Be The Judge
Be The Judge

Be The Judge v1.5.16 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Be The Judge, oyuncuların yargılama gerektiren durumları bulacağı ve bu eylemlerin nedenlerini bulacağı bir bulmaca oyunudur. Gerekli bilgilerden, doğru ve adil olduğunu düşündüğünüz uygun kararı verecek olan siz olacaksınız. Aynı zamanda oyuncuların

Android Android Bulmaca
4 ( 695 puan )
Fiyat: $0
İsim Be The Judge
Yapımcı Matchingham Games
Tür Bulmaca
Boyut 140MB
Versiyon 1.5.16
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Be The Judge is the most famous version in the Be The Judge series of publisher Matchingham Games
Mod Version 1.5.16
Total installs 5,000,000+

Be The Judge, oyuncuların yargılama gerektiren durumları bulacağı ve bu eylemlerin nedenlerini bulacağı bir bulmaca oyunudur. Gerekli bilgilerden, doğru ve adil olduğunu düşündüğünüz uygun kararı verecek olan siz olacaksınız. Aynı zamanda oyuncuların çözmesini bekleyen vakalar da olacak.

KARMAŞIK KONULARDA HAKİM OLUN

Be The Judge’da oyuncuların yaşayacağı deneyim, gerekli eylemlerin bazılarını yargılamak ve oradan nedenleri bulmak için etrafınızda döner. Böylece, her ihlal edene karşılık gelen cezayı ve hoşgörüyü en adil olduğunu düşündüğünüzü seçeceksiniz. Heyecan verici ama aynı derecede zorlayıcı faktörlerden biri olarak kabul edilebilir, çünkü bu gereksinimler genellikle çeşitlidir ve sizi çok düşündüren birçok çözüme sahiptir.

Bu oyunda karşılaştığınız vakalar iki aşamaya ayrılıyor: vaka inceleme ve yargılama. İlk aşama, yargılamanız gereken ve kamera tarafından kaydedilen öznenin hareketlerini görmenizdir. Oradan, bu eylemin nedenine dair ipuçları bulmaya çalışacak ve eğer ikna ediciyse, yapabileceğiniz yargılara geçeceksiniz. Her sonuç size farklı bir sonuç verir.

Yargıç Olun – Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi Yargıç Olun – Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi

SÜRPRİZLER ARAYIN VE DOĞRU KARAR VERİN

Yukarıda belirtildiği gibi, Yargıç Olun’da birçok farklı vaka bulacaksınız ve canlı olay yeri raporlarına rastlayacaksınız. Bu anlatılar genellikle eylemin kısa bir parçasıdır ve en önemli eylem kaydedilecektir. Yani, doğru yargılamak için, bulduğunuz görüntünün içinde beklenmedik bir şey bulacaksınız. Başka bir deyişle, doğru sonuca varmak için bulmacayı çözüyorsunuz.

Bu bulmacayı çözmek, farklı türlerde tamamen çeşitlidir, o zaman nesneyle ilgili olağandışı noktaları tanıyacak ve üzerine tıklayacaksınız. Aynı zamanda, bazı seviyelerde, her şeyi daha detaylı bir şekilde gözlemlemek için bazı ekipmanları kullanabileceksiniz. Ayrıca, işleri çok zor bulursanız, ekranın alt kısmında görünen öğeleri kullanarak yardım isteyebilirsiniz. Özelliklerine bağlı olarak, karşılık gelen bir miktar veya ücretsiz harcamanız gerekecektir.

Davanın püf noktasını bulduktan sonra, bu eylem sahiplerinin cezalandırılması konusunda sonuca varacağınız son aşamaya geleceksiniz. Ayrıca ilginç olan nokta, çoktan seçmeli bir testiniz olacak ve her cevap farklı bir cezaya karşılık geliyor. Bu, birçok vakayı göz önünde bulundurmak zorunda kalacakları için oyunculara bir meydan okuma sunuyor. Cevabınızı seçtiğinizde, Adil veya Haksız bir sonuç alacaksınız.

Yargıç Olun – Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi Yargıç Olun – Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi Yargıç Olun – Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi

BİRÇOK FARKLI İLGİ VAKA DENEYİMİ

Yargıç Ol’u deneyimledikçe, farklı zorluklarla birçok seviyenin üstesinden geleceksiniz. Her meydan okuma size, uğraşmak zorunda kaldığınız birçok durum verir ve uzaylılar tarafından kaçırılan bir rapçi gibi tamamen ilginçtir. Ayrıca gizemli karakterler de kararınızı bekliyor.

Oyuncular heyecan verici bir bulmaca oyunu ve çeşitli sonuçlar yaşayacaklar çünkü:

  • Pek çok vakanın gerçekleştiğini göreceksiniz ve ilgililerin cezasını öğrenecek ve cezaya karar verecek olan siz olacaksınız.
  • Oyuncu her durumda sürpriz unsurunu bulacağı ve doğru olanı seçmeniz gerekeceği birçok sonuç olarak oyun ikiye bölünmüştür.
  • Vakalar hakkında bilgi bulmayı içeren seviyeler, önemli detaylar dikkatlice gizlendiğinde oyuncuya genellikle bir meydan okuma sunacaktır.
  • Seçtiğiniz her ceza, oyuncuyu genellikle adil veya haksız olarak düşündüren farklı bir sonuca yol açacaktır.
  • Çeşitli seviyeler gizemli karakterlerle tanışmanıza yardımcı olacak ve bu karakterleri çözebileceksiniz.


İndir (140MB)

Artık indirmeye hazırsınız Be The Judge ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMatchingham Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir