Battery Guru
Battery Guru

Battery Guru v1.9.11 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Battery Guru: Battery Saver herkesin cep telefonlarında yaygın olarak bulunan bir uygulamadır. Uygulamanın ana işlevi, telefonunuzdaki pil kullanım bilgilerini görüntülemek ve pil kapasitesini ölçmektir. Ayrıca bu uygulama aynı zamanda şarj sayısını

Android Android Araçlar
5 ( 942 puan )
Fiyat: $0
İsim Battery Guru
Yapımcı Paget96
Tür Araçlar
Boyut 6.3M
Versiyon v1.9.11
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Battery Guru is the most famous version in the Battery Guru series of publisher Paget96
Mod Version v1.9.11
Total installs 500,000+

İndir (6.3M)

Battery Guru: Battery Saver herkesin cep telefonlarında yaygın olarak bulunan bir uygulamadır. Uygulamanın ana işlevi, telefonunuzdaki pil kullanım bilgilerini görüntülemek ve pil kapasitesini ölçmektir. Ayrıca bu uygulama aynı zamanda şarj sayısını tahmin edip kullanıcıya bildirebiliyor ve kullanıcının pil şarj sorunu ile ilgili kötü alışkanlıklarını değiştirebiliyor. Bu harika uygulamayı kullanırken, telefonunuz kesinlikle pil ömründe bir artış ve daha uzun kullanım süresi elde edecektir.

BATARYA SAĞLIĞI BAKIMI

Bu uygulamanın asıl görevi sağlığı korumak ve pilin ömrünü artırmaktır. Uygulama, kullanıcının telefonunu optimize ederek kullanıcılara pil ömrüne zarar veren kötü alışkanlıkları otomatik olarak hatırlatacak. Pilinizin kullanım ömrü sınırlı olduğu için her şarjdan sonra kullanım ömrü biraz azalır veya hem şarj etmek hem de kullanmak ömrünü hızla tüketir ve birçok gereksiz kazaya neden olur. Dolayısıyla bu uygulamaya sahip olmak, kullanırken güvenlik seviyesini artıracak ve telefonunuzun pilini daha sağlıklı hale getirecektir.

Pil Gurusu: Pil Tasarrufu

Pil Gurusu: Pil Tasarrufu

HER VERİ BİLGİSİNİ GÖRÜNTÜLE

Battery Guru: Battery Saver, kullanıcılara telefonlarındaki tüm pil verilerini sağlayacaktır. Bu uygulama, pil yüzdesinden cihazdaki uygulamaların pil kullanımına, pil seviyesine kadar tam listelenmiştir. Bu rakamlar sayesinde kullanıcılar, telefonunuza zarar gelmesini önleyerek, kendileri için zamanında kararlar almak için pilin sağlığını kesinlikle anlayacaklardır.

KULLANICILARA KÖTÜ ALIŞKANLIKLARI HATIRLATIN

Akıllı telefon kullananlar, şarj etmek için pili bitene kadar kullanmak veya kullanırken şarj etmek gibi kötü bir alışkanlığa sahip olmalıdır. Bu şeyler yavaş yavaş kırılması zor alışkanlıklar haline gelir ve telefonunuzun ömrünü önemli ölçüde tüketir. Bu nedenle, kullanıcıların kötü alışkanlıklarını ortadan kaldırmak için kullanıcıları uyarmak için hatırlatıcılar otomatik olarak görüntülenecektir.

Pil Gurusu: Pil Tasarrufu

Pil Gurusu: Pil Tasarrufu

Pil Gurusu: Pil Tasarrufu

AKÜ GÜÇ KAYNAĞI

Battery Guru: Battery Saver, piliniz için enerji de sağlayabilir; uygulamadan önerilen konular, daha uzun pil ömrü anlamına gelen veri tasarrufuna katkıda bulunacaktır.


İndir (6.3M)

Artık indirmeye hazırsınız Battery Guru ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir