Beatstar
Beatstar

Beatstar v20.0.2.20596 MOD APK (Her Zaman Mükemmel, Yüksek Skor) indir 2022


Beatstar Mod APK, heyecan verici bir müzik oyunudur; oyuncular en sevdikleri müziği çalabilir ve karmaşık şarkılar veya diğer ünlü şarkılarla kendilerine meydan okuyabilir.

Android Android Müzik
4 ( 363 puan )
Fiyat: $0
İsim Beatstar
Yapımcı Space Ape
Tür Müzik
Boyut 163M
Versiyon 20.0.2.20596
MOD Her Zaman Mükemmel, Yüksek Puan
Orjinal Google Play
Beatstar is the most famous version in the Beatstar series of publisher Space Ape
Mod Version 20.0.2.20596
Total installs 10,000,000+
  • mükemmel araba
  • Yüksek skor


İndir (163M)

Oyun size son derece yeni ve heyecan verici bir deneyim sunuyor. Müzik tutkunları için Beatstar – Müziğinize Dokunun harika bir destinasyondur. Müziği hissetmenize yardımcı olduğu için, o mükemmel melodiyi yaratmak için notalara basarken seviyorsunuz. Oyun, müziğe dokunmanıza ve isteğinize göre yumuşak veya dinamik melodiler oluşturmanıza olanak tanır. Oyuncu, mükemmel performansıyla lider panosuna liderlik edecek ve sayısız iyi puan ve çekici öğeler alacak.

Beatstar – Müziğinize Dokunun Beatstar – Müziğinize Dokunun

HER YAŞ İÇİN BASİT, KOLAY VE UYGUN OYUN

Müziğe karşı güçlü bir tutkunuz olduğu sürece yaş, hayallerinizi gerçekleştirmenizi engelleyen bir sorun değildir. Beatstar’a geldiğinizde en özgün melodilerin keyfine varacaksınız. Basit oynanışla, oyuncuların şarkıyı en iyi şekilde tamamlamak için enstrümanlara, vokallere veya vuruşlara dokunması ve kaydırması yeterlidir. Mükemmel bir müzik parçası yaratmak ve bitiş çizgisine ulaşmak için müziğin ritmine ayak uydurmanız yardımcı olacaktır. Kazanmak ve bir notu kaçırmamayı hatırlamak için her notaya dokunmanız, kaydırmanız ve dokunmanız gerekir, aksi takdirde şarkıyı bitiremezsiniz.

GÜZEL MÜZİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyuncular, beğendikleri şarkıları dinlemek ve hissetmek yerine artık bu şarkıları kendileri çalabilir ve onlardan keyif alabilirler. Beatstar – Touch Your Music sayesinde oyuncular müziğe daha da yakınlaşıyor. Oyuncular, şarkının doğru ritmini yakalamak için hızlı ve hızlı olması gereken melodik ses melodilerinin tadını çıkarırlar. Oyuncular ayrıca sert şarkıları veya ünlü şarkıcıların hitlerini deneyebilir. Oyun, deneyimlemeniz ve keyfini çıkarmanız için her zaman yeni şarkıları günceller.

DAHA SICAK ŞARKILARIN KİLİDİNİ AÇIN

Pratik yapabileceğiniz bazı şarkılarla, oyuncuların daha zor şarkıların kilidini açmak için zorluklara katılmaları gerekir. En iyi müziği icra etme yeteneğinize güvenin. Özel şarkıların, favori çalma listesi kartlarının veya ifadelerin kilidini açmak için çalmalardan puan toplayın.

Beatstar, tek oyunculu olmasının yanı sıra oyunculara paylaşım özelliği de sunuyor. En sevdiğiniz şarkıları deneyimlemeleri ve eğlenmeleri için arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Veya arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve onları yenmekten gurur duyabilirsiniz. Diğer oyuncuları kazanmak aynı zamanda daha hızlı rütbe atlamanıza yardımcı olur.

Beatstar – Müziğinize Dokunun Beatstar – Müziğinize Dokunun Beatstar – Müziğinize Dokunun

MUHTEŞEM VE İLGİNÇ DENEYİM ALANI

Oyuncular, harika duygular uyandırmak için zarif renklerle birleştirilmiş melodik bir müzik alanının keyfini çıkarıyor. En sevdiğiniz şarkıları yepyeni bir şekilde dinleyin. Oyuncular her ritmi parmaklarıyla hissedecekler. Geniş alan, olağanüstü benzersiz ve heyecan verici deneyimler getiriyor. Beatstar sayesinde en sevdiğiniz şarkılar daha unutulmaz hale geliyor.

Müzik severler için Beatstar’ı görmezden gelmek mümkün değil çünkü oyuncuların kalbinde derin izler bırakan benzersiz ve özgün müzik algısı anları getiriyor. Şarkılar her gün rastgele çalınıyor ve bu şarkılarla kendinize meydan okuyabilirsiniz. Oyun, hayattaki tüm stresi ve yorgunluğu atmanıza ve hayata daha çok aşık olmak için kendinizi müziğin melodilerine kaptırmanıza yardımcı olur.

ANA ÖZELLİKLER

  • Basit işlemlerle en sevdiğiniz şarkıların keyfini bu yeni yolla çıkarabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz şarkıları özgürce seçebilmeniz için çeşitli farklı melodiler.
  • Olağanüstü başarılarla liderlik tablosunda zirveye çıkmak için oyunlar aracılığıyla puanları toplayın.
  • Hissettirmek için arkadaşlarınızla müzik paylaşın; Onlara meydan okuyabilir ve onları yenerseniz övünebilirsiniz.
  • Rahat müzik keyfi anları getiren geniş ve eğlenceli bir oyun alanını deneyimleyin.


İndir (163M)

Artık indirmeye hazırsınız Beatstar ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir