Beat Blade
Beat Blade

Beat Blade v3.6.0 APK (Sınırsız Para) indir 2022


VR oyunları konusunda tutkuluysanız, mutlaka Beat Saber adlı bir simülasyon oyununa katıldınız. Oyuncular saman bıçaklarını kullanacak ve eğik çizgiyi döndürmek için sallanacak neon küpler size doğru geliyor. Ayrıca, bugünün en sıcak fon müziğini de

Android Android Müzik
5 ( 367 puan )
Fiyat: $0
İsim Beat Blade
Yapımcı BattleCry HQ Studio
Tür Müzik
Boyut 120MB
Versiyon 2.4.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Beat Blade is the most famous version in the Beat Blade series of publisher BattleCry HQ Studio
Mod Version 2.4.5
  • Sınırsız para;
  • Tüm silahlar açık;
  • Satın alınan ücretli Blade Pass ve devre dışı bırakılmış reklamlar;
  • Reklam görmeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.


İndir (120MB)

VR oyunları konusunda tutkuluysanız, mutlaka Beat Saber adlı bir simülasyon oyununa katıldınız. Oyuncular saman bıçaklarını kullanacak ve eğik çizgiyi döndürmek için sallanacak neon küpler size doğru geliyor. Ayrıca, bugünün en sıcak fon müziğini de kullanıyor. Müzikli ve renkli VR teknolojisi sayesinde bu oyun büyük ses getirdi. Beat Blade APK Dash Dance bu oyunun mobil versiyonudur. VR mekanizmasını kullanmamasına rağmen, benzersiz bir çekicilik getirmek için değişiklikler var. Bir Ninja’yı seviyor musun? Sonsuz bir koşu oyunu oynamak ister misin? İdollerden gelen müziğin keyfini çıkarmak için sabırsızlanıyor musunuz? Hepsi bu oyunda toplandı.

beat blade apk indir modkiwi com 1

Mükemmel grafikler, bağlamdan animasyona benzersiz tasarım

Bu, insanların bu oyuna ilgi duymasını sağlayan ilk noktadır. Beat Blade: Dash Dance, hemen hissetmek isteyeceğiniz son derece benzersiz bir hareketli platform tasarladı. Örneğin, Beat Saber’da hareketsiz duracak ve her şeyin size hızla yaklaştığını hissedeceksiniz. Oyunda – Dash Dance, oyuncular sürekli olarak ilerleyecek ve engelleri aşacaktır. Duygu farkı, vasat değil, daha benzersiz bir deneyim getirecektir.

Oyun, ayarını popüler Cyberpunk temasıyla tamamen aynı şekilde tasarlayacak. Oyunun renkleri, neon efektli parlak renklerin birleşimi olacak. Bu sayede oyuncu, gelecekteki bir dünyaya dalmış gibi hissedecek. Ayrıca, bu aslında bir müzik oyunudur, bu yüzden deneyimi en üst düzeye çıkarmak için bir kulaklık kullanmanız gerekir. Hızlı bir tempo, çekici sesler ve benzersiz görüntülerle kendinizi oyuna kaptırmak için gerçek dünyayı geçici olarak unutacaksınız.

beat blade apk indir modkiwi com 2

Görsel efektler oyun sürecine yardımcı olur

Aynı türdeki diğer oyunlara kıyasla görsel efektler de bu oyunun öne çıkan özelliklerinden. Hareket ettiğinizde karakterinizin gerçek bir Ninja olarak koştuğunu göreceksiniz. Oyuncular, müziği eşleştirmek için her adımı kolayca hissedecekler. Bu sayede hislerinize göre kolayca ritim yakalayabilirsiniz. Bu, bazen tam olarak hangi yöne hareket edeceğinizi bilmek için ekrana bakmanız gerekmediği anlamına gelir.

Ayrıca, bir vuruş yapmaya başladığınızda, Ninja’nın ellerinden yayılan ışık efektleri olacaktır. Son derece uygun ve şarkının temposuna uyuyor. Bu sayede oyuncu, hareket sırasında gecikmeden kararlı bir şekilde harekete geçecektir. Daha sonra müziğin temposu arttığında oyunun gidişatına kolayca ayak uydurabilirsiniz.

beat blade apk indir modkiwi com 3

Maksimize edilmiş, esnek hareket + müziğe odaklanan

Belirtildiği gibi, Beat Blade: Dash Dance, karakterlerin animasyon hareketlerini tasarlamada çok başarılı. Temple Run’a aşık olduysanız, bu oyun kesinlikle sizi tatmin edecek. Oyunda Ninja’yı kontrol etmek için ekrana basılı tutup sürüklemeniz yeterli. Serbest bırakırsanız, karakter ekranın tam ortasında düz bir şekilde koşmaya devam edecektir. Bu mekanizma sayesinde önünüzde herhangi bir engel olmaması durumunda ellerinizi biraz rahat bırakabilirsiniz. Ancak bir engel belirdiğinde ekrana hızlıca dokunmanız ve kontrolü yeniden kazanmanız gerekiyor.

Oyunda meydan okuma oldukça kolaydır. Vuruşlara dikkat etmeniz gereken iki şey var ve parkurlar boyunca dönüşümlü olarak engeller ortaya çıkıyor. Engelleri aşmanız ve tüm vuruşları kesmeniz gerekiyor. Bu iki şey aynı anda manipüle edilmelidir. Bir engelle karşılaşırsanız ve bir ritmi kaçırırsanız kaybedersiniz. Bu zorluktan dolayı oyun sonsuz değildir, ancak bir durağı olacaktır. Genellikle, şarkının zorluğuna bağlıdır. Şarkı ne kadar uzun ve tempo ne kadar hızlı olursa, tamamlanması o kadar zor olur. Bu nedenle, en iyi eğlence deneyimini elde etmek için şarkıyı ve seviyenize uygun seviyeyi seçin.

beat blade apk indir modkiwi com 4

Haftalık düzenli güncellemelerle birlikte karakterin silahları

Oyundaki karakterler, ekranda görünen vuruşları kesmek için bir silah kullanacak. Aslında bu sadece dekoratif bir eşya ama harika bir etkisi var. Tipik ninja kılıcı türünü uzun süre kullanan oyuncular sıkılacaktır. Silahlarda ufak bir değişiklikle oyunun ilerleyişini daha iyi hissedebiliyorlar. Ayrıca Beat Blade: Dash Dance’de her hafta iyileştirmeler, yenilikler, düzenli güncellemeler olacak. Şu anda oyun, karakter için henüz yeni modeller yayınlamadı. Hala Ninja oynamak zorundasınız, ancak gelecekte farklı olabilir. Oyun, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için yavaş yavaş gelişiyor. Lütfen çevrimdışı olarak olumlu değişiklikleri bekleyin.


İndir (120MB)

Artık indirmeye hazırsınız Beat Blade ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir