BeautyCam
BeautyCam

BeautyCam v11.1.35 APK indir (VIP Kilitsiz) 2022


İçinde bulunduğumuz 4.0 çağında fotoğraf popüler hale geldi ve hayatta çokça uygulanıyor. Bir hatıra olarak güzel bir fotoğraf çekmek istiyorsanız bu uygulamayı özgürce kullanmaktan çekinmeyin. Kendiniz için en iyi fotoğrafı oluşturmak için bu uygula

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 258 puan )
Fiyat: $0
İsim BeautyCam
Yapımcı Meitu (China) Limited
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 130M
Versiyon 11.1.35
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
BeautyCam is the most famous version in the BeautyCam series of publisher Meitu (China) Limited
Mod Version 11.1.35
Total installs 50,000,000+

İçinde bulunduğumuz 4.0 çağında fotoğraf popüler hale geldi ve hayatta çokça uygulanıyor. Bir hatıra olarak güzel bir fotoğraf çekmek istiyorsanız bu uygulamayı özgürce kullanmaktan çekinmeyin. Kendiniz için en iyi fotoğrafı oluşturmak için bu uygulamadaki modern işlevlerden yararlanın.

YÜKSEK KALİTE FOTO FİLTRE SİSTEMİ VARDIR.

BeautyCam’e geldiğinizde en kaliteli fotoğraf filtre sistemini deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Her filtrenin farklı ve zengin renk efektleri vardır ve size en rahat yolu seçme hakkı verir. Her gelişmenin kendine has özellikleri olacaktır; parlaklık ve keskinlik farklı özelliklere sahiptir. Resminize en uygun filtreyi özelleştirin ve seçin.

güzellik kamerası

GÜZEL MAKYAJ SELFIE ETKİLERİ

BeautyCam size birçok güzel ve yeni makyaj özçekimi efekti verecek. Kendinize güzel bir fotoğraf çekmek için sadece yüzünüzü çıplak bırakmanız ve bu efekti kullanmanız yeterli değildir. Bu efekt size parlak beyaz bir cilt, keskin kaşlı iri gözler, ayrıca muhteşem bir allık ve ruj verecektir. Bu fotoğrafları çektikten sonra şok ve mutlu olacaksınız. Bu modern özelliğinden dolayı, birçok kişi BeautyCam’i aktif hizmetinden dolayı çok takdir etmiştir.

KOLAYCA PORTRE ÇEKİN.

Çok keskin bir fotoğraf çekmeniz gerekiyorsa ve çevredeki görüntü detaylı olarak bulanık ise bu uygulama tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu portrelerin HD kalitesi, son teknoloji kameralarla çekilenler gibi sağlam ve benzersizdir. Sadece bu değil, aynı zamanda bu çekimi karanlık ortamlarda her zamankinden daha kolay bir şekilde çekebileceksiniz.

güzellik kamerası güzellik kamerası

ZENGİN VE FARKLI VİDEOLAR OLUŞTURUN

BeautyCam, fotoğraf çekmenin yanı sıra benzersiz ve çekici videolar çekmenize ve oluşturmanıza olanak tanır. Filmleri veya kısa konuşmaları birçok farklı durumda kaydedebilirsiniz. Yaklaşık 10 saniye gibi kısa bir sürede videoyu HD olarak bitirdiniz. Bu, bazı kritik içerik veya sorunlar hakkında bir video oluştururken ve üretirken zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar. Video içeriği oluşturalım ve izleyicilere iletmek için en özgün ve anlamlı videoları oluşturalım.

GÖRÜNÜMÜNÜZÜ EN GÜZEL OLMAK İÇİN DÜZENLE

Görüntüsü çok standart olmayan biriyseniz, fotoğraf çektikten sonra bacaklarınızı esneterek kaslarınızı uzatmak istiyorsanız, BeautyCam size en ince düşünceli hizmeti verecektir. Bununla da kalmayıp standart bir bel ölçüsüne sahip olmak istersiniz; belinizi sıkma ve göbek yağınızı özgürce azaltma hakkınız var. Ayrıca, kalçaları kaldırabilir, göğüsleri kaldırabilir ve görünümünüzü güzelleştirmek ve arzularınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

DOĞRUDAN BİR ARAYÜZ İLE KULLANIMI KOLAY BİR UYGULAMADIR.

BeautyCam, en basit ve en temel arayüze sahip bir uygulamadır. Tüm düzenler ve resimler sırayla düzenlenmiştir ve çok düzgündür, bu da kullanıcıların kontrol etmesini ve kullanmasını kolaylaştırır. Tek bir düğmeye basarak şaşırtıcı derecede güzel fotoğraflar elde edersiniz. Daha spesifik olarak, bu uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

güzellik kamerası güzellik kamerası

BAZI ÖZELLİKLER

  • Zahmetli makyajlar olmadan muhteşem selfie fotoğrafları yaratın ve istediğiniz efekti kendiniz seçme hakkınız var.
  • İzleyicilere faydalı bilgiler vererek, çok sayıda benzersiz ve ilgi çekici içerikle heyecan verici filmler veya videolar oluşturmaktan çekinmeyin.
  • En keskin ve en iyi kalitede portre modunda fotoğraf çekme izni; ana görüntünüzü ortaya çıkarmak için çevredeki tüm manzara bulanık.
  • Kendiniz için en uygun filtreyi seçme hakkı veren birçok benzersiz ve güzel filtre var.
  • Ücretsiz bir uygulamadır ve birçok farklı kitleye yöneliktir ve bu uygulamanın arayüz duvar kağıdı da çok basit ve kullanımı kolaydır.


İndir (130M)

Artık indirmeye hazırsınız BeautyCam ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir