Beat Racing
Beat Racing

Beat Racing v1.7.7 APK + MOD (Sınırsız Para/Tanrı Modu) indir 2022


Arabanızı hareket ettirmek ve müziğin doğru ritmini yakalamak istiyorsanız Beat Racing'e bakın. Bu heyecan verici bir oyun ve aracınızla çekici seviyelerle dolu. Oyuncular bitiş çizgisine kusursuz bir şekilde ulaşmak için onları müziğin ritmine göre

Android Android Müzik
5 ( 233 puan )
Fiyat: $0
İsim Beat Racing
Yapımcı Badsnowball Limited
Tür Müzik
Boyut 69M
Versiyon 1.7.7
MOD Sınırsız Para/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Beat Racing is the most famous version in the Beat Racing series of publisher Badsnowball Limited
Mod Version 1.7.7
Total installs 10,000,000+
  • Sınırsız para;
  • Tüm müzikler ve arabalar açık.

  • Tanrı modu
  • Reklamsız


İndir (69M)

Arabanızı hareket ettirmek ve müziğin doğru ritmini yakalamak istiyorsanız Beat Racing’e bakın. Bu heyecan verici bir oyun ve aracınızla çekici seviyelerle dolu. Oyuncular bitiş çizgisine kusursuz bir şekilde ulaşmak için onları müziğin ritmine göre sorunsuz ve esnek bir şekilde kontrol edebilirler. Yeni ve güzel seviyelerin tadını çıkarmak için bu oyunu hemen cihazınıza indirin!

Yarış Yendi

MÜZİK KATILMAK İÇİN FAVORİ ARACINIZI SEÇEBİLİRSİNİZ

Beat Racing’e gelen oyuncular, oyunun müziğine göre ritmik sürüşün keyfini çıkarmak için en sevdikleri arabayı özgürce ve kolayca seçebilirler. Her aracın, oyuncuların zevk alabileceği ve birçok farklı şekilde hissedebileceği melodileri olacaktır. Basit bir oyun ile, ritmi en standart şekilde yakalamak için arabayı tutmak ve çekmek için hareketler yapmanız gerekir. Hiçbir melodiyi atlamayın, yoksa çabucak kaybedersiniz. O yüzden yaşadığın her an dikkatli ol. Birçok seviyeyi geçerek daha fazla ilgi duyacak ve onu fethetme arzusuna sahip olacaksınız.

Yarış Yendi

ÇOK SAYIDA ŞARKI SİZE BİR ÇOK SEÇİM İMKANI VERİR

Beat Racing size farklı tür ve tarzlara sahip 100’den fazla farklı şarkı sunacak. Oyuncular en çok çalmak istedikleri şarkıyı seçip arabalarıyla deneyimleyebilirler. Sadece bu değil, aynı zamanda yumuşak melodilerle eğlenceli ve canlı bir alanın keyfini özgürce yaşayabilirsiniz. Lütfen arabanızla yolculuk etmeyi sevdiğiniz bir şarkıyı hemen şimdi seçin!

ÇOKLU ENGELLER VE FARKLI HEDEFLERLE YÜZ

Beat Racing’e gelen oyuncular, yol boyunca birçok karmaşık zorlukla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Her mesafe, her zaman hareketinizi engelleyen bir engel olacaktır. Bu nedenle dikkatli, zihinsel olarak hazırlıklı olmalı ve bu tür durumları hızlı ve kolay bir şekilde ele almak için özel stratejilere sahip olmalısınız. Sorunsuz bitirme fırsatı ile en yetenekli ve güzel hamleleri yapmak için hızlı işlem becerilerinizi ve deneyiminizi kullanın.

Yarış Yendi

SEVİYELERİ OYNADIKTAN SONRA ALTIN ​​YILDIZLARI ELDE EDİN

Her ritmik yarıştan sonra bitiş çizgisine ulaşıp kazanırsanız programdan yıldızlar alacaksınız. Oyun ekranınız ne kadar etkileyici olursa, o kadar çok olası müşteriyi o kadar iyi alır. Aksi takdirde bu yıldızlar farklı seviyelere göre değerlendirilir. Her kişinin başka bir oynama şekli ve farklı bir hikayesi olacak, bu nedenle oyun ekranlarının sonuçları da çok farklı olacak.

SON DERECE GÖRÜNÜR VE GERÇEK ARAYÜZ

Üretici, bu oyunun arayüzünü canlı ve sofistike bir şekilde, gerçekçilik dolu, oyunculara başka bir dünyada kaybolmuş gibi hissettirecek şekilde tasarladı ve yarattı. Bu iki şeyin birleşimiyle, müzik dinlemek ve yarışmak. Her zamanki gibi harika. Sadece bu değil, arabalar da gerçek hayattaki resimler gibi çizilmiş ve yaratıcı. Onları beğeninize göre özelleştirebilmeniz için çeşitli renk ve stillerde gelirler.

Yarış Yendi

TERCİH ÖDEMEDEN KOLAYCA OYNAYIN

Tamamen ücretsiz bir oyun olduğu için özgürce ve özgürce oynama fırsatına sahip olacaksınız; Oyuncular istedikleri zaman indirebilirler. Sadece bu değil, bu oyun tüm izleyiciler içindir. Uyruk veya yaş konusunda herhangi bir kısıtlama veya gereklilik yoktur. Dünyada oldukça ünlü ve popüler, birçok insan tarafından güveniliyor. Getirdiği her gün daha fazla eğlence ve sürprizler yaşamak için arkadaşlarınızı veya ailenizi Beat Racing’e tanıtmalı ve davet etmelisiniz.

EĞLENCE ÖZGÜRLÜĞÜ VE ANLAMLI MÜZİK GÖSTERİMLERİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Güzel oyun ve garip ve çekici özelliklerle dolu olması sayesinde oyuncuların tüm melankolilerini unutmasına, gülümsemesine ve daha fazla ruha sahip olmasına yardımcı oldu. Oyunda ortaya çıkan şarkılar aracılığıyla bu olağanüstü hayatın anlamını hissedeceksiniz. Daha farklı müzikleri tanıyacak ve tanıyacak, müzik anlayışınızı genişletecek ve şarkı söyleme seviyenizi artıracaksınız. Güzel melodik müzikle, sesinizi özgürce dinlemek için şarkı söyleme fırsatına sahip olacaksınız.

Yarış Yendi

Ayrıca bu, birçok farklı özellik eklemek ve arabaların modernliğini yükseltmek için her ay düzenli olarak güncellenen bir oyundur. Oyunun getirdiği heyecan verici ve ilginç şeyleri keşfetmek için hemen katılmadan artık tereddüt etmeyin ve tereddüt etmeyin.


İndir (69M)

Artık indirmeye hazırsınız Beat Racing ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBadsnowball Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir