Beach Buggy Racing 2
Beach Buggy Racing 2

Beach Buggy Racing 2 v2022.02.07 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Beach Buggy Racing 2, dünya çapındaki efsanevi yarışçılarla büyük bir yarış savaşı başlatıyor. Sadece sıradan arabalara değil, garajınızda yatan en klasik ve lüks arabalara da sahipsiniz. Sadece bu değil, sınırsız yarış tutkusuna hizmet etmekle kalmı

Android Android Yarış
4 ( 799 puan )
Fiyat: $0
İsim Beach Buggy Racing 2
Yapımcı Vector Unit
Tür Yarış
Boyut 178M
Versiyon 2022.02.07
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Beach Buggy Racing 2 is the most famous version in the Beach Buggy Racing 2 series of publisher Vector Unit
Mod Version 2022.02.07
Total installs 10,000,000+

Beach Buggy Racing 2, dünya çapındaki efsanevi yarışçılarla büyük bir yarış savaşı başlatıyor. Sadece sıradan arabalara değil, garajınızda yatan en klasik ve lüks arabalara da sahipsiniz. Sadece bu değil, sınırsız yarış tutkusuna hizmet etmekle kalmıyor, oyunculara akıllı, çok yetenekli kontrol altında bir ordu da veriyoruz. Uluslararası turnuvalarda şampiyonluklar kazanmanıza yardımcı olabilirler mi?

Plaj Arabası Yarışı 2

Cadılar Bayramı’nda Lavabo

Bir Cadılar Bayramı sezonu gelmek üzere ve Beach Buggy Racing 2 sizi şenlikli bir versiyonla karşılıyor. King Happy geri döndü ve özel gününüzde size çok fazla neşe getirmek için eskisinden çok daha iyi olacağına söz veriyor. Sadece bu da değil, saatlerce oturmak zorunda kalmadan envanter merakınız ve keşfiniz için açılmaya hazır olduğunda anında iletme bildirimleri ayarlamanıza izin veriyoruz.

Plaj Arabası Yarışı 2

KENDİ ÖNEMLİ EKİBİNİZİ OLUŞTURUN

Burada durmayan Beach Buggy Racing 2, sürücü edinme özelliği ile her zaman oyuncuları tercih eder. Bir dövüşte savaşı başka bir güçlü yarışçıya kaybederseniz, hepsini inşa edilen ölümsüz orduya satın alabilirsiniz. Ayrıca o orduya güç katmak, fethetmenizi bekleyen yepyeni tanklar. Pizza dağıtım vagonları bile çok güzel güncelleniyor.

Plaj Arabası Yarışı 2

GÜNLÜK, HAFTALIK SAVAŞ

Çeşitli benzersiz ve çeşitli oyun modları, dünyanın her ülkesinden 6’ya kadar diğer sürücü ile günlük, haftalık olarak düzenlenen savaşlar da dahil olmak üzere size unutulmaz deneyimler sunar. Oyuncunun belirlediği ilk stratejiye müdahale eden piste hakim olan birçok engelden geçmeniz gerekecek. Ayrıca, kaynaklar açısından zengin ormana hükmetmek için iki kaplan yarışırken son derece yoğun bire bir yarışlara katılma fırsatınız da var.

Plaj Arabası Yarışı 2

KLASİK, MODERN ARABA KOLEKSİYONU

Maceranız, kendisine bakan herkesin sahibinin tasarım yeteneğine ve özel zevkine hayran olmasını sağlayan benzersiz, türünün tek örneği yarış arabaları olmadan tamamlanamaz. Beach Buggy Racing 2, diğer birçok benzer oyun gibi size araba özelleştirme özelliği sunar. Ancak, kaplan çizgileri, puantiyeler ve hatta kafatasları gibi benzersiz çıkartma setlerinin yanında son derece tuhaf metalik, gökkuşağı ve mat boya renklerine sahip olduğunuzda haykırmak zorunda kalacaksınız. Görkemli garajdaki araba koleksiyonuna kişisel bir dokunuşla hayran kalın.

Plaj Arabası Yarışı 2

BİR STRATEJİ SETİ İLE YÜKSELTİN

Beach Buggy Racing 2, her nefes kesen anı sadece sizin için getirmek için 3D grafik sistemi ve mükemmel fizik motoru ile bir off-road kart yarış oyunu olarak bilinir. Minik ellerinizin arasında duran bir konsol oyunu gibi. “Zincir Yıldırım”, “Donut Lastikleri” gibi klasik yarış formülleriyle daha fazla strateji katmanı eklemek için 45’ten fazla Güçlendirme ile kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz.

UCUZ ADAM MACERASI

Vahşi alanlardan veya harika manzaralardan geçerek dünyayı dolaşacaksınız. Mısır piramitlerini ziyaret etmeyi hayal ediyorsanız, ne bekliyorsunuz? Sizi buraya yönlendirmemiz için hemen yarışa başlayalım mı? Sadece bu değil, ejderhaların ziyaret ettiği kaleler de etkileyici yerler ve hatta uzaylı laboratuvarlarıdır.


İndir (178M)

Artık indirmeye hazırsınız Beach Buggy Racing 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir