYÜZÜ

Beelinguapp’ta kullanıcılar üç sekmeye ayrılmış basit bir arayüz bulacaklar: Hikayelerim, Kitaplık ve Daha Fazlası. Her özellik tamamen keşfedilebilir, bu nedenle genel olarak kullanıcılar onu kullanırken çok fazla sorun yaşamazlar. Bu özelliklere hakim olduktan sonra, kullanıcılar Kütüphane bölümünde kitap seçerken ilk deneyime başlayacaklar.

UYGUN BULDUĞUNUZ KİTAP TÜRÜNÜ SEÇİNİZ

Kitaplık sekmesi, kendi başınıza bulabileceğiniz farklı kitap türlerinin bir listesini verir. Çok sayıda olmasının yanı sıra, sık okuduğunuz kitap türlerini bulmanıza yardımcı olmak için sürekli filtreleme özellikleri olacaktır. Ayrıca belirli bir seviyede yabancı dil öğrenmeye yeni başlayan kullanıcılar kendi seviyelerine uygun zorluk seviyesini kendileri seçebilirler. Belirli bir kitap bulacak ve indirme işlemine başlayacaksınız.

ÇEŞİTLİ FARKLI DİLLERİ DESTEKLEYİN

Beelinguapp’ta kullanıcılar, kendi kendilerine yeni bir dil öğrenmek için dünyada yaygın olarak kullanılan birçok dili bulacaktır. Ayrıca, bulduğunuz listede kullanıcı bir yükleyici görecektir. Yükleyici, okuma sürecinde belirli bir karşılaştırma yapmak için öğrenmek istediğiniz yabancı dili ve akıcı olduğunuz dili seçmenize izin verecektir. Böylece, kendinize bir yabancı dil öğrenmek için motive edilecek kitapların bir listesine sahip olacaksınız.

Beelinguapp: İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Daha Fazlasını Öğrenin Beelinguapp: İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Daha Fazlasını Öğrenin Beelinguapp: İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Daha Fazlasını Öğrenin

YABANCI DİLLERİ SESLİ KİTAPLARLA ÖĞRENİN

Sesli kitap, Beelinguapp’ta sıklıkla bulduğunuz ortamdır ve takip etmeyi kolaylaştırdığı için kullanım sırasında yardımcı olur. Yabancı dil ile kullandığınız orijinal dil arasında bölünmüş bir arayüz göreceksiniz. Oradan, ilgili sesi çalacak ve böylece hem bilgileri okuyacak hem de ilgili telaffuzu özelleştirilebilir bir hızda duyacaksınız. Ayrıca bir cümlenin vurgusunu açıp kapatabilirsiniz ve avantajlı olduğu için kapatmamalısınız.

SÖZLÜK UYGULAMASI BAĞLANTISI

Bu uygulamayı kullanmanın güzel bir yanı, belirli bir kitabı okurken bağlantı özelliğini bulmaktır. Dil okumak her zaman size zorluklar getirir ve her dilin kendine göre zorlukları vardır. Böylece kitapta kullanılan kelimelerin anlamlarını ve diğer anlamlarını öğrenebileceksiniz. Gerçekten de, not almayı ve kelime dağarcığını artırmayı kolaylaştıran bu özelliği görmezden gelemezsiniz.


İndir (24M)

Artık indirmeye hazırsınız Beelinguapp: Learn Spanish, English, French & More ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBeelinguapp Languages

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir