Battle Disc
Battle Disc

Battle Disc v1.7.14 APK indir (Menü/Tanrı Modu) 2022

Battle Disc, hem şans hem de oyuncuların keşfetmesi gereken yeni numaralar gerektiren bir başyapıt. Bu eşsiz bir macera oyunudur; oyuncular disk atma yarışmasına katılmak için takımlarını temsil edecekler. Ana görev, disklerinizi atmak ve rakibin sav

Android Android Simülasyon
4 ( 737 puan )
Fiyat: $0
İsim Battle Disc
Yapımcı SayGames Ltd
Tür Simülasyon
Boyut 62M
Versiyon 1.7.14
MOD Menü/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Battle Disc is the most famous version in the Battle Disc series of publisher SayGames Ltd
Mod Version 1.7.14
Total installs 10,000,000+

Battle Disc, hem şans hem de oyuncuların keşfetmesi gereken yeni numaralar gerektiren bir başyapıt. Bu eşsiz bir macera oyunudur; oyuncular disk atma yarışmasına katılmak için takımlarını temsil edecekler. Ana görev, disklerinizi atmak ve rakibin savunmasını kırmak ve rakip bariyerinizi kırarken rakibi durdurmaktır. Benzersiz özelliği, oyunun birçok seviyede geçeceği ve en yüksek puanı alan kişinin kritik tura güvenle gireceğidir.

savaş diski

savaş diski

DENEYİM YETENEKLERİ

Bu sadece ünlü bir disk atma oyunudur; oyuncular, rakibin savunmasını kırmak için disklerini fırlatma görevine sahip olacaklar. Çitin bir parçasını kırdıktan sonra diğer taraftaki hedefe ulaşma şansınız olacak. En büyük amacınız, o disklerin içinden geçtiğinizde düşmanın altınlarını toplamaktır. Oyun her zaman her atışın doğru olmasını gerektirir.

Savaş Diskinin zor kısmı, çitinizi sağlam tutarken rakibin çitini kırmak için fırlatmaktır. Çünkü her oyuncu, iki yöne odaklanırsanız bunu yapmak zor olacaktır, zayıf bir rakip görürseniz mutlaka kazanmalısınız. Bu dövüş belirli bir zaman aralığında gerçekleşecek; Yukarıdaki süre içinde kazanırsanız, gerçek kazanan siz olacaksınız.

savaş diski

savaş diski

ZORLUK ONLARI ÇEVRİYOR

Disk atma sürecinde, rakibinize haber verin, çünkü rakip saatli bomba ayarlamak veya muhtemelen bir engel olmak gibi numaralar yapabilir. Diskiniz bir bombaya veya başka engellere çarparsa, disk atmada sıranızı kaybedersiniz. Amacınız mümkün olduğunca çok sayıda düşman altını toplamaktır. Ayrıca bu avantajlara sahipsiniz ve dahası, daha da benzersiz öğelere sahipsiniz.

savaş diski

savaş diski

İLGİNÇ VE ETKİLEYİCİ ZORLUKLAR

Seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar karmaşık olur ve her maçta çok odaklanmanız gerekir. Ne kadar çok diski ortadan kaldırırsanız, hayatta kalma ve zafer kazanma olasılığınız o kadar yüksek olur. Arkadan saldırmak veya yanlışlıkla tabağınızı kırsanız bile beklenmedik durumlardan kaçınmak önemlidir. Zorluklar daha da büyüyecek ve bu, zorlukları çözmeye çok odaklandığınız zamandır. Daha da ilginç olanı, Battle Disc’in size kendi çekiciliğinizi göstermek için birlikte gelen çok çeşitli benzersiz çözme özellikleri sunmasıdır.


İndir (62M)

Artık indirmeye hazırsınız Battle Disc ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSayGames Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir