Beat Fire
Beat Fire

Beat Fire v1.1.99 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Müziği ve oyunları aynı anda seviyor musunuz? Öyleyse neden ritim tabanlı oyunları denemiyorsunuz? Bunlar, oyuncunun oyunu ilerletmek için bazı etkileyici eylemler gerçekleştirirken müziğin keyfini çıkarmasına izin veren oyunlardır. Ayrıca, bu türün

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 585 puan )
Fiyat: $0
İsim Beat Fire
Yapımcı Adaric Music
Tür Müzik ve Ses
Boyut 39MB
Versiyon 1.1.99
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Beat Fire is the most famous version in the Beat Fire series of publisher
Mod Version 1.1.99

İndir (39MB)

Müziği ve oyunları aynı anda seviyor musunuz? Öyleyse neden ritim tabanlı oyunları denemiyorsunuz? Bunlar, oyuncunun oyunu ilerletmek için bazı etkileyici eylemler gerçekleştirirken müziğin keyfini çıkarmasına izin veren oyunlardır. Ayrıca, bu türün birçok farklı varyasyonu vardır, bu da bu tür oyunları çeşitlendirir ve oyuncular en çok sevdikleri varyasyonu deneyimleyebilir. Beat Fire APK adlı böyle bir oyun, oyuncular için yeni ve heyecan verici bir oyun yaratmak için müzikle birlikte silahları kullanır. Bu oyun şu anda 5 milyondan fazla indirildi, bir süre sonra piyasaya çıktıktan sonra hatırı sayılır bir sayı. Ve sürekli olarak oyuncuya getirdiği birçok olumlu yorum ve deneyim alıyor. Oyun sizler için en iyi ritim tabanlı oyunlardan biri olacaktır.

beat fire apk indir modkiwi com 1

Beat Fire SİZİN için uygun bir müzik şöleni yaratır

Oyunun oynanışı, oyunculara büyük bir müzik kütüphanesi sunuyor ve her şarkı oyuncu için bir meydan okuma olacak. Bu oyunun içindeki zorluk, renkli ve canlı fayansları düşürmek için müziğin melodisini kullanmaktır. Oyuncular zamanı kalibre etmeli ve kaybolmadan önce üzerlerine dokunmalıdır. Oyuncu ıskalar ve ekrandan düşmesine izin verirse, meydan okuma başarısız olur ve sona erer. Oyuncu mücadeleyi en yüksek puanlarla tamamladığında, oyuncu mücadeleden cömert bir ödül alacak. Meydan okuma sırasında, oyuncu fayanslara sabit bir hızda vurursa, melodinin sesini en yüksek doğrulukta duyacaktır. Bu oyunun tadını çıkarırken oyuncunun rahatlamasına yardımcı olurken oyuncu için yeni bir deneyim yaratacaktır.

Dünya çapında Epik şaheserler bulun

Oyun mükemmel grafiklere sahip, arka plan olarak siberpunk renkleri kullanıyor ve oyuncu her dokunduğunda karoları kırmak için benzersiz, güzel tasarlanmış silahlar kullanıyor. Evet, bu oyun simülasyon oyunları çekmek gibidir, ancak tamamen yeni bir oyun yaratmak için ritim tabanlı türle birleşir. Oyuncuların bile karoları doğru bir şekilde kırmak için dokunmaları gerekmez; fayansları yok etmek için silahın artı işaretini tutabilir ve hareket ettirebilirler. Tutulduğunda, oyuncuların aynı anda birden fazla karoyu kırmaları için silah sürekli ateş moduna geçecektir. Oyun ayrıca silah animasyonunu daha gerçekçi hale getirmek için bazı fiziksel mekanikler uygulayacak.

beat fire apk indir modkiwi com 2

10+ harika Görünüm ve Silah

Bu oyunun zorluğu zorluk bakımından çok çeşitlidir ve her meydan okuma bile oyuncunun refleks becerilerine meydan okumak için üç farklı seviyeye sahip olacaktır. Her zorluk seviyesi, düşme hızı karosunu artıracak ve oyuncu mücadeleyi en yüksek seviyede tamamlarsa, onlar için birçok ödül olacaktır. Zorlukların çeşitliliğinin yanı sıra oyun, silahlarda da çok çeşitlidir. Oyun, oyuncular için küçükten büyüğe, hepsi mevcut olan çeşitli silahlara sahiptir. Oyuncular, zorluklardan elde edilen ödülleri kullanarak yeni silahların kilidini açabilir. Her silah da renkli ve güzel görünümlerle karşımıza çıkacak. Oyuncular, silahların kilidini açmak için ödülü kullanmanın yanı sıra, deneyimlemek için yeni şarkıların kilidini de açabilir.

Şarkı kitaplığı çok büyük ve piyasada trend olan popüler şarkılar bile var. Hatta bu oyunda geçmiş dönemlere ait bazı ünlü şarkılardan da bahsedilecektir. Ana sayfada, müzik tarihinde var olan temel şarkılar olacak. Oyuncular için EDM, Rock, Pop vb. gibi gelişmiş bir bölüm de bulunmaktadır. Hatta oyuncuların favori şarkılarını hızlıca seçmeleri için bir arama motoru olacak. Ancak, kilitlenecek şarkılar ve oyuncular, oyuncuların kazandığı ödüllerle şarkıların kilidini açmalıdır. Kilidi açtıktan sonra, oyuncular bunları favori olarak işaretleyebilir ve ana sayfada istedikleri zaman keyfini çıkarabilirler. Yer imi eklendikten sonra tüm şarkılar otomatik olarak ana sayfada görünecek ve ilk sıra oyuncular içindir.

beat fire apk indir modkiwi com 3

Tek dokunuşla kontrol, oynaması kolay

Oyun aynı zamanda çok çeşitli oyun içi modlar olacak ve varsayılan modun yanı sıra oyuncular diğer oyun modları aracılığıyla da becerilerini geliştirebilecekler. Her oyun modunun kendi kuralları olacak ve oyuncuların birçok ödül alabilmek için en iyi başarılarla tamamlamaları gerekiyor. Bazı modlar reflekslerinizi eğitmenin bir yöntemi olarak da görülebilir. Bu modlar, karoların düşme hızını kademeli olarak artıracak ve bittiğinde, oyuncunun en iyi performansını rekor olarak alacak ve bu rekor seviyesine göre ödüller verilecektir.

Bu oyunda ayrıca oyuncuların deneyimleyebileceği çok şey var ve ayrıca oyuncuların deneyimlemesi için her hafta yeni şarkıları düzenli olarak güncelleyecek. Tüm yeni şarkılar veya çok sevilenler, oyuncular için hemen ana sayfada yayınlanacaktır. Oyun ayrıca, oyuncuların bu oyunda daha da ilerlemesi için sayısız ödülle birlikte birçok farklı türde zorluklara sahip olacak. Müziği seviyorsanız ve refleks becerilerinizi test etmek istiyorsanız, “Beat Fire” sizin için mükemmel bir oyun olacaktır.


İndir (39MB)

Artık indirmeye hazırsınız Beat Fire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir