Beat Shooter
Beat Shooter

Beat Shooter v2.0.9 APK indir (Kilitsiz Görünümler) 2022

Beat Shooter'da parçalarla olağanüstü eğlence. Spontane bir oyun değil, ama kendiniz için iyi melodiler yaratan siz olacaksınız. Oyuncular, oyunda mevcut olan tonlarca silah arasından en sevdikleri silahı seçecekler. Düşen kareleri vurmak için silahı

Android Android Müzik
5 ( 321 puan )
Fiyat: $0
İsim Beat Shooter
Yapımcı Badsnowball Limited
Tür Müzik
Boyut 80MB
Versiyon 2.0.9
MOD Kilidi Açılmış Görünümler
Orjinal Google Play
Beat Shooter is the most famous version in the Beat Shooter series of publisher Badsnowball Limited
Mod Version 2.0.9
Total installs 10,000,000+

Beat Shooter’da parçalarla olağanüstü eğlence. Spontane bir oyun değil, ama kendiniz için iyi melodiler yaratan siz olacaksınız. Oyuncular, oyunda mevcut olan tonlarca silah arasından en sevdikleri silahı seçecekler. Düşen kareleri vurmak için silahını kullan; bir bloğu kaçırmadığınızdan emin olun. Vurduğunuz her gaz için bonus kazanın, keskin nişancılık becerilerinizle zengin olun.

HER SİLAH FARKLI SES ÇIKARIR

Rastgele müzik keyfi bu günlerde artık bir trend değil. Keskin nişancı yeteneğinle harika müzik yapmak, hiç düşünülmemiş heyecan verici bir şey. Beat Shooter’da, oyuncuların görevleri yerine getirmek için tonlarca silah arasından en sevdikleri silahı seçmelerine izin verilir. Unutmamalısınız ki, her silah türü farklı müzik nitelikleri getirecektir ve onları açma şansları aynı değildir.

Beat Shooter – Silah Atış Oyunu Beat Shooter – Silah Atış Oyunu

BLOKLARI KIRMAK İÇİN TABANCAYI BUT VE SÜRÜKLE

Beat Shooter’daki göreviniz basittir. Sadece en güçlü silahı seçin ve ekranda görünen kareleri kırın. Tabii ki, her şey sırayla yapılır. Sadece ekranda görünen sırayla küpleri aşağıdan yukarıya doğru kırdığınızda puan kazanırsınız. Kırılan her küp size karşılık gelen miktarı getirecektir.

HİÇBİR BLOK DIŞARIDA KALMAMALIDIR

Basit görünse de, çok fazla sabır ve müzik yeteneği gerektirir. Şarkıları maksimum puana ulaşırken tamamlayabilmek gerçekten keskin bakışlar gerektirir. Oyun, meydan okumayı hızlı bir şekilde gerçekleştirmekten başka bir şey gerektirmez. Tabii ki, herhangi bir bloğu atlamamalısınız ve ihlal ederseniz, o şarkıyı tamamlamadan hemen önce öldürüleceksiniz.

BAĞIMLILIK YAPAN RİTİMLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyun size seçkin şarkılarla yüksek eğlence sunar ve benzersiz bir ritimle yapılır. Ancak Beat Shooter’da şarkıların keyfini çıkarmak, küpleri nasıl vurduğunuza bağlıdır. Bağımlılık yapan ritimleri tamamen duymak istiyorsanız, oyuncu hiçbir bloğu kaçırmamalıdır. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, tempo o kadar hızlı olacak ve zorluk önemli ölçüde artacaktır.

MÜKEMMEL KOMBOSLARLA MÜCADELE

Oyuncular zorlu seviyelerde antrenman yapmak için kendilerine meydan okuyabilirler. Ayrıca arkadaşlarınızla oynayabilir ve kimin daha karmaşık ritimlerle daha fazla şarkıyı tamamlayabileceğini görmek için rekabet edebilirsiniz. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, seviyelerin zorluğu yavaş yavaş artar. Oyuncular mükemmel kombinasyonlarla şarkılar söylediğinde puanınız katlanacak. Ancak bu yüksek becerilerin sayısı sınırlıdır, hızlı bir şekilde ortaya çıktıkları için zamanında yakalanması gerekir.

Beat Shooter – Silah Atış Oyunu Beat Shooter – Silah Atış Oyunu

BİRÇOK TEMALI ŞARKI ÇEŞİTLİ

Atış ile birlikte şarkı söylerken yetenekli bir müzisyen ve harika bir keskin nişancı olacaksınız. Oyuncular Beat Shooter’da yüzlerce harika şarkıya eşdeğer birçok seviyeyi geçecekler. Her seviyede, aralarından seçim yapabileceğiniz, tümü titizlikle seçilmiş birkaç şarkı olacak. Yüzlerce şarkı, aralarından seçim yapabileceğiniz konulara göre sürekli olarak güncellenecektir.

ANA ÖZELLİKLER

– Görevi gerçekleştirmek için en sevdiğiniz silahı kullanın, birçok silah türü oluşturulur ve her tür farklı bir ses kalitesi verir.
– Bu oyundaki göreviniz basit, ekranda beliren küpleri belirli bir sırayla kırmak için silahı kontrol etmeniz yeterli.
– Görev basit görünse de çok sabır gerektirir; hiçbir bloğu kaçırmamalısınız. Eğer ihlal edersen, ölürsün.
– Ritime meydan okuyun, her seviye atladığınızda daha hızlı tempolarla parçaların keyfini çıkarın, hiçbir anı kaçırmayın.
– Karmaşık şarkılar üzerinde arkadaşlarınızla yarışın, mükemmel kombinasyonları gerçekleştirmede elinizi deneme fırsatını yakalayın; Bunu yaparken puan büyük ölçüde artar.


İndir (80MB)

Artık indirmeye hazırsınız Beat Shooter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBadsnowball Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir