Beam Of Magic
Beam Of Magic

Beam of Magic v1.16.3 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Beam of Magic – Roguelike RPG, heyecan verici ve çekici bir aksiyon temasına sahip bir rol yapma oyunudur. En cesur savaşçılardan biri olun ve yolculuğunuza hemen başlayın.

Android Android Aksiyon
4 ( 409 puan )
Fiyat: $0
İsim Beam of Magic
Yapımcı Zillion Whales
Tür Aksiyon
Boyut 135MB
Versiyon 1.16.3
MOD Sınırsız para
Orjinal Google Play
Beam of Magic is the most famous version in the Beam of Magic series of publisher Zillion Whales
Mod Version 1.16.3
Total installs 100,000+

Aksiyon oyunlarına benzer, ancak bu sefer üretici, size en iyi oyun alanını sunmayı vaat eden birçok farklı özelliğe sahip tam sürümü yarattı. Oyun sizi birçok gizemin sizi beklediği heyecan verici bir fantezi dünyasına götürecek.

Sihir Işını – Roguelike RPG

BİR DİZİ YENİ KRALLARI KEŞFEDİN VE DÜŞMANLARLA MÜCADELE EDİN

Diğer sıkıcı atış oyunlarından farklı olarak, Beam of Magic – Roguelike RPG, size sürekli olarak birçok benzersiz deneyimle dramatik anlar getiriyor. Oyuncular farklı topraklara maceraya atılacak ve içlerinde gizlenen karanlık güçlerle yüzleşecekler. Her zaman dünyanızı takip etmenin ve yutmanın yollarını arıyorlar, bu yüzden bölgenizi kötülerden korumak için şimdi ayağa kalkıp savaşmanız gerekiyor. Göreviniz, güçlü saldırılar gerçekleştirmek ve onları yenmek için hızla avlanmak ve nerede olduklarını bulmak.

Sihir Işını – Roguelike RPG

SAVAŞ TECRÜBESİ KAZANIRKEN BÜYÜK HARİTADAN İZLEYİN

Oyunun başında, Beam of Magic – Roguelike RPG, rahatça gözlemlemeniz ve savunmanız için size büyük bir harita sağlayacaktır. Düşmanlar size her yönden saldırabilir, bu yüzden her zaman hazır olduğunuzdan emin olun. Ek olarak, onlarla başa çıkmayı kolaylaştırmak için, düşman birliklerinin sayısı çok olduğundan ve hepsini hızlı bir şekilde yenmezseniz etrafınız sarılacağından, savaşa size katılmaları için daha fazla arkadaş davet etmelisiniz. Daha sonra oyun ekranı daha karmaşık olacak ve meydan okuma ne kadar yüksek olursa, meydan okuma o kadar yüksek, savaşmak için çeviklik becerileri ve iyi manipülasyon uygulamanızı gerektirecektir.

Sihir Işını – Roguelike RPG

BÜYÜK PATRONLARI YENMEK İÇİN KAHRAMANINI YÜKSELT

Kazanmak basit değil, ancak birçok farklı dövüş tekniği kullanmanız gerekiyor. Oyun sistemi, tehlikeli, aptal canavarları yenmek için savaşçılarınızı daha yüksek hasarla daha güçlü hale getirmek için seviye atlama özelliğini güncelleyecektir; gittiğiniz her yer yeni bir silah ekipmanı olacak. Ek olarak, büyük patronları öldürürken, oynarken heyecan verici bir his yaratan çekici ödüller alacaksınız. Ek olarak, Beam of Magic – Roguelike RPG, oyuncuların deneyimini geliştirmek için oyuna sürekli olarak eksiklikler ekler.

Sihir Işını – Roguelike RPG

ANA ÖZELLİKLER

  • Yeni topraklara heyecan verici bir maceraya atılın ve barışı korumak için kötülüğe karşı savaşa katılın
  • Basit bir oyunla düşmanları izlemek için haritayı gözlemleyin, yolunuza çıkan tüm düşmanları yok etmenin bir yolunu bulun
  • Dramatik ve çekici bir oyun alanı oluşturmak için zorludan kolaya kadar birçok zorlukla dövüş becerilerinizi geliştirin
  • Kahraman ve silah sistemiyle çeşitlendirin, düşmanı yenmek için en güçlü olmak için savaşçınızı yükseltin
  • Güzel grafikler ve canlı sesi birleştiren birçok benzersiz özellik sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.


İndir (135MB)

Artık indirmeye hazırsınız Beam of Magic ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir