Bee Robot Car Game
Bee Robot Car Game

Bee Robot Car Game v1.50 APK + MOD (Tanrı Modu) indir 2022


Arı Robot Araba Oyunu: Robot Oyunu size sınırsız dönüşümlerle bir savaş verir. Bir arı şeklinde, oyuncular onları her zamankinden daha sert bir şekilde simüle edilmiş herhangi bir savaşta kontrol edebilirler. Karanlıkta veya gizli düşman üslerinde gi

Android Android Macera Oyunları
4 ( 437 puan )
Fiyat: $0
İsim Bee Robot Car Game
Yapımcı Cradley Creations
Tür Macera Oyunları
Boyut 77MB
Versiyon 1.50
MOD Tanrı modu
Orjinal Google Play
Bee Robot Car Game is the most famous version in the Bee Robot Car Game series of publisher Cradley Creations
Mod Version 1.50
Total installs 10,000,000+

İndir (77MB)

Arı Robot Araba Oyunu: Robot Oyunu size sınırsız dönüşümlerle bir savaş verir. Bir arı şeklinde, oyuncular onları her zamankinden daha sert bir şekilde simüle edilmiş herhangi bir savaşta kontrol edebilirler. Karanlıkta veya gizli düşman üslerinde gizlenen hedefleri tespit edebilir misiniz? Bu, tankları, helikopterleri, arabaları, robotları vb. dönüştüren oyunların bir sentezi olarak kabul edilir.

Arı Robot Araba Oyunu: Robot Oyunu

TANK YARIŞI

Dünya, size unutulmaz deneyimler yaşatan benzersiz evrimlere sahip akıllı arıların renkleriyle doludur. Kalabalık bir şehrin manzarasıyla çevrili benzersiz pistlerde savaşa katılmak istiyorsanız, o zaman Bee Robot Araba Oyunu kesinlikle sizin için ilk tercihtir. Oyuncular buraya geldiklerinde dünyadaki birçok rakiple rekabet edebilmek için tanklara dönüşebilirler.

Arı Robot Araba Oyunu: Robot Oyunu

ÖZEL SİLAHLAR

Sadece bu da değil, aynı zamanda, vahşi savaşa katılmak için arı kostümleri giyen savaşçılara dönüşebildiğinizde, size benzeri başka hiçbir oyunda olmayan doğal bir his veriyoruz. Ayrıca oyuncuya daha fazla güç katmak için size en gelişmiş ve çeşitli silahlardan oluşan bir silah koleksiyonu sunuyoruz.

Arı Robot Araba Oyunu: Robot Oyunu

YARDIM HELİKOPTERİNE DÖNÜŞÜM

Orada durmayın, helikopterlere dönüşürken hava keşifleriyle ilgileniyor musunuz? Oyuncular renkli kasabayı yukarıdan gözlemleme fırsatına sahipler. İster bir helikoptere ister bir tanka dönüşürseniz, öne çıkan parlak sarı ile müttefiklerinizin arasından sıyrılacaksınız.

Arı Robot Araba Oyunu: Robot Oyunu

ANONİM MÜCADELE

Arı Arabası Robot Oyunu adını dünyadan aldığı robotik arılar bir sonraki uçak, tanklar, bisikletler,… hayvanlar da dönüşmenizi sağlayan nesne haline geldiğinde duramaz. Birçok düşman ve onların uzay aracının sizin için tehlikeli bir tehdit olduğu keşfedildiğinde ortaya çıkan aslan robotu dahil. Çeşitli formlarla cesurca savaşmanın başka yolu yoktur. Özellikle, bir hava robotuna dönüştüğünüzde anonim kalmanıza yardımcı olabiliriz; büyülü değil mi Elbette gelecekte robot tipinin sürekli gelişeceği ve dönüşme hakkı sağlayacağına şaşıracaksınız.


İndir (77MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bee Robot Car Game ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir