Bear Bakery
Bear Bakery

Bear Bakery v1.2.10 APK (Ücretsiz Ödüller/VIP) indir


Bear Bakery Mod APK'da, insanlar kendi ayı temalı fırınlarını işleten boş fırın kralı haline gelebilirler. Müşterilere tatlılar, atıştırmalıklar ve diğer ikramları pişirin ve sunun ve kazançlarınızı fırınınızı güncellemek için kullanın. Taleplerini y

Android Android Oyun
4 ( 890 puan )
Fiyat: $0
İsim Bear Bakery
Yapımcı mafgames (Idle Games Tycoon Games)
Tür Oyun
Boyut 67.68 M
Versiyon 1.2.10
MOD Müşteri Hareket Hızı, CD Yok, Ücretsiz VIP
Orjinal Google Play
Bear Bakery is the most famous version in the Bear Bakery series of publisher mafgames (Idle Games, Tycoon Games
Mod Version 1.2.10

İndir (67.68 M)

Bear Bakery Mod APK‘da, insanlar kendi ayı temalı fırınlarını işleten boş fırın kralı haline gelebilirler. Müşterilere tatlılar, atıştırmalıklar ve diğer ikramları pişirin ve sunun ve kazançlarınızı fırınınızı güncellemek için kullanın. Taleplerini yerine getirerek ve çevrimiçi işinizin büyüdüğünü görerek tüketicilerinizi mutlu edin! Kolay ama bağımlılık yapan bir oyunla Bear Bakery , uzun yıllar boyunca harika bir oyundur.

bear bakery merge tycoon 2

Bear Bakery, Main Street ile Baker’s Boulevard’ın köşesinde küçük, rahat bir dükkandır. Bear Bakery‘nin hayatı ekmektir! Bear Bakery her gün birkaç somun ekmek yapar, ikincisi öncekinden çok daha iyidir. Bear Bakery, tüketicilerin tam olarak neyi sevdiğini bilir ve her bir gereksinimlerini karşılar. Müşterilerin farklı kişilikleri ve tercihleri vardır, bu nedenle Bear Bakery çok sayıda ekmek somunu elde edilmesini sağlar. Bear Bakery’de çeşitli motiflerin yer aldığı bir pop-up mağazası da bulunmaktadır. Bear Bakery, sınırlı süreli bir satış için özel bir somun ekmek tarifi sunuyor. Acele edin ve yalnızca Bear Bakery‘nin pop-up mağazasından satın alınabilen sınırlı sürüm mobilyaları kaybetmeyin!!!

bear bakery merge tycoon 3

Yemek caddesinden küçük bir dükkanla başlıyorsunuz ve kişisel fırınınızı çalıştırmaya başlıyorsunuz. Daha fazla somun ekmek satarken, piyasada yepyeni ekmeklerin kilidini açabilirsiniz, eğer hepsini yükseltmek isterseniz bu olabilir. Daha fazla ekmek sunmak ve daha iyi para kazanmak için dükkanınızı güncellemeniz mümkündür. Bear Bakery, özellikle somun ekmek veya fırınlama gibi boş oyunları seven insanlar için harika bir çevrimiçi oyundur. Kolay ama bağımlılık yapan oyun, sevimli ve renkli görseller. Rahatlamak ve oynamak için yeni bir oyun arıyorsanız, Bear Bakery denemeye değer.


İndir (67.68 M)

Artık indirmeye hazırsınız Bear Bakery ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanmafgames (Idle Games, Tycoon Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir