BeautyPlus-Snap Retouch Filter
BeautyPlus-Snap Retouch Filter

BeautyPlus v7.5.021 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


BeautyPlus, çektikleri herhangi bir fotoğrafta iyi görünmek için kullanışlı bir fotoğraf düzenleme ve fotoğraf uygulamasıdır. Uygulamadaki heyecan verici özellikleri deneyimlemek için zaman harcayacaksınız ve bu, görüntüdeki bazı istenmeyen öğeleri v

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 586 puan )
Fiyat: $0
İsim BeautyPlus-Snap Retouch Filter
Yapımcı PIXOCIAL TECHNOLOGY (SINGAPORE) PTE LTD
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 209M
Versiyon 7.5.021
Orjinal Google Play
BeautyPlus-Snap Retouch Filter is the most famous version in the BeautyPlus-Snap Retouch Filter series of publisher PIXOCIAL TECHNOLOGY (SINGAPORE) PTE LTD
Mod Version 7.5.021
Total installs 100,000,000+

İndir (209M)

BeautyPlus, çektikleri herhangi bir fotoğrafta iyi görünmek için kullanışlı bir fotoğraf düzenleme ve fotoğraf uygulamasıdır. Uygulamadaki heyecan verici özellikleri deneyimlemek için zaman harcayacaksınız ve bu, görüntüdeki bazı istenmeyen öğeleri ve kusurları gidermenize yardımcı olabilir. Aynı zamanda renkli unsurlar, fotoğraflarınıza kolaylıkla ekleyebileceğiniz kullanışlı şeyler olacaktır. Bu yüzden sizin için heyecan verici deneyimler getirecek.

MUHTEŞEM GÜZELLİK rötuş aleti

Herhangi bir kullanıcının, özellikle de kadınların beğeneceği birincil kullanım, sıradan bir fotoğrafı etkileyici bir fotoğrafa dönüştürmektir. Fotoğrafın içindeki karakter sadece BeautyPlus ile güzelleştirilebilir. Aynı zamanda uygulama, görüntü içindeki birçok öğeye de müdahale ediyor ve bunu kullanıcının isteğine göre ayarlayabiliyor. Bu nedenle, sizin için neler yapabileceğine tamamen şaşıracaksınız ve bu düzenleme öğelerinin birbirine uymasına yardımcı olmak için zaman ayırın.

BeautyPlus-Snap,Rötuş,Filtre BeautyPlus-Snap,Rötuş,Filtre BeautyPlus-Snap,Rötuş,Filtre

YÜZ PARÇALARINI İSTEDİĞİNİZ ORANLARDA DÜZENLEYİN

BeautyPlus’ta deneyimleyerek vakit geçireceğiniz ilk özellik, elemanları istediğiniz oranda ayarlarken hızlı bir şekilde iyi bir fotoğraf çekmenize yardımcı olan bir özellik. Özellikle editlemeyi seçtiğinizde rahatlıkla değiştirebileceğiniz kısımları görebilirsiniz ve tabii ki sivilce gibi cilt kusurları da hızlı bir şekilde silinecektir. Numaralarına bağlı olarak, otomatik veya manuel düzenlemeyi düşünmelisiniz.

MAKYAJSIZ KOLAY GÜZELLİK

BeautyPlus’ın size getirdiği ilginç bir nokta da makyaj özelliğidir ve herkesi güzele çevirebilir. Özellikle gözler, dudaklar ve daha fazlası gibi belirli kısımlara kolayca makyaj öğeleri ekleyebilirsiniz. Sadece birkaç basit adımla fotoğraftaki karakterin tamamen değiştiğini hemen göreceksiniz. Bu nedenle aşağıdaki çalışma çevredeki sahneleri etkileyici ve karaktere uygun hale getirmektir.

NESNELERİ VE ORTAMI KOLAYCA KURTARIN

İyi bir fotoğraf çektiğinizde, fotoğrafınızda bazı nesnelerin görünmesi gibi bazı sorunlar olabilir ve bir fotoğrafı tekrar çekmeniz gerekecek, ancak bu oldukça zaman alacaktır. Bu, görüntüdeki bazı gereksiz öğeleri renklendirmeniz gerektiğinde, uygulama içi yapay zekaların kendileri için mükemmel bir özellik sunar. Yakında bunların kaybolduğunu göreceksiniz ve hepsini doğru bir şekilde doldurmanız gerekecek. Ayrıca görüntüdeki bazı öğeleri kolayca değiştirebilirsiniz.

BeautyPlus-Snap,Rötuş,Filtre BeautyPlus-Snap,Rötuş,Filtre BeautyPlus-Snap,Rötuş,Filtre

ETKİLEYİCİ RENKLİ ELEMENTLER EKLE

Bir fotoğrafa etkileyici filtreler, kısa metinler ve farklı çıkartma türleri gibi benzersiz öğeler ekleyebilirsiniz. Filtrelere gelince, fotoğrafınızın rengine uyacak şekilde kullanabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz 200’den fazla filtre vardır. Aynı zamanda birçok farklı formatta etkileyici metinler ekleyebilirsiniz. Uygulama, olağanüstü bir kedi kulağı fotoğrafına sahip olmak için normal çıkartmalar ve AR çıkartmaları gibi çeşitli çıkartmaları destekler.

BİRÇOK ÖZELLİKLE MUHTEŞEM SELFLER YAPIN

BeautyPlus’ta kullanıcılar, hem görüntü düzenleme hem de paralel fotoğrafçılık için kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir fotoğraf özelliği bulacaklar. Fotoğraf özelliğinde, yukarıdakilerle aynı düzenleme özelliklerini de bulacaksınız. Düzenlemeden önce bu özellikleri ayarlamak için biraz zaman harcamanız gerekecek. Bu nedenle, bir selfie çekmeden önce ayarlama özelliği ile ilgili istatistikleri kaydetmelisiniz.


İndir (209M)

Artık indirmeye hazırsınız BeautyPlus-Snap Retouch Filter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPIXOCIAL TECHNOLOGY (SINGAPORE) PTE LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir