Beat.ly
Beat.ly

Beat.ly v2.15.10532 APK indir (Premium) 2022


Beat.ly APK kendilerine harika bir video düzenleyebilecek video yaratıcılarını destekleyen bir uygulama olacak. Çalışmanızın video düzenleme ve kesme işlemleri ile ilişkilendirilmesi gerekecekse bu son derece uygun bir uygulama olacaktır. Uygulamaya

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 67 puan )
Fiyat: $0
İsim Beat.ly
Yapımcı Beat.ly
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 63MB
Versiyon 2.15.10532
MOD Premium
Orjinal Google Play
Beat.ly is the most famous version in the Beat.ly series of publisher Beat ly music video maker with effects Ltd
Mod Version 2.15.10532
Total installs 50,000,000+

Beat.ly APK kendilerine harika bir video düzenleyebilecek video yaratıcılarını destekleyen bir uygulama olacak. Çalışmanızın video düzenleme ve kesme işlemleri ile ilişkilendirilmesi gerekecekse bu son derece uygun bir uygulama olacaktır. Uygulamaya gelince, kullanıcılara temelden gelişmişe kadar video düzenlemeyi destekleyebilmek için benzersiz özellikler sağlanacak.

Beat.ly – Efektli Müzik Videosu Oluşturucu Beat.ly – Efektli Müzik Videosu Oluşturucu

MÜZİK İÇİN DOĞRU VİDEO ETKİLERİ

Mükemmel bir video ile izleyiciler genellikle görseller ve müzik kombinasyonunu değerlendirecektir. Bu nedenle, video editörlerinin son derece makul olması için videonun görsel kısmını sesli kısımla koordine etmesi gerekecektir. Bu uygulama ile kullanıcılara, düzenlemeniz, görüntüleri ve sesi tam bir videoda birleştirmeniz için özellikler, özel hareketli efektler sağlanacaktır.

BİR FOTOĞRAF DİZİSİNİ VİDEOYA DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN HAREKET EFEKTİLERİ EKLE

Ayrıca güncel video türleri ile sürekli aksiyon ile belirli bir anı filme almanıza gerek kalmayacak. Bunun yerine, benzersiz bir video oluşturmak için farklı görüntüleri tamamen birleştirebilir ve geçişler ekleyebilirsiniz. Ancak editörlerin, görüntülerin geçiş efektlerinin gerçekten özel, benzersiz, pürüzsüz olması gerektiğini ve bu uygulamanın size bu konuda yardımcı olabileceğini akıllarında tutmaları gerekecek.

Beat.ly – Efektli Müzik Videosu Oluşturucu Beat.ly – Efektli Müzik Videosu Oluşturucu

MÜZİĞİ VİDEO İLE KARIŞTIRIN

Ancak bazen editörler, canlı kaydedilmiş sesle gelmeyecek videolarla sorun yaşayabilir. Editörlerin videonun iletmek istediği mesajı anlamaları gerekecek ve ardından doğru anlama sahip bir müzik parçası bulmaları ve eklemeleri gerekecek. Daha sonra resim kısmı ile müziği birleştirme özelliği hızlı bir şekilde çözülebilecektir. Ardından videonuz görüntüden sese mükemmel hale gelecektir.

DOSYA OLUŞTURMAK İÇİN VİDEOLARI KAYDET

Düzenlenen videonuzu yanlış yere kaydederken sorun yaşadığınızı varsayalım. Ve bu sorun videoyu kaybetmenize yol açacaktır; Bir dahaki sefere ihtiyacınız olduğunda, videoyu bulmak son derece zor olacak. Ardından uygulama, kullanıcıların videoları kaydedebileceğiniz kendi öğelerini ve dosyalarını oluşturmalarına olanak tanır. Her dosya için videonun konusuna göre bir isim verin ve sonraki aramalarda kolay gelsin.

Beat.ly – Efektli Müzik Videosu Oluşturucu Beat.ly – Efektli Müzik Videosu Oluşturucu

ESNEK VİDEO PAYLAŞIM OLANAKLARI

Bununla birlikte, bir video düzenleme uygulamasının sahip olması gereken önemli özelliklerden biri de kesinlikle video paylaşabilme özelliği olacaktır. Beatly APK ile kullanıcılar, video kalitesini etkilemeden Instagram, YouTube, Whatsapp, Facebook gibi popüler uygulamalara video aktarabilecekler. Ardından, düzenlenen videolar, zaman kaybından ve diğer uygulamalara gönderilmesi yerine doğrudan diğer uygulamalarla paylaşılabilir.

Profesyonel düzenleme özellikleri gerektiren bir video düzenleme uygulaması mı arıyorsunuz? O halde Beat.ly APK aradığınız uygun bir uygulama olacaktır. Bu uygulama ile temel video düzenleme özelliklerinden, videolara müzik ekleme, geçiş efektleri, doğrudan video paylaşımı gibi gelişmiş özelliklere kadar destekleneceksiniz… Herkes için harika bir video düzenleyici deneyimi yaşamaya çalışın.


İndir (63MB)

Artık indirmeye hazırsınız Beat.ly ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir