Battlefield
Battlefield

Battlefield Mobile v0.5.119 APK (En Son) indir 2022


Battlefield™ Mobile, son derece yeni ve benzersiz bir forma sahip bir dövüş oyunudur. Ordunu topla ve bu savaşta liderliği ele al.

Android Android Aksiyon
5 ( 858 puan )
Fiyat: $0
İsim Battlefield
Yapımcı ELECTRONIC ARTS
Tür Aksiyon
Boyut 100M
Versiyon 0.5.119
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Battlefield is the most famous version in the Battlefield series of publisher ELECTRONIC ARTS
Mod Version 0.5.119
Total installs 50,000+

İndir (100M)

Oyunun sunduğu güçlü ve özgün özellikler ile oyuncular, birçok farklı takımdan tüm rakiplerle tanışma ve heyecan verici FPS savaşlarında etkileşim kurma ve rekabet etme fırsatına sahip olacaklar. Tüm zorluklar ve düşmanlar ileride sizi bekliyor. Sorunsuz ilerleme mücadelesini kontrol etmek için yenilikçi ve etkili bir lider olun. Liderlik rollerinde yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için stratejilerin yanı sıra formu nasıl değiştireceğinizi bilmelisiniz.

Battlefield™ Mobil

HARİTADA ÖNCEDEN İŞARETLENEN YERLERE SALDIR

Battlefield™ Mobile’a gelince, oyuncuların harita üzerinde konumlara ve belirlenmiş hedeflere saldırmasına izin verilecek. Harita gereklidir ve savaşları kontrol etmenizi kolaylaştırabilir. Bir plan yapın ve bunu mümkün olduğunca çabuk gerçekleştirmek için belirli hedefler belirleyin. Ayrıca bombaları patlatıyor ve tüm ortamı muazzam bir ölçekte yok ediyorsunuz.

KENDİNİZE GENİŞ BİR SİLAHLAR OLUŞTURUN

Battlefield™ Mobile, kendinize yüzlerce gizemli silah ve çok sayıda mühimmat içeren hatırı sayılır bir cephanelik kurmanıza izin verecek. Savaşınızı daha sağlam ve daha üretken hale getirir. Özellikle her bir silah, birçok farklı yapı ve özel işlevle tasarlanmıştır ve oyuncuların düşmanları daha hızlı yenmesine yardımcı olur ve zamandan çok tasarruf sağlar.

Battlefield™ Mobil

HER MAÇ UNUTULMAZ BİR ANIDIR

Battlefield™ Mobile’daki son derece benzersiz ve heyecan verici maçları asla unutmayacaksınız. Bir dizi benzer vaka yaşayacak ve çok tehlikeli ve korkutucu görünen birçok patlayıcı, ölümcül sahneye tanık olacaksınız. Hem yıkılmak üzere olan bir kule hem de tehlikeli tehditler aynı anda yığılıyor olsa da, en yaratıcı tepkinizi sakin bir şekilde ortaya koyacak özgüvene ve cesarete sahip olacaksınız. Bu sayede o binadan başarıyla paraşütle atladınız ve tüm düşmanları o binanın altına gömdünüz.

Battlefield™ Mobil

SİZİN İÇİN BAZI MÜKEMMEL STRATEJİLER

Battlefield™ Mobile oynarken aşağıdaki bazı çekici stratejilere başvurmalısınız. Taktik ile oynayabilirsiniz. Başka bir deyişle, her şeyi taktiksel, en akıllıca ve mantıksal olarak yenmek için hızla ilerleyebilirsiniz. Bunun yanında DESTROY var. Silahlara beklenmedik ve yankılanan patlamalar vermek için bir ATV’yi komuta etmenize ve kontrol etmenize olanak tanır. Ayrıca GİZLİLİK var; Rakiplerinizi ortadan kaldırmak için yakın dövüşünüzü gizlice öldürmek ve silahlarla öldürmek için bu öğeyi kullanın. Ayrıca TANKS WINNER hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Burada bir sefer oluşturacak ve sağlam ve tamamen zırhlı bir tankla liderlik edeceksiniz. Tutkunuza göre bir strateji seçin.

Battlefield™ Mobil

GÜÇLÜ KAHRAMANLARDAN OLUŞAN ÇEŞİTLİ EKİPLERLE MÜCADELE

Battlefield™ Mobile, uluslar arasında henüz ortaya çıkan yeni çatışmalarda yer almak için bir tabura katılmanıza veya bir savaş kahramanları ekibi oluşturmanıza olanak tanır. Daha güçlü ve daha enerjik olmak için şirketinizi koruyun ve yükseltin. Bunun da ötesinde, birlikte istişare etmeli ve kritik stratejik kararlar almalısınız. Ayrıca oyuncular, bireye bağlı olarak çok oyunculu veya küçük oynamayı seçebilirler. Özellikle, bu hedefe ulaşmak için belirli bir hedef belirlemelisiniz.

ASKERLERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN VE SAVAŞ YETENEKLERİNİ YÜKSELTİN

Tüm yeteneklerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak için düzenli olarak yükseltmeli ve yeni askerler oluşturmalısınız. Her kahraman, rollerini ve görevlerini üstlenecek ve oyuncuların en iyi hikayelerin çoğunu deneyimlemelerine yardımcı olacak. Her kişinin kişiliğini öğrenelim ve daha heyecan verici ve çekici oyun ekranlarına dalmak için bir araya gelelim.

Battlefield™ Mobil

BAZI ÖZELLİKLER

  • Her askerin özellikleri olacak ve savaşma yeteneklerini getirecek.
  • Size yeni bir eğlence alanı sunan çeşitli durumlarda ve en karmaşık oyun modlarında eğlenceli bir oyunun tadını çıkarın.
  • Tüm farklı düşmanları hızla yenmek için her bir harita üzerinden standart bir bakış açısıyla silahları vur.
  • Her şeyi birkaç santim içinde yok edebilecek ağır silahlar toplayın ve kendiniz arayın.
  • Kendiniz için bu oyunda önerilen akıllı bir stratejiyi en basit ve spesifik şekilde seçmekten çekinmeyin.
  • Tüm önemli hedefleri fethetmek için en güzel şekilde birlikte oynamak için bir tabura katılın veya küçük takımınızı oluşturun.
  • Her maçta daha heyecan verici ve güçlü işlevlere sahip olmalarına yardımcı olmak için kahraman karakterlerinizi daima güncelleyin ve yükseltin.


İndir (100M)

Artık indirmeye hazırsınız Battlefield ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanELECTRONIC ARTS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir