Beat Fire
Beat Fire

Beat Fire v1.1.94 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Beat Fire, oyuncuların iyi şarkıların keyfini çıkarırken ortaya çıkan öğeleri doğru şekilde vurduğu bir ritim oyunudur. Oyunun her bileşeninin bilmeniz gereken kendine has özellikleri ve kullanımı vardır ve zamanla refleksleriniz artacak ve birçok fa

Android Android Müzik
4 ( 363 puan )
Fiyat: $0
İsim Beat Fire
Yapımcı Adaric Music
Tür Müzik
Boyut 46M
Versiyon 1.1.94
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Beat Fire is the most famous version in the Beat Fire series of publisher Adaric Music
Mod Version 1.1.94
Total installs 10,000,000+

İndir (46M)

Beat Fire, oyuncuların iyi şarkıların keyfini çıkarırken ortaya çıkan öğeleri doğru şekilde vurduğu bir ritim oyunudur. Oyunun her bileşeninin bilmeniz gereken kendine has özellikleri ve kullanımı vardır ve zamanla refleksleriniz artacak ve birçok farklı zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, her şarkının seçebileceğin birden fazla zorluk seviyesi vardır ve daha fazla şarkının ve diğer öğelerin kilidini açmaya devam etmek için jeton kazanabilirsin.

ETKİLEYİCİ RİTİMLER DÜNYASINA GİRİN

Beat Fire’ı deneyimlediğinizde, üstesinden gelmeniz gereken birçok hit şarkı ve zorluk bulabileceğiniz bir ritimler dünyasına gireceksiniz. Oyundaki ortam, yumuşak parlak renkler ile basittir ve birçok farklı nesnenin tercihlerine uygundur. Aynı zamanda, her seviye, elementler yukarıdan düştüğünde ve onları vurmanızı gerektirdiğinde size yeni bir deneyim sunar.

Bu oyundaki zorluklar, farklı şekillerde üstten düşen unsurlardır ve onları vurmak için bir silahınız olacak. Aynı zamanda oyundaki göreviniz gayet basit: sola ve sağa hareket etmek için silahın merkezini kontrol edeceksiniz. Silahın hedefine bir element her düştüğünde, vurulacak ve bunu görünen her şeyle yapacaksınız. Hiçbir öğeyi atlamadan bölümün sonuna kadar ateş edeceksiniz.

Beat Fire – Edm Gun Müzik Oyunu Beat Fire – Edm Gun Müzik Oyunu

AŞIMASI GEREKEN BİRÇOK ZORLUK

Beat Fire gibi ritim oyunları söz konusu olduğunda, oyuncular için birçok zorluk olacaktır. İlk faktör, herhangi bir unsuru kaçırmanız ve bunun sonucunda oyunu durdurmak zorunda kalmanızdır. Ayrıca oyundan beklenmedik bir yardım alırsanız aşağıdaki soruna kadar bu seviyeye devam edebilirsiniz. Ayrıca zamanla düşen elementlerin sayısı da değişecek ve adapte olmakta zorlanacağınız zorluk da cabası.

Bahsetmemiz gereken ikinci faktör, her seviyede çekim yapmanız gereken öğelerin çeşitliliğidir. Spesifik olarak, kontrol ettiğiniz silahın merkeziyle yaklaşık olarak aynı boyutta bir kare bulacaksınız, ancak bazen onları doğru şekilde vurmanızı gerektiren daha ince öğeler görünecektir. Aynı zamanda, oyuncunun öncü faktörüne çarptığında, kuyruk kaybolana kadar onu tutmak zorunda kaldığı, şüphesiz kuyruklarla vazgeçilmez unsurlar olacaktır.

Üçüncü öğe genellikle aldığınız ve daha sonra kilidini açtığınız her şarkıda görünür. Her şarkının ekranın üst kısmında yer alan bir ilerleme çubuğu vardır ve çubuk dolduğunda seviye hemen ardından sona erer. Aynı zamanda, bir şarkı için farklı zorluk seviyeleri ve çoğu zaman kolaydan zora doğru üç zorluk seviyesi de bulabilirsiniz. Bu nedenle, her bir zorluğa karşılık gelen müziğin uzunluğu ve çekilecek unsurlar daha fazla görünecek ve oyuncudan beceri gerektirecektir.

Beat Fire – Edm Gun Müzik Oyunu Beat Fire – Edm Gun Müzik Oyunu Beat Fire – Edm Gun Müzik Oyunu

BİRÇOK MUHTEŞEM SİLAHIN VE YENİ ŞARKILARIN KİLİDİNİ AÇIN

Beat Fire’da bir seviyeyi tamamladığınızda, zamanla artan belirli bir miktar para alacaksınız. Özellikle, seviyeleri tamamlamak için zaman harcayacak ve yeni şarkıların kilidini açmak için para biriktireceksiniz. Listelerdeki birçok popüler şarkı sizi bekliyor ve elbette hepsi beklenmedik bir zorluk getiriyor. Ayrıca silahınızın kaplamasını da değiştirebilirsiniz ve nişan alma noktası seçtiğiniz kaplamaya göre değişir.


İndir (46M)

Artık indirmeye hazırsınız Beat Fire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAdaric Music

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir