Battle Of Warships: Naval Blitz
Battle Of Warships: Naval Blitz

Battle of Warships v1.72.12 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Deniz savaşları, karadaki savaşlardan daha az sömürülüyor gibi görünüyor. Çünkü denizde yapılan muharebeler karmaşık bir araziye sahip olmayıp daha çok hava ve formasyona bağlıdır. Ayrıca, daha çok birlik sayısına ve deniz tekniklerine bağlıdır. Anca

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 740 puan )
Fiyat: $0
İsim Battle of Warships: Naval Blitz
Yapımcı MobileGDC
Tür Strateji Oyunları
Boyut 126MB
Versiyon 1.72.12
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Battle of Warships: Naval Blitz is the most famous version in the Battle of Warships: Naval Blitz series of publisher MobileGDC
Mod Version 1.72.12

İndir (126MB)

Deniz savaşları, karadaki savaşlardan daha az sömürülüyor gibi görünüyor. Çünkü denizde yapılan muharebeler karmaşık bir araziye sahip olmayıp daha çok hava ve formasyona bağlıdır. Ayrıca, daha çok birlik sayısına ve deniz tekniklerine bağlıdır. Ancak, şiddetli savaşı inkar etmek mümkün değil; hala kayıplar var; hala yenilgi var. Battle of Warships: Naval Blitz APK , doğrudan telefonunuzda savaş gemisi tarafından yapılan bir eylemi başarıyla açıklıyor. Google Play’de 10 milyondan fazla indirme ile şimdiye kadar piyasaya sürülen savaş konulu en iyi oyunlardan biri olarak kabul ediliyor.

battle of warships apk indir modkiwi com 1

Bir Deniz Filosu savaşı

Savaş Gemileri Savaşı: Deniz Blitz bir nişancı tarzında çalışır. Ancak her şeyin çalışma mekanizmasının çok daha karmaşık olması kaçınılmazdır. Çünkü artık bir takım savaşına katılmak için bir zırhlıyı kontrol ediyorsunuz, bu da düşmanı yenmek için birlikte çalışmak için birçok karmaşık işlevi kontrol etmeniz gerektiği anlamına geliyor. Oyun üçüncü bir perspektifte oynanabilir, böylece oyuncular tüm savaş sahnesini gözlemleyebilir. Oyuncular bir haritaya dahil edilecek geniş deniz yüzeyi var ama aynı zamanda birçok küçük adanın müdahalesi var. Ayrıca, hava, savaşın sonucunda hayati bir rol oynar. Genel olarak, rakibi yenmek için birlikte çalışmak birçok faktöre dayanmalıdır.
battle of warships apk indir modkiwi com 2

Battle of Warships: Naval Blitz, oyuncuların bir deniz ağına katılması ve rakiplerini kendilerinin yok etmesi gereken tek bir dövüş oyunudur. Bununla birlikte, birkaç takım arkadaşınızın da yardımını alacaksınız. Savaş, bir grup yok edildiğinde veya zaman dolduğunda sona erdi. Zaman dolduğunda, taraf daha fazla ölecek ve o taraf kaybeden olacak, ancak çoğu zaman durumun gerçekleşmesi daha az olasıdır.

battle of warships apk indir modkiwi com 3

Çeşitli seviye gemiler ve çeşitli silahlar

Sadece oyun kontrol sisteminin nasıl çalıştığı hakkında biraz konuşmak istiyorum. Mevcut favori oyunların çoğuyla aynı değil. Temel olarak, oynatıcı joystick’i kullanmak yerine 4 yönlü gezinme tuşunu kontrol eder. Oyuncuyu daha az esnek yapmaz. Aksi takdirde istikrar getirecektir. Bir savaş gemisinin kontrolünün çok hızlı olması gerekmediği için biraz yavaş ama kesinlikle. Ayrıca, oyuncuların sadece navigasyonla değil, hala ilgilenmesi gereken çok şey var.

battle of warships apk indir modkiwi com 4

Ekranın sağ tarafında geminin yapabileceği farklı yeteneklere sahip bir davranış kontrol sistemi olacak. İlk olarak, oyuncu gemiye monte edilen topun açısını kontrol edebilir. Bu, daha uzağa atış yapmanızı sağlar, ancak vurmak veya yaklaşmak daha zordur, ancak doğruluğunuzu çok artırır. Duruma bağlı olarak, düşmanı en kısa sürede yok ederek düşmanı hizalayın. “Battle of Warships: Naval Blitz”de bir savaş gemisini kontrol edeceksiniz, böylece füzeler ve desteklemek için küçük uçaklarla donatılacaksınız. Oyuncular istedikleri zaman onları bırakabilir.

Ayrıca geminin mevcut gücünü göstermek için ekranda birçok parametre görüntülenecektir. Hasar, türbin ve yangın söndürücü numaraları sürekli olarak görüntülenecektir. Soldaki küçük harita ve ekranın sağ köşesindeki kuvvet her zaman dikkat edeceğiniz bir şey olacak.


İndir (126MB)

Artık indirmeye hazırsınız Battle of Warships: Naval Blitz ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMobileGDC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir