BattleOps
BattleOps

BattleOps v1.4.8 APK MOD (Sınırsız Para/Cephane) 2022


BattleOps APK bir FPS (First-Person Shooter) oyunudur. FPS, sizi Birinci Şahıs perspektifinden cephelere götüren silahlara ve diğer silahlara odaklanan bir dizi oyundur. Oyun dünyasında uzun süredir devam eden bir oyun olan FPS, bu serinin çok sayıda

Android Android Macera Oyunları
5 ( 752 puan )
Fiyat: $0
İsim BattleOps
Yapımcı Techouse Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 225MB
Versiyon 1.4.8
MOD Sınırsız Para/Cephane
Orjinal Google Play
BattleOps is the most famous version in the BattleOps series of publisher Techouse Games
Mod Version 1.4.8
  • sınırsız para
  • Sınırsız mermi


İndir (225MB)

BattleOps APK bir FPS (First-Person Shooter) oyunudur. FPS, sizi Birinci Şahıs perspektifinden cephelere götüren silahlara ve diğer silahlara odaklanan bir dizi oyundur. Oyun dünyasında uzun süredir devam eden bir oyun olan FPS, bu serinin çok sayıda hayranı ve hayranı olan bir seridir. Aynı türdeki diğer oyunlar gibi, oyun da askerlerin rolünü üstlenmenize, güçlü silahlarla savaşa girmenize ve yol boyunca tüm düşmanları süpürmenize izin verecek. Oynanış ilginç ve çekici bir şekilde tasarlanmıştır ve oyuncuya gerçek bir savaş alanında olduklarını hissettirir. Yapımcı, özellikle FPS türünü seven oyuncular için eğlence ve heyecan verici anlar yaşatmayı vaat ediyor.

BattleOps (MOD, Sınırsız Para/Cephane) ***

Oynanış

Oyun, oynanışı farklı oyun seviyelerine yayılmış silahlara ve düşmanlara odaklanacak bir FPS oyunudur. Asıl göreviniz oyun ekranındaki ve bölümlerdeki tüm düşmanları yok etmek olacak. Her düşmanın farklı bir başa çıkma yöntemi olacak ve oyuncuların makul bir stratejiye ve hızlı reflekslere sahip olmasını gerektirecek. Basit ve çekici oyun ile oyuncular savaş alanında çok sürükleyici ve canlı anlar yaşayacaklar. Bu, hemen indirip telefonunuzda oynamak isteyeceğiniz bir oyun olacak.

BattleOps (MOD, Sınırsız Para/Cephane) ***

Kampanya

Çok Oyunculu moda ek olarak bir FPS oyunu olarak, geliştirici tarafından piyasaya sürülen, oynamak için birçok seviye ile iyi ve sürükleyici bir kampanya ve hikaye pozisyonuna sahiptir, oyuncular oyunun hikayesini öğrenebilir. Keskin nişancı askeri rolünü oynayacağınız, çocukların bile sizi görmediği bir mesafeden hedefleri yok edeceğiniz bölümler var. Ayrıca, geliştiricinin seviyeleri hala geliştirilmekte ve oyuncular için daha ilginç seviyeler sunmayı vaat etmektedir.

BattleOps (MOD, Sınırsız Para/Cephane) ***

çok oyunculu

BattleOps ayrıca FPS oyunları için vazgeçilmez bir oyun modu olan Multiplayer modunu da içeriyor. Multiplayer modu ile oyuncular diğer oyuncularla rahatça rekabet edebilir ve kazanan olabilir. Oyuncular ayrıca arkadaş edinebilir ve arkadaşlarını birlikte savaşmaya davet edebilir. Bu oyun, kazandığınızda ve hatta kaybettiğinizde oyunculara özel duygular verecektir.

BattleOps (MOD, Sınırsız Para/Cephane) ***

Geniş silah yelpazesi

BattleOps ayrıca oyunculara tüfekler, tabancalar ve hatta tatar yayı gibi birçok farklı silah türü sunar. Oyuncular ayrıca güçlü ve güzel silahlara sahip olmak için silahları için görünümler seçebilirler. Birçok silahla, oyuncular kendileri için en sevdikleri silahı özgürce seçebilir ve arkadaşlarıyla rekabet etmek için savaş alanına getirebilir.

grafik

Geliştirici, 3D grafikleri kullanarak bu oyun için çok gerçekçi ve canlı bir savaş alanını simüle etti. “BattleOps” mobil bir oyun olmasına rağmen tüm oyuncuları memnun edebilecek etkileyici grafiklere sahip. Ayrıca, iyi grafiklere ve temel yapılandırmaya sahip olmasına rağmen, oyuncular bu oyunu herhangi bir akıllı telefona indirebilir.

BattleOps (MOD, Sınırsız Para/Cephane) ***

BattleOps’ta hala performansla ilgili birkaç hata ve çeşitli hatalar var. Bu nedenle Geliştirici, bu sorunları iyileştirmek için güncellemeler sunmaya devam ediyor. Geliştirici hala üzerinde çalışıyor ve gelecekte silah ekleme, harita ekleme ve kampanya modu için bölümler ekleme gibi daha fazla içeriği güncelleyebilir. Bu isim, bugün cep telefonlarındaki en iyi FPS oyunlarından biridir.


İndir (225MB)

Artık indirmeye hazırsınız BattleOps ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTechouse Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir