BBC IPlayer
BBC IPlayer

BBC iPlayer v4.140.0.25653 APK indir (Ücretsiz Premium Abonelik) 2022


Çekici ve heyecan verici bir eğlence uygulaması mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, BBC iPlayer benzersiz programlarla en ilginç, özgün filmleri deneyimlemenize izin verecektir. Uygulama her zaman en komik şeyleri deneyimlemenizi ve eşsiz eğlence anl

Android Android Eğlence
4 ( 551 puan )
Fiyat: $0
İsim BBC iPlayer
Yapımcı BBC Media App Technologies
Tür Eğlence
Boyut 18M
Versiyon 4.140.0.25653
MOD Ücretsiz Premium Abonelik
Orjinal Google Play
BBC iPlayer is the most famous version in the BBC iPlayer series of publisher BBC Media App Technologies
Mod Version 4.140.0.25653

İndir (18M)

Çekici ve heyecan verici bir eğlence uygulaması mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, BBC iPlayer benzersiz programlarla en ilginç, özgün filmleri deneyimlemenize izin verecektir. Uygulama her zaman en komik şeyleri deneyimlemenizi ve eşsiz eğlence anlarının tadını çıkarmanızı istiyor. Uygulama, ihtiyaçlara hizmet etmek ve kullanıcıların tüm kriterlerini karşılamak için yeni özellikler ekliyor. En iyi şovlardan birini seçin ve canlı şovların tadını çıkarın.

BBC iPlayer BBC iPlayer

BÜYÜK RESİM KALİTESİ

Bu, canlı gerçeklik filmleri ve TV şovları sağlayan bir uygulama arayan kullanıcılar için harika bir uygulamadır. Uygulama, mükemmel görüntü kalitesine sahiptir ve tüm kullanıcı gereksinimlerini karşılar. Daha spesifik olarak, kullanıcılar görüntü düzeyini ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde özelleştirebilirler.

KONU TARAFINDAN SAĞLANMIŞTIR

Uygulama, kullanıcıların kolayca seçip aramaları için konuya göre videolar, filmler ve programlar sağlayacaktır. Konuya göre bu bölme çok faydalı olacak ve kullanıcılar bu konuların içerdiği benzersizliği de görecekler. Üstelik temalar her zaman yeni duygular yaratır ve aradığınız etkileyici filmlere hızlıca rastlayabilirsiniz.

SES ÜZERİNE ODAKLANIN

Kullanıcılar BBC iPlayer’ın sesle ilgili olanların yanı sıra ses kalitesine de büyük önem vereceğini görecekler. Kullanıcılar ayrıca uygulamanın, uygulamada yeni ve modern bir şey yaratmak için ses göstergelerini ayarlamanıza izin verdiğini her zaman bulurlar. Ve size doğru sesi takip etme ayrıcalığını verin.

BİRÇOK YENİ REALITY GÖSTERİSİ EKLE

Uygulama size her zaman ülkede ve yurtdışında çoğaltılan daha fazla realite şovu sağlayacaktır. Kullanıcılar, anahtar kelimeleri aramanın yanı sıra istekte bulunabilir ve uygulama bunları hemen sağlayacaktır. Daha spesifik olarak, yeni ekleme, uygulamayı daha karmaşık hale getirecek ve ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçları karşılayacaktır.

CANLI FİLMLER

Ayrıca, canlı TV şovları ve realite şovlarına ek olarak, uygulama size çeşitli canlı filmler de sağlayacaktır. Ayrıca, gişe rekorları kıran kült filmleri ve hatta romantizm tarzındaki filmleri kolayca bulacaksınız. Gereksinimlere bağlı olarak, uygulama size uygulamanın nesnel ve etkileyici bir görünümünü sağlayacaktır.

BBC iPlayer BBC iPlayer

SESLİ ARAMA

Kullanıcılar, uygulamanın size modern ve tamamen işlevsel bir arama çubuğu sağladığını görebilir. Bununla birlikte, sesli arama, rahatlığı nedeniyle hala en fazla sayıda kaydı almaktadır. Uygulama, daha fazla dil güncelledikten sonra bu arama özelliği benzersiz hale geliyor. Özellikle diğer cihazlara bağlanıyorsanız uzaktan bulucuyu da kullanabilirsiniz.

SONRA İZLEMEK İÇİN KAYDET

Uygulamada ayrıca filmleri, şovları seçmenize ve daha sonra oynamanıza yardımcı olacak bir sonra izle bölümü vardır. Bu, izlemek istediğiniz programların hemen görünmesini sağlar ve her koşulda bulmak daha kolaydır. Daha sonra izlenecek öğeler veya favoriler, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız için her zaman sağlanır.

EN KOLAY PAYLAŞIM

Uygulama aynı zamanda çeşitli formatlarda bilgi veya programları paylaşmanıza da olanak tanır. Daha spesifik olarak, paylaşma yeteneği yüksek hızda olacak ve çok fazla zamanınızı almayacaktır. İlginç olan nokta, aynı anda paylaşmak üzere birden fazla dosya ve bilgiyi en hızlı şekilde seçebilmenizdir.

EN BASİT ÇEVRİMDIŞI KAYDET

Uygulama aynı zamanda en basit ve en modern şekilde çevrimdışı kaydetmenize de olanak tanır. Kullanıcılar, indirilecek öğeyi hemen seçebilir ve internet desteği olmadığında zamanın tadını çıkarabilirler. Size en iyi deneyimi sunmak için kalite garanti edilir.

BİLDİRİMLERİ EN HIZLI GÖNDERİN

Film ihtiyacı olan veya yayın takvimini bekleyen kullanıcılar bildirim yükleyebilir. Bu ayar, görünürse bildirim almanıza yardımcı olur, böylece izlemek için bir zaman planlayabilirsiniz.

BBC iPlayer BBC iPlayer

BAZI ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıları büyüleyici filmlerin dünyasına getiren, günümüzün en canlı realite TV şovları.
  • Uygulamanın getirdiği ses, görüntü ve televizyon kalitesinin yanı sıra tüm arama ihtiyaçlarını karşılayın.
  • Her zaman konularda birçok programı güncelleyin ve yeni bir form ve yapı oluşturmak için bölün.
  • Kullanıcılar çok çeşitli filmler ve şovlar arasından seçim yapabilir ve bunları modern, erişilebilir bir şekilde çevrimdışı olarak indirebilirsiniz.
  • Aynı anda birden fazla video, film, program seçin ve zamandan tasarruf etmek için bunları farklı formatlarda paylaşın.


İndir (18M)

Artık indirmeye hazırsınız BBC iPlayer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir