BattleBox
BattleBox

BattleBox v2.6.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022


İndir (120MB)

BattleBox APK eğlenceli, heyecan verici ama aynı derecede çekici bir kombinasyondur. Bugün oyuncuları çıldırtan bir atış oyunu. Bu oyuna katılırken yetenekli keskin nişancınızı gösterin ve diğer tüm katılımcıları nakavt edin. Sadece bir kişi hayatta

Android Android Aksiyon
4 ( 794 puan )
Fiyat: $0
İsim BattleBox
Yapımcı ChaloApps
Tür Aksiyon
Boyut 120MB
Versiyon 2.6.0
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Orjinal Google Play
BattleBox is the most famous version in the BattleBox series of publisher ChaloApps
Mod Version 2.6.0
Total installs 5,000,000+
MOD 1 sınırsız para
MOD 2 Tanrı modu Tanrı Modu Araç Anında Öldürme Seri ateş Maksimum Doğruluk Ücretsiz alışveriş Hepsinin kilidini aç Yükseltme Maliyeti Yok Reklamsız
MOD 3 1. GODMODE 2. REKLAM YOK NOT: GODMODE ÇALIŞIYOR ancak 1 pozisyonda takılıp kalıyorsunuz. Hileler, başka bir yeri taşımak için araba veya helikopter kullanmaktır.

BattleBox APK eğlenceli, heyecan verici ama aynı derecede çekici bir kombinasyondur. Bugün oyuncuları çıldırtan bir atış oyunu. Bu oyuna katılırken yetenekli keskin nişancınızı gösterin ve diğer tüm katılımcıları nakavt edin. Sadece bir kişi hayatta kalabilir ve bu kesin; ateş etme yeteneğinizi kimse yenemez. Tüm savaşları kazanın ve diğer tüm benzersiz silahların kilidini açma şansı yakalayın.

savaş kutusu

3 FARKLI OYUN MODU

BattleBox’a katıldığınızda, büyük bir silahlı adam rolünü oynayacak ve yolunuza çıkan tüm düşmanları havaya uçuracaksınız. Bu oyunda, her biri farklı kurallara ve düşmanlara sahip üç benzersiz oyun modu arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar, sırasıyla sandbox, ölüm maçı veya takım savaşı modlarıdır. Model seçimi, her kişinin tercihlerine bağlıdır. Cesaretinizi ve keskin nişancı yeteneğinize göre birçok rakibi alt edebileceğinize olan güveninizi göstermek istiyorsanız, sandbox ve ölüm maçı iyi seçimlerdir. Ancak takım arkadaşlarınızla savaşmak istiyorsanız, takım savaşı doğru seçim olacaktır.

ÇOKLU SAVAŞ ALANLARI

Bir atış oyununu birçok oyun köyünde popüler yapan faktöre gelirsek, oyuncuların aralarından seçim yapabileceği birçok farklı alan yaratmak harika bir fikir. Bu oyunda olduğu gibi seviyenize bağlı olarak birçok farklı savaş alanına katılacaksınız. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, alan o kadar geniş olur ve düşman arayışı her zamankinden daha yoğun hale gelir. Düşmanları atlatmak ve hepsini pusuya düşürmek için bir yer bulun, diğer katılımcılara sizden güçlü saldırılar yapın.

savaş kutusu

BİRÇOK EŞSİZ SİLAH

Atış oyunlarından bahsetmişken, silahlar bu oyunda vazgeçilmez bir koşuldur. BattleBox’a katılırken, sizin için doğru silahı seçmenize ve savaş boyunca kullanmanıza izin verilir. Ancak oyunun sadece sabit bir silaha sahip olmadığını, birçok farklı kullanıma sahip bir dizi silah olduğunu unutmayın. Binlerce mil menzile sahip tabancalar veya keskin nişancı tüfeklerine ek olarak, bomba veya el bombası gibi başka tür seçenekleriniz de var.

Elbette her silahın kendine özgü bir kullanımı olacaktır. Bir bölgede toplanmış çok sayıda düşman gözlemlerseniz, silah yerine bomba veya el bombası kullanmanız tavsiye edilir. Bu yalnızca cephaneliğinizde maksimum miktarda mühimmat tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevredeki düşmanların dikkatini çekmesini de engeller. Düşmanların tek tek gittiğini görebiliyorsanız, silahları kullanabilirsiniz çünkü silahlardaki mermiler diğer silahlara kıyasla daha kolay olacaktır.

savaş kutusu

FARKLI HAREKET TÜRLERİ

Daha önce de belirtildiği gibi BattleBox’ta farklı savaş bölgeleri var. Bu, ister tatlı ister çeşitli farklı alanlar olsun, birçok savaş ortamına katılabileceğiniz anlamına gelir. Her belirli alanda, birçok başka düşmanla yüzleşmelisiniz ve ilk etapta yenilmemek için hepsini dikkatlice gözlemlemelisiniz. Arabalar veya helikopterler gibi savaşa katılmak için her farklı ortam için araç türünü seçebilirsiniz…

MALZEME VE SİLAHLARI TOPLA

BattleBox’taki her seviyede, karşılık gelen sayıda silah ve mühimmatla aynı miktarda sağlığa sahip olacaksınız. Silah neredeyse tükendiğinde yenilemek için silahla birlikte sağlık miktarını da gözlemlemelisiniz, yoksa ölürsünüz. Her galibiyetten sonra sağlık ve silahlarla ödüllendirilmenin yanı sıra, bunları savaşınız sırasında toplayabilirsiniz. Bir düşmanı yendiğinizde ve kullandıkları değerli eşyaları aldığınızda elde edersiniz.


İndir (120MB)

Artık indirmeye hazırsınız BattleBox ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanChaloApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.