BATTLESHIP
BATTLESHIP

BATTLESHIP v0.2.5 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022

Taktik aksiyon oyunlarını seviyorsun ama karadaki savaştan çok sıkıldın, öyleyse neden zorlu deniz savaşları ile uçsuz bucaksız okyanusta savaş gemisi oyunlarında şansını denemiyorsun. Bu türün en belirgin olanı muhtemelen BATTLESHIP'tir. Bu, Hasbro'

Android Android Klasik
4 ( 331 puan )
Fiyat: $0
İsim BATTLESHIP
Yapımcı Marmalade Game Studio
Tür Klasik
Boyut 56M
Versiyon 1.2.9
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
BATTLESHIP is the most famous version in the BATTLESHIP series of publisher Marmalade Game Studio
Mod Version 1.2.9
Total installs 100,000+

Taktik aksiyon oyunlarını seviyorsun ama karadaki savaştan çok sıkıldın, öyleyse neden zorlu deniz savaşları ile uçsuz bucaksız okyanusta savaş gemisi oyunlarında şansını denemiyorsun. Bu türün en belirgin olanı muhtemelen BATTLESHIP’tir. Bu, Hasbro’nun klasik deniz savaşı oyununun resmi versiyonudur ve size benzersiz oyun deneyimiyle birlikte dramatik gemi savaşları sunar. Bunu deneyimlemek üzeresiniz.

savaş gemisi

KLASİK FORMDA EN İYİ KLASİK SAVAŞ OYUNU

Oyun uçsuz bucaksız, uçsuz bucaksız bir yıldız bölgesinde geçiyor ve sahneyi gerçek hayatta neredeyse tam olarak ağlayan savaş alanıyla aynı şekilde yeniden üretiyor. Oyuncular, gözlerinin önünde gerçekleşen dramatik deniz savaşlarına katılmak için bu karakterle birlikte ünlü komutanlardan birine dönüştürülecekler. Destansı bir deniz savaşı başlatmak için geminin yönünü kontrol etmeye ve diğer rakipleri seçmeye karar verecek ve sorumlu olacaksınız.

Ayrıca BATTLESHIP tek bir komutanda durmuyor. Yine de, birçok deniz komutanına, elde ettikleri seviyeye bağlı olarak kilidi açılacak farklı liderlik becerileri sağlar. Bu nedenle, zorlu rakiplerle başa çıkmak ve verilen tüm görevleri tamamlamak için, oyunun sağladığı gelişmiş teknik donanıma güvenmenin yanı sıra, her oyuncunun makul taktiklerinden de yararlanmalısınız. Her kanlı savaşta güvenle savaşmak için donanmaya komuta edin.

savaş gemisi

FARKLI DÜZEYLERDEN ÇOK DÜZEYLERLE EGZERSİZ

Oyuna katılan oyuncular, yeni başlayanlar için klasik mod da dahil olmak üzere, her biri kendi oynanışına sahip ve farklı izleyiciler için iki oyun modunu deneyebilir. Orta düzeyde çalışma, sabit hız ve birçok faydalı destek öğreticisiyle başlayın. Hızlı tempolu, şiddetli savaşların gerçekleştiği, oyuncuların hızlı eylemler gerçekleştirmesini ve birçok zorlu düşmanı yenmek için etkili stratejiler geliştirmesini gerektiren Komutanlar modu.

Veya daha spesifik olmak gerekirse, klasik moda gelen oyuncular sadece 2 ana işlemle çatışmalara katılabilecekler: Çağır ve vur. Onlar sizinkini batırmadan önce rakibinizin filosunu batırın. Komutanlar moduna gelince, sıra tabanlı taktik oyun ile oyuncu için birçok benzersiz özel yeteneğe sahip yepyeni bir varyant. Yeni şekillerle savaş gemilerinde dramatik taktik savaşlar yaşayacaklar.

savaş gemisi

FAVORİMİN OYUN TÜRÜNÜ ÖZELLEŞTİR

Oyuncular ayrıca tercihlerine göre oynanış şeklini seçme hakkına da sahiptir. Tek oyunculu modda, Al tarafından kontrol edilen komutanlarla kafa kafaya oynayacaksın. Bu, diğer oyuncularla gerçek savaşlara girmeden önce becerilerinizi geliştirmeniz ve stratejiler uygulamanız için mükemmel bir fırsat. Çok oyunculu modda sizi dünya çapındaki birçok oyuncunun tüm komutanlarıyla harika deniz savaşlarına götürecek. Kendinize meydan okuyun ve bu yolculukta cesaretinizi gösterin.

SAVAŞA HAZIRLIKTA BİR DAİRE İNŞA ET

Filo konuşlandırması, her deniz savaşında zafer kazanmak için önemlidir. Her filo, oyuncunun her ekranda saldırı veya savunma taktiklerine bağlı olarak kadrolara bölünecektir. Kişinin bu stratejileri tamamladığını ve kazandığını varsayalım. Bu durumda, donanma komutanınız daha fazla yeni madalya kazanma, rütbe atlama ve daha yükseğe çıkma ve BATTLESHIP’te filonun nihai komutanı olma fırsatına sahip olacak.

ZENGİN KAYNAKLARI ARAYIN VE TOPLAYIN

Dövüşme ve dövüşe odaklanma sürecinde oyuncular daha zengin kaynakları aramayı ve toplamayı unutmazlar. Oyun, atanan görevi tamamladıktan sonra bu kaynakları verecek veya oyun sırasında beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacaktır. Deniz komutanlarınızın güçlü özel yetenekleri etkinleştirmesine yardımcı olmak için bu kaynaklardan yararlanın. Kesinlikle %100 gibi kükreyen bir zafer elde edeceksiniz.

MUHTEŞEM SES VE KARIŞTIRMA KALİTESİ

Oyunun öne çıkan özelliği, özellikle mükemmel grafik kalitesidir. Oyundaki tüm açılar, üretici tarafından ayrıntılı ve doğru bir şekilde tasvir edilmiştir. Oyun, zorlu, dramatik deniz savaşlarının doğasına uygun, soğuk renkli bir oyun kullanıyor. Ayrıca, müzik efektlerinin mükemmel kombinasyonu ile BATTLESHIP, oyun sırasında belagat ve ihtişam seviyesini artırır.

Oyun, benzersiz askeri taktiklere sahip, yılmaz ve dirençli insanların sessiz ama daha az dramatik ve dramatik bir deniz savaşını başarıyla tasvir etti. BATTLESHIP, birden fazla oyun modunun eklenmesi ve size harika bir deneyim sunmayı garanti eden yeni özelliklerin dikkatli bir şekilde iyileştirilmesi ile gerçek bir savaş kadar destansı olduğunda oyunculara bir atmosfer verir.


İndir (56M)

Artık indirmeye hazırsınız BATTLESHIP ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMarmalade Game Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir