Battle Legion
Battle Legion

Battle Legion v2.6.7 APK MOD (Hasar/Tanrı Modu) 2022


Battle Legion APK ordunuzu birçok düşmanı fethetmek ve birçok farklı diyarda seyahat etmek için kullanacağınız boşta oynanışa sahip bir strateji oyunudur. Düşmanla karşılaşmadan önce stratejinizi tamamlamanız zaman alacak ve bu size zafer kazandıraca

Android Android Simülasyon
5 ( 518 puan )
Fiyat: $0
İsim Battle Legion
Yapımcı Traplight Ltd.
Tür Simülasyon
Boyut 74MB
Versiyon 2.6.7
MOD Hasar/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Battle Legion is the most famous version in the Battle Legion series of publisher Traplight Ltd.
Mod Version 2.6.7
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı
  • Tanrı modu


İndir (74MB)

Battle Legion APK ordunuzu birçok düşmanı fethetmek ve birçok farklı diyarda seyahat etmek için kullanacağınız boşta oynanışa sahip bir strateji oyunudur. Düşmanla karşılaşmadan önce stratejinizi tamamlamanız zaman alacak ve bu size zafer kazandıracak. Aynı zamanda, gücü artırmak ve taktikleri çeşitlendirmek için yeni birlikler de toplayabilirsiniz. Gerçekten de yeni çağın yeni orduları sizi memnun edecek.

Savaş Lejyonu – Toplu Savaşçı

YENİ DÖNEMDE SAVAŞÇILAR GÖRÜNÜYOR

Oyuncular, Battle Legion’da keşfetmenizi bekleyen birçok heyecan verici şeyle birlikte Festival of Veils adlı yeni bir çağa taşınacaklar. Spesifik olarak, bu güncellemeye yeni eklenen on yeni savaşçı türünü güncellemeniz gerekecek ve bu, karakterlerin nadirliği ortak, nadir ve efsanevi içerir. Aynı zamanda, her karakterin kendine has özellikleri ve takım içinde farklı rolleri vardır ve buna yaklaşmanız ve takımınıza kazandırmak ve daha güçlü hale getirmek için zaman ayırmaya devam etmeniz gerekecektir.

Savaş Lejyonu – Toplu Savaşçı

FARKLI DÜŞMANLARA KARŞI BOŞ SAVAŞA KATILIN

Battle Legion’da oyuncular ikiye bölünmüş bir alan bulacaklar ve sol taraftaki alan birliklerinizi yerleştirdiğiniz yerdir. Bu oyunu deneyimlediğinizde ilginç bir nokta diğer yarının değişmesidir. Spesifik olarak, alanı sağa kaydırmanız gerekir ve bir düşman ordusu görünene kadar çalıştığını göreceksiniz. İki taraf kazanmak için birbirlerine saldırmaya çalışacak ve sahanın iki tarafının hava durumu ve çevre tasarımı bazen uyuşmayacaktır.

Doğru alan değişikliğini yapmadan önce işiniz elinizdeki birimleri ilgili alana yerleştirmektir. Onları istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz, ancak çoğu durumda bu karakterlerin konumu, özelliklerine ve istatistiklerine göre ayarlanmalıdır. Aynı zamanda, ordunun düzenlenmesini tamamladıktan sonra düşman ortaya çıkacak ve şimdi sadece taktiklerinizin sonuçlarının bir gözlemcisi olacaksınız. Her şey başarısız olursa, taktiklerinizi değiştirmeniz gerekecektir.

Savaş Lejyonu – Toplu Savaşçı

Düşmanın gücünün yanı sıra oyuncuya zorluk getiren bir faktör de ordu puanlarını göz önünde bulundurmanız gerekecek. Her minyonun bir puanı olacak ve izin verilen aralıkta yalnızca doğru toplam puana sahip belirli sayıda minyona izin verebilirsiniz. Ayrıca, normalden daha yüksek bir nadirliğe sahip karakterler kullanırsanız, onları kullanmak isterseniz daha fazla puan harcarsınız. Örneğin, yaygın karakterlerin bir noktası olacaktır, ancak nadir karakterlerin iki katı olacaktır.

Savaş Lejyonu – Toplu Savaşçı

TAM SEVİYELER VE GÜÇLÜ ORDULARI ÇAĞIR

Battle Legion’da aşamalara katılacaksınız ve her seviye size önemli bilgiler ve heyecan verici ödüller getirecek. Özellikle önünüze çıkan yerleri tamamlayacak ve zamanla ordunuzu daha da etkileyici hale getirmek için daha fazla yeni mekanik öğreneceksiniz. Ayrıca, eğer şanslıysanız, kullanmak için yeni birlik türlerinin kilidini açabilir veya sahip olduğunuz birlik türlerini yükseltmek için yeterli malzemeye sahip olabilirsiniz.

Savaş Lejyonu – Toplu Savaşçı

Bir seviyeyi tamamladıktan sonra fark edeceğiniz bonuslardan biri bir vagondur ve bir tane aldığınızda, onun kilidini açabileceksiniz. Spesifik olarak, her vagon ayrıca seviyeye göre sınıflandırılır ve görünüşe göre kolayca ayırt edilir. Daha nadir vagonlar, daha güçlü ordular açmanıza izin verecek ve daha güçlü karakterlerle yüzleşmek için gücünüzü optimize edebilirsiniz. Parçalar birlikleri temsil eder ve çağırmayı veya yükseltmeyi gerçekleştirmek için her parçanın altında listelenen sayıyı karşılamanız gerekir.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız Battle Legion ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir