Beat Slash 2
Beat Slash 2

Beat Slash 2 v1.6.0 MOD APK (Ücretsiz Ödüller) indir 2022


Beat Slash 2: Two Blade&Saber, oyuncuların en iyi EDM ezgilerinin keyfini çıkarması için bir müzik dünyası açar. Şarkıları tamamlamak için esnek el kontrolü.

Android Android Müzik
5 ( 669 puan )
Fiyat: $0
İsim Beat Slash 2
Yapımcı LinhVan Game
Tür Müzik
Boyut 30M
Versiyon 1.6.0
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Beat Slash 2 is the most famous version in the Beat Slash 2 series of publisher LinhVan Game
Mod Version 1.6.0
Total installs 100,000+

İndir (30M)

Bu yıl en çok aday gösterilen kısa süreli eğlence oyunlarından biri Beat Slash 2. Basit formu milyonlarca insanı EDM karışımıyla yeni olan en sıcak şarkıları çalmaya ve fethetmeye çekti.

Beat Slash 2: İki Bıçak ve Kılıç

BASİT KULLANIM: SLASH MÜZİK BLOKLARI

Oyuncu, esnek el manipülasyonu ile müzik bloklarını kesmek için iki kılıcı hareket ettirecek. Kesilen her müzik bloğu olağanüstü notalar çıkaracaktır. Bir sonraki şarkının kilidini açmak için kullanılabilecek bonus yıldızları almak için tüm şarkıyı tamamlayın. Sürekli olarak mükemmel övgüler almak puanınızı artıracak ve en iyi oyuncuların zirvesine çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Bir müzik bloğunu kaçırırsanız, kaçırılırsınız ve o şarkıyı çalmaya devam edemezsiniz. Yeniden başlamak için yeni bir dönüş kullanırsanız yardımcı olur. Unutma, her gün; beş oyununuz var.

Beat Slash 2: İki Bıçak ve Kılıç Beat Slash 2: İki Bıçak ve Kılıç

ÇEKİCİ EDM MÜZİĞİ

Beat Slash 2’nin en büyük cazibesi müziğidir. Bu oyun en popüler şarkıları toplar ve düzenli olarak güncellenir. Güncel trendlere göre şarkılar, yeni bir EDM tarzında ve güncel trendlere göre remikslenecek. Bu oyun, yeni öğeleri indirmek için internet bağlantısı gerektirir.

HERKES İÇİN ÇOK ZOR DEĞİL, ÇOK KOLAY DEĞİL

Oyunda binlerce güzel şarkı ile binlerce seviye var. Buna göre, her seviyedeki zorluk da artacaktır. Şarkının sonlarına doğru müzik blokları daha hızlı ve yoğun görünüyor. Bu nedenle, oynatıcı tüm müzik bloklarını kesmek için hızlı olmalıdır. Bu müzikle ilgili bir oyundur, rahatlamak ve güzel melodilerin tadını çıkarmak için. İlginç dijital tarzdaki tasarımlarla EDM’den ilham alan grafikler. Bu, şiddet unsurları içeren bir oyun değildir, bu nedenle yaşlılardan çocuklara kadar herkes için tamamen uygundur. Harika bir müzik dünyası, deneyimlemeniz için açıldı. Rahatlatıcı bir oyun oynayın ve en sevdiğiniz şarkılarla sesli bir partinin tadını çıkarın!

Beat Slash 2: İki Bıçak ve Kılıç Beat Slash 2: İki Bıçak ve Kılıç

ANA ÖZELLİKLER

  • Müzik bloklarını kesen, hepsini kesen ve şarkıyı tamamlayan iki bıçağı hareket ettirmek için esnek el hareketleri
  • Daha fazla perject almak bonus puanlarını artıracaktır, ancak kaçırırsanız kaybedersiniz. Unutma her gün beş oyun olacak
  • Bir EDM karışımı ile yenilenen süper sıcak şarkılar içeren seviyeler
  • Görselleri cesur EDM dijital stilinde tasarlayın
  • Yaşlılardan çocuklara her yaşa uygun şiddet eğilimi yok.


İndir (30M)

Artık indirmeye hazırsınız Beat Slash 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir