Batrix Live Wallpaper
Batrix Live Wallpaper

Batrix Live Wallpaper v2.1.0 APK + MOD (Optimize Edilmiş) indir 2022


Batrix Canlı Duvar Kağıdı, duvar kağıdınıza renkli glif efektleri eklerken Matrix filmindekiyle aynı efektleri yaratır. Uygulama çok çeşitli efektler, zengin bir renk paleti sunar ve cihazın statik duvar kağıdı ile çalıştırılabilir.

Android Android Araçlar
5 ( 323 puan )
Fiyat: $0
İsim Batrix Live Wallpaper
Yapımcı Else Engine
Tür Araçlar
Boyut 10M
Versiyon 2.1.0
MOD Optimize edilmiş
Orjinal Google Play
Batrix Live Wallpaper is the most famous version in the Batrix Live Wallpaper series of publisher Else Engine
Mod Version 2.1.0
Total installs 10,000

İndir (10M)

Batrix Live Wallpaper, glif efektleri almak ve bunları canlı duvar kağıdına dönüştürmek için bir uygulamadır. Uygulamanın yeni elden geçirilmiş kontrol panelinde çeşitli öğeler üzerinde ince ayar yapabilir ve glifin etkileyici ve zevkinize göre uyarlanmış görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu efektlerle birlikte duvar kağıdını da kullanabilirsiniz.

BATARYA DURUMUNU KOLAYCA İZLEYİN

Batrix Live Wallpaper’ın yeni sürümünde, gliflerin rengi cihazın mevcut pil seviyesini gösterebilir. Dolayısıyla bu, cihazın mevcut pil durumunu gözlemlemek ve kullanmaya devam etmek için oldukça uygun bir özellik olarak kabul edilebilir. Ayrıca, bu glif efektlerini kullandığınızda genel parlaklığı kolayca ayarlayabilir ve uygulamanın üç ana rengi olan kırmızı, yeşil ve mavi ile birleştirildiğinde daha görünür hale getirebilirsiniz.

Batrix Canlı Duvar Kağıdı Batrix Canlı Duvar Kağıdı

MATRIXE BENZER GLİF ETKİLERİ EKLEYİN

Matrix filminin hayranıysanız, cihazınızda izlediğiniz filmdeki efektlerin aynısını getirmeye yardımcı olan Batrix Live Wallpaper’ı kesinlikle kaçırmamalısınız. Ekranda neler olup bittiğini tam olarak gözlemlemek için ekranda görünen öğeleri kolayca ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, farklı yönleri etkileyebildiğiniz zaman bunları değiştirmek de tamamen kolaydır.

GLYPH’ HIZINI VE KARAKTERİZASYONUNU KOLAYCA ÖZELLEŞTİRİN

Uygulamanın arayüzü elden geçirildiğinden, ihtiyacınız olanı bulmanız için Batrix Live Wallpaper özelliklerini kullanmaya başlamak çok kolay. Bu efektlerin ne kadar hızlı görüneceğini ve ne kadar büyük olduklarını kolayca ayarlayacaksınız. Aynı zamanda, bu iki öğe bir kaydırıcı aracılığıyla ayarlanacak ve ilgili değişikliği bulabilir ve doğru boyutu bulabilirsiniz. Ek olarak, bu glifler yukarıdan aşağıya görünebilir ve bunun tersi de olabilir.

GLİFİ DAHA PARLAK YAPMAK İÇİN BLOOM EFEKTİNİ KULLANIN

Batrix Live Wallpaper’ın temel özelliklerinin yanı sıra, glif öğelerini ayarlamanıza yardımcı olmak söz konusu olduğunda, çiçek açma efektlerini ve tetik düğmelerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Bloom efekti, gliflerin karakterlerinin parlaklığını artırdığınızda ve onları normalden daha parlak hale getirdiğinizde anlaşılır. Aynı zamanda, bu öğe mevcut sürümde de düzeltildi, böylece cihazınız için kolayca etkileyici bir ışık ekranı oluşturabilirsiniz.

Batrix Canlı Duvar Kağıdı Batrix Canlı Duvar Kağıdı

GLİFİN RENKİNİ BASİT BİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİRİN

Her kullanıcının kesinlikle beğeneceği ve deneyimlemek için zaman ayıracağı özellik RGB renk düzeltmesidir. Ayrıca kaydırıcıları da var ve onları ayarlarken doğru renk kombinasyonunu bulan kişi siz olacaksınız. Aynı zamanda, birçok farklı renk kombinasyonu oluşturabildikleri ve koyu, açık veya kullanıcının gözünün görebileceği yumuşak renklere sahip olabildikleri için bu, kullanıcıya özel bir yaratıcılık getirir. Ayrıca, kullanırken deneyimi değiştirmelerine yardımcı olur.

GLİF ETKİLERİYLE ARKA PLANLARI BİRLEŞTİRİN

Uygulamaya girdiğinizde duvar kağıdı ile ilgili bir fonksiyon göreceksiniz ve glif efektinin altına duvar kağıdı eklemenize yardımcı olacaktır. Bu efektle birleştirildiğinde, gerçekten harika bir görüntünün harika kombinasyonlar oluşturabileceğini hayal edebilirsiniz.

Yalnızca aşağıdaki özelliklerle cihazınızı minyatür bir Matrix dünyasına dönüştürebilirsiniz:

  • Kolayca glif efektleri ekleyebilir ve çeşitli özelliklerle canlı duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.
  • Uygulamanın kontrol paneli elden geçirildi ve kullanıcılara glif öğesi için değiştirebilecekleri öğelere erişim sağlıyor.
  • Gereksinimlerinize uygun görünmesi için yumurtlama hızı, boyut, çiçek efektleri ekleme ve daha pek çok faktörü değiştirebilirsiniz.
  • Uygulama üç ana renk sağlar: kırmızı, yeşil, mavi ve kullanıcıların bunları birleştirirken farklı renkler oluşturmasına yardımcı olur.
  • Glif efektiyle gelen çeşitli statik duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz ve rengi de cihazınızın mevcut pil durumunu yansıtır.


İndir (10M)

Artık indirmeye hazırsınız Batrix Live Wallpaper ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir